Обществена пералня - къде?!?!

  • 19 361
  • 15
  •   1
Отговори
Имам нужда от обществена пералня в лозенец или някъде по центъра... Ако имате някаква идея къде има такава помагйте :oops Praynig

# 1
  • Мнения: 428
Имаше една на Шишман, но не съм сигурна дали още е там Thinking

# 2
Къде по-то4но на Шишман, ще проверя днес след работа.... някакъв ориентир ако има до кое е близо... и мнн 10x

# 3
  • Мнения: 428
Като тръгнеш от НС към Графа - от дясната страна на улицата, мисля че беше преди Гурко. Извинявай за калпавото обяснение, но скоро не съм минавала оттам.
Иначе в Студентски град има доста обществени перални - пак е някакъв вариант.

# 4
  • Мнения: 651
Виждам, че по темата не е писано отдавна, но мисла, че и тук мога да си задам въпроса:
Оказах се в положетие - с нет пък без пералня, откихте ли обществена по центъра?Естествено имам нужда сешно да открия такавя  wash alert

# 5
  • Мнения: 819
Виждам, че по темата не е писано отдавна, но мисла, че и тук мога да си задам въпроса:
Оказах се в положетие - с нет пък без пералня, откихте ли обществена по центъра?Естествено имам нужда сешно да открия такавя  wash alert

Има на Пиротска, с/у пазара Димитър Петков.Цитирам теб, защото не уточняваш къде точно /а за Лозенец няма да е много удобно  Mr. Green/.

# 6
  • Мнения: 454
Преди време бях получила по пощата някаква реклама на такава пералня, но единственото което помня е, че беше някъде около Кошарите. Другото за което се сещам е пералнята на медицинското общежитие.

# 7
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Само съвет - в някои пунктове за химическо чистене приемат и за пране. Така, че виж около вас, ако вече не си проверила.
Има и фирма за взимане от вкъщи и докарване на изпраното. Ако те интересува, мога да издиря телефона /и да ти го дам на лични, за да не е реклама/. Не съм ги ползвала, но възнамерявам в скоро време за 1 килим.

# 8
  • Мнения: 1 520
Аз съм виждала надписи в студенстки град. То за там  май си е добър безнес.

# 9
  • Мнения: 651
Не съм открила още  Weary ...около женски пазар дали няма...?
Студентски град не ми е никак на път.

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В Студентски град наистина има мноооого такива,ако не откриеш някъде това ти е решението.
 newsm78Като се замисля,спомням си,че наскоро пак имаше такава тема и май спрягаха някаква в Лозенец,виж с търсачката.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 951
дА В Лозенец има обществена пералня.Намира се на Дим.Хаджикоцев,но не знам номера.Почти срещу магазин Фамилия.

# 12
  • Мнения: 463
а ти какво ще переш? повечето химически чистения предлагат тази услуга. включително и едно на Шишман - перат одеяла, дрехи...

# 13
СЕЛИНА-МС ЕООД Пране в перални на самообслужване http://www.prane.hit.bg/

Индивидуално пране и сушене в нови електронни перални машини. Богат избор на консумативи. Експресно обслужване. Заповядайте в нашите перални в гр. София: Кв. "Овча купел", ул. "Маестро Кънев", №78 (срещу паркинга на Нов Български университет) GSM: 0887 205 842; Ул. "Пиротска" №120 (до пазара "Димитър Петков"); Студентски град, бл. 59, вх. Г, тел. 962-14-17; Студентски град, павилионите срещу бл. 24. Ние вършим вместо вас досадните неща!

# 14
  • Мнения: 651
А за какви пари ще ми извъртят едно голямо одеало.  newsm78
Моля ако някой е ползвал услугите на Пиротска да сподели.

Общи условия

Активация на акаунт