Хемус Air

  • 1 859
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 948
Скоро летя съпругът ми с бебката, от София до Лондон, и беше много доволен (а може би просто сами мъже с деца пътуват по-лесно....). Имало свободни места; преместили го на празен ред само той и Мариана. Стюардесите идвали да си играят с нея, и все го питали дали иска да му помогнат; една даже предложила да и смени памперса.

Цената беше прилична (сега е 100 евро, може да се купи еднопосочен билет, което с Аър БГ е по-трудно), и времето беше по-удобно за нас от полета на Бритиш Аър - Хемус пристига по-късно вечерта, и можах да ги чакам на летището.

Не ми е удобен полета Лондон - София, който пристига в 4 сутринта, и с малко дете, и след това пътуване до Пловдив, е непрактично.  Никакъв друг проблем с Хемус. 

Нямам търпение да има още повече избор за полети до БГ; до есента се очаква да има още няколко компании, тогава ще паднат и цените.  Още не съм ползвала Wizz Air.

Сори за подробните обяснения, ама има и доволни...

# 16
  • Мнения: 1 959
С Хемус еър сме летяли само по вътрешната линия Варна-София. SickЗа коледа 2004 трябваше да летим за Варна с тях точно 10 мин.преди полета тия от чекин се изнизаха тихо тихо защото полета беше отменен без обяснение без нищо.От тогава решихме че повече няма да го ползваме.Сега за коледа си ходим през Виена

# 17
  • Мнения: 2 567
Аз пък съм доволна. Писала съм поне 3 пъти по темата "Хемус"  Wink.
Не могат да се сравнят с Луфтханза, но предлагат добро съотношение цена-качество. Стюардесите винаги са били мили с нас, не съм попадала на фрапантни случки в обслужването. Явно съм с късмет  Laughing

# 18
Заедно със синът ми ще летим с Хемус и се надявам да нямам много големи проблеми с тях, защотото ще  #2gunfire някой от персонала. По-недружелюбни служители от тези във Франкфурт не съм срещала. Да вземат да ми отменят резервацията която бях направи през София и нагло да ми заявяват че мъжът ми бил сторил това. Щях да припадна. А от София ми казаха че трябвало да отида до летището в деня на полета и да си платя тогава билета. Добре че се обадих да проверя за всеки случай. А какво ли щеше да стане ако бях се приземила с багаж , дете и уморена от влака (ще пътувам около 2часа) и някой чичко или лелка ми бяха казали, че нямам билет???????? Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 292
аз чух дне един слух (и бързам да дезинформирам обществото  Simple Smile ) , че Хемус Ер купува България Ер (или поне има такива намерения) Simple Smile
Защо не ми работят иконките ?

# 20
  • Мнения: 2 032
Хемус Еър изгубиха билета на нанито, а също така й смениха полета, но забравиха да й кажат (част от вината и в двата случая е и на агентите).
Но ето ви пък Балкан: днес мъжа ми трябва да води двете дечица за малко при бабите в Бг, директен полет до София изведнъж и без предупреждение става полет през Манчестър, и ще пристигне с 3 часа по-късно: ако знаехме предварително, естествено че не бихме избрали това за път с 2 малки деца, ама направи ли си някой труда да ни каже- ньет. Отиваш на летището и се чудиш в чий телевизор е грешката, че на екрана пише, че ти всъщност отиваш в Манчестър. Няма да слагам емотикони, ама много ме е яд.

# 21
  • Мнения: 2 292
може да им се е повредил единия самолет в последния момент и вашия да нее бил пълен, та да са покрили с него 2 дестинации. Може да не са знаели предварително, че така ще се случи  newsm78 И на нас ни се е случвало, вместо Франкфурт-София, да летим Франкфурт-Берлин -София ..... ама по тази причина

# 22
  • Мнения: 2 032
Виви, повредата е в уменията им да осведомяват клиентите си. Били решили, че от днес, полета от Гатуик ще минава и през Манчестър. И ей така-решили си хората, направили го. Който не желае да седи 2 часа в самолета Манчестър, да не е пътувал с такава идиотска компания.

# 23
  • Мнения: 2 922
Виви, повредата е в уменията им да осведомяват клиентите си.
То това си е като национална бг черта  Rolling Eyes

# 24
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
А една мама си купи билет Бордо-Варна директен с българска компания, оказа се , 4е ще летят Бордо-Тулуза-Варна. А сега им съобщили, 4е понеже нямало достатъ4но пътници ще ги закарат с автобус до Тулуза, оттам със самолет, ще минат през Нант да допълнят самолета за Варна. Ако погледнете на картата, ще слязат на югоизток, за да се ка4ат на северозапад, и най-после ще тръгнат за Варна. Вместо 3 4аса, ще пътуват пове4е от 10  #Crazy

# 25
Аз съм пътувала с Хемус няколко пъти по-простата причина,че е единствения превазвач с директен полет София-Бейрут.Не беше лукс,но беше добре.Яденето беше кофти,ама за два часа не е толкова вважно.

# 26
  • Мнения: 934
С тях пътувах от Дубай до София. Далече са от лукса, но превозват. Проблеми не сме имали, сигурно се дължи на късмет, не знам. Да стигнем живи и здрави и горе-долу навреме, друго не искам.

# 27
  • Мнения: 945
Моята класация zа гадни компании

1. Сибир (не беше летене, а подскачане във въzдуха)
2. Еър Франс (самолета малко по малко подскачаше от тоzи на Сибир)
3. Булгариа Еър и Хемус Еър (до сега все питбул вместо стЮардеси са били в самолетите, а и на чек ин а, там винаги са служи на фирмата, не на летището)

Така, че момичета ... има и по zле от Хемус Еър  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 11 306
Моята класация zа гадни компании

1. Сибир (не беше летене, а подскачане във въzдуха)
2. Еър Франс (самолета малко по малко подскачаше от тоzи на Сибир)
3. Булгариа Еър и Хемус Еър (до сега все питбул вместо стЮардеси са били в самолетите, а и на чек ин а, там винаги са служи на фирмата, не на летището)

Така, че момичета ... има и по zле от Хемус Еър  Mr. Green
Гери, не си права. За подскачането на самолетите са виновни въздушните течения в горните пластове, където е маршрута на самолета, а не самите машини. А и до опитността на пилотите да се справят с подобна ситуация. Пътувала съм в такова време, знам за какво говориш, но не е от компанията.

# 29
  • Мнения: 3 491
Току-що видях, че започват да предлагат и полети от САЩ със смяна в Лондон, това от септември според рекламата. Има телефон 1-800-748-5741, за който се интересува.

Общи условия

Активация на акаунт