Въпрос към варненки

  • 3 655
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 732
Някой знае ли дали трябва винетка до Златни пясъци?  Чувам противоречиви мнения та затова реших да попитам тук Grinning newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Аз също се интересувах, и ми казаха че не трябва. Но не е много официална информацията Laughing

# 2
  • Мнения: 1 046
За съжаление да трябва някъде около к.к. Св.св. Константин и Елена има знак за винетка така че ........

# 3
  • Мнения: 1 120
Не не трябва !
Доста отдавана беше решено , че до Златните ще е е без винетки. А и никаде по пътя до там няма такъв знак. Имаме вила малко преди Златните и всяка седмица ходя. До сега винетка не съм слагала Laughing

# 4
  • Варна
  • Мнения: 676
И аз знам, че не е необходима винетка!

# 5
  • Мнения: 3 405
Да, необходима е! Дори до Свободния университет е необходима. В това съм сигурна, има и знак.

# 6
  • Мнения: 445
Необходима е и още как!

# 7
  • Мнения: 5 622
 Да. Винетка трябва.

# 8
  • Мнения: 732
Резултатът е 4:3 за винетка Mr. Green newsm78

# 9
# 10
  • Мнения: 13 512
не трябва винетка до Златните!

# 11
  • Varna
  • Мнения: 103
От Варна до Златните НЕ ТРЯБВА винетка, аз работя там и всеки ден пътувам в двете посоки

# 12
  • Мнения: 603
До колкото знам - не  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 120
Да, необходима е! Дори до Свободния университет е необходима. В това съм сигурна, има и знак.
Знак има чак след табелата "край на Златни пясъци"

# 14
  • Мнения: 732
Купихме си винетка в крайна сметка Grinning защото никой май не може да каже със сигурност трябва или не newsm78
И ние 2 седмици пътувахме без винетка до Златните, но си мисля че просто не са ни забелязали Mr. Green
Затова за по-сигурно сме с винетка вече  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт