Пак за детската кухня на морето?(Созопол)

  • 2 277
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Искам да попитам как става записването за детска кухня на морето? Какви документи искат? Ние ще ходим на Созопол  и разбрах от друга тема че там има кухня, но никой не ми отговори... Тук в Димитровград искат акта за раждане, как е там?

# 1
  • Мнения: 72
mimipimi знае за детската кукня в Созопол,след малко сигурно ще се включи. Peace

# 2
  • Мнения: 239
не искат никакви документи,миналата година и двете деца си храних от там. леличката е много любезна, а и храната и е вкусна. записването става ; ден за ден (обаче ако има повечко храна дава и без да си се записал) взимането става от 11.00 до към 12и30ч. ,но ако си предупредил че ще идеш по друго времеме, няма проблем. кухнята се намира на ул. ''родопи 15''(доколкото помня) от пощата нагоре , и втората пресечка в ляво.там питай някой и ще те упътят, лесно е за намиране , но е трудно за обяснение.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 983
 Повече инфо/карта:цък!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 983
Още едно уточнение:mimipimi е писала за ориентир пощата Rolling Eyes - може би е имала предвид е от "полицията" нагоре?
Пощата е в стария град, а адреса на кухнята е в новия.

# 5
  • Мнения: 239
полицията е от дясната страна, а от лявата какво е?

# 6
  • Мнения: 952
Ооо това че има кухня е супер Peace така няма да мъндахерцам чак от Русе разните му пюрета на малкия. Само да попитам тези които са запознати с града ние ще бъдем в станцията на МВР /незнам тя къде се намира в стария или новия град,/ та мисълта ми е дали е далече станцията от кухнята? Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 1 983
полицията е от дясната страна, а от лявата какво е?
Голямата бяла сграда предполагам- ВМКСозопол /Военоморски клуб/

# 8
  • Мнения: 1 722
А в Несебър има ли ДК?

# 9
  • Мнения: 102
Благодаря на всички!!! Laughing

# 10
  • Мнения: 7 106
Това е една чудесна новина  Hug. Ние в неделя заминаваме за Созопол и аз също смятам да се възползвам от услугите на въпросната кухня и тъкмо проучвах въпроса.

Имам само един въпрос към mimipimi , защото виждам че е запозната със ситуацията - в какви съдове сипват храната? Предполагам, че ние трябва да си носим, но какво - буркани ли ( има ли значение какви) ,канчета или какво? Ще ти бъда благодарна за разяснението  Grinning.

# 11
  • Мнения: 239
аз миналата година нямах буркани , но леличката ми даде, но понеже взимах и за двамата бяха по голями. ако са за 1 дете мисля ,че и такива от лютеница (дерони) ще ти свършат работа. Simple Smile ние пък ще ходим към 17ти , ако има някой да ходи тогава да свирка Hug

# 12
  • Мнения: 7 106
Благодаря ти много за инфото  Hug.

Ние сме там да 24 юли, така че може да се видим, най-вероятно пред кухнята  Laughing Wink.

# 13
  • Мнения: 239
Цитат
Благодаря ти много за инфото  Hug.

Ние сме там да 24 юли, така че може да се видим, най-вероятно пред кухнята  Laughing Wink.
дано, ще се радвам да се запознаем Hug

# 14
  • Мнения: 952
Благодаря ти много за инфото  Hug.

Ние сме там да 24 юли, така че може да се видим, най-вероятно пред кухнята  Laughing Wink.

сигурно и с мен ще се видите на опашката за манджата Laughing само че ние идваме в Созопол във вторник. Ехейй ама май ще спретнем форумска среща на морето а?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт