Къде се покриха проклетите свекърви - ...

  • 6 572
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 180
Малейййй, като чета и настръхвам! Кви са тия дзверове, бе, хора?!! Двете ми деца са от 20 дена при свекърва ми, в края на седмицата отивам да ги видя как са - и още две седмици ще се гледат! Май съм щастливка, а?

# 46
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Моята не съм я виждала от май месец и да ви кажа под секрет- не ми липсва.

# 47
  • Мнения: 2 120
Моята докато е жива ще присъства навсякъде.
Не си говорим от една година, но е решила явно да ме съсипе докрай, защото идва и вдига скандали, аз излизам все едно минавам покрай въздух, но после сърцето ми бие-бие силно и правя нервни кризи.
За мен това е дявол в човешки образ, толкова много ме е клела и наричала всякак, че...думите няма да ми стигнат да опиша що за чудовище е.
Имаме вили близнаци и за да ме тормози дойде да летува в съседната.
Аз минавам бързичко по двора и се заключвам, за да не ме изненада ,защото само гласа й е достатъчен за поредната ми криза.

# 48
lulumba, то това твоето е като във филм на ужасите. Съчувствам ти искрено. Моята също е глезанка (и до ден днешен) - много дразнещо същество. Живеем отделно, обаче се наложи да почна работа и само тя е свободна да гледа детето. Издивявам направо. Тя идва всеки ден, но каза че вече й е трудно и иска да го вземе при нея. ТОВА НЕЩО НЕ МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ. Аз се прибирам само за да си видя детето, тя иска да го вземе. НЕ! Той е само на годинка.
Не че е лоша жена, нищо лошо не е казала или направила. само дето е мързелива и разглезена, и все се меси (с най невинен тон, разбира се): "Що това съм купувала? То еди-къде си било по-евтино!" Все най-евтиното купува (щото са зле финансово).
Не знам как ще я изтрая до третата година на детето.
Само ако не живеехме на квартира, направо зарязвам работа и ще си гледам детето сама.

# 49
  • Мнения: 2 491
Моята за съжаление Cry почина преди 3 дена

# 50
  • Мнения: 5 299
Не бих обсъждала свекърва ми точно тук(във форума)

# 51
  • Мнения: 1 190
И моята ми е златна, няма две мнения - грижи се за нас, интересува се много от малкия и мен, помага ни (вкл. финансово) ...  Hug

И моята  Peace

Нямам оплаквания за сега Wink

# 52
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Ми жива е моята, и здрава, предполагам. Рядко се чуваме, още по- рядко се виждаме. Веднъж- два месечно за по около час, колкото да види детето. Ама то нещо не я възприема като баба, ще видим...

# 53
  • Мнения: 3 323
Ми браво попаднали сте на добри свекърви. Да ви разправям за моята напълно безсмислено няма да повярвате! Отгоре на всичкото сме врата до врата. Не само че си влиза когато си иска и ми ПЕРЕ БЕЛЬОТО (да помогне де, нищо че в мивката има чинии) , но докато сме на почивка ми се обажда да се прибера преди края и щото се уговорила с майсторите кога да почнат ремонт В НАС! ТЯ моля ви се решила че имаме нужда от ремонт В НАШИЯ ДОМ! Естествено и за наша сметка! Без дума да обели - представяте ли си? Да не говорим че когато Големия ми син Беше 3 годишен и не Бяхме още женени Настоя да отидем у тях да не плащаме квартира и след 40 дни ми каза че не мога да живея повече там- с две думи да си събирам детето и да се махам до утре след обяд, Беше 20 Януари ПО ДЯВОЛИТЕ!!! Мъжът ми разбра чак като почнах да си събирам багажа и тръгна с мен. Неси говориха почти 2 години.
Та извинете Уважение ли казахте ? Не схващам същноста на тази дума - простете!

# 54
  • Мнения: 755
Ми браво попаднали сте на добри свекърви. Да ви разправям за моята напълно безсмислено няма да повярвате! Отгоре на всичкото сме врата до врата. Не само че си влиза когато си иска и ми ПЕРЕ БЕЛЬОТО (да помогне де, нищо че в мивката има чинии) , но докато сме на почивка ми се обажда да се прибера преди края и щото се уговорила с майсторите кога да почнат ремонт В НАС! ТЯ моля ви се решила че имаме нужда от ремонт В НАШИЯ ДОМ! Естествено и за наша сметка! Без дума да обели - представяте ли си? Да не говорим че когато Големия ми син Беше 3 годишен и не Бяхме още женени Настоя да отидем у тях да не плащаме квартира и след 40 дни ми каза че не мога да живея повече там- с две думи да си събирам детето и да се махам до утре след обяд, Беше 20 Януари ПО ДЯВОЛИТЕ!!! Мъжът ми разбра чак като почнах да си събирам багажа и тръгна с мен. Неси говориха почти 2 години.
Та извинете Уважение ли казахте ? Не схващам същноста на тази дума - простете!
Уауууууууу леле , че серт жена! Shocked

# 55
  • София
  • Мнения: 3 676
Абе защо все свекървите са кривите- а свекърите кЪде са?!?!?
Моята е по цял ден на работа и като е прибере -взима Валето и лайф- ама ония-мноооого ме дразни -безработен е пенсионер и по цял ден ми ходи по петите- уж да помага
УЖАССССС!!!!- много ме дразнииииии

# 56
  • Мнения: 3 323
VND, много си права но при мен са разведени и той си има друга жена и са толкова заети да се радват един на друг че се виждаме само на празници. Което след това което ви разказах за бифшата му жена ме устройва напълно

# 57
  • Мнения: 8 505
Аз от моята никога не съм имала оплаквания.

# 58
  • Мнения: 19
Уф тя и моята е едно социално зл та цак не е за говорене #2gunfire

# 59
  • Мнения: 29
И аз да се похваля за моята-много е хитра.Изнесохме се от тях преди месец и то не по собствено желание,но без да кажа и дума,без да я обиждам.Не се виждахме известно време,но после разбра,че ще правим на Вики прощъпулник и веднага се обади да каже кога е заета и кога не,за да си направим сметка кога е най-удобно за нея да присъства.А аз мислех,че няма да има очи да дойде,защото сега живеем при баба ми и дядо ми.Но щом има ядене и пиене всичко е забравено-уж съм я тормозела у тях и горката жена пропушила заради нас.Аз съм си овца излъгах се и отидохме да живеем миналата година у тях-тя ни предложи,за да ни помага,защдто бях бременна.Отидохме,направихме ремонт,тя една стотинка не даде,а само идеи какво още да се купи,но за да е по-удобно за мен,не за нея и дъщеря и която всеки ден е там с децата.После започна голямото готвене и чистене-задължена съм,само аз не ходя на работа,а нейната е най-тежката съществуваща.За година и половина е изхвърлила боклука 2-3пъти(а междувременно родих и продължих да правя същете неща,само че вече нямах цял ден за тях,а времето в което бебето спи(Тя взима малка заплата-250,но за това време успя да си купи 3 телефона от по 170,7-8 чифта обувки, да ходи на санаториум,като пуши по 2кутии цигари на ден.Мъжът ми взима не по-малко от 1000 на месец и се оказа,че не ни стигат за яденето.Иначе много се разбирахме със свеки-като купя ракийка,бира,нарежа салатка и съм приготвила вечерята(и за дъщеря и с децата-ако имат особени желания(няма проблем-сядаме и си говорим като първи приятелки.Ама взех да се поизморявам с детето и всичко останало-тя не е гледала Вики,защото е уморена и я боли кръста,понеже е отгледала 3деца.Та това безплатно жилище за година и половина ми излезе златно-след като роди си върнах килограмите за 10дни,а сега съм 45кг.Обаче се отървах,мен не ме мислете,обаче свеки започва да закъсва с парите и хигиената.

Общи условия

Активация на акаунт