Момичета според вас тест направен 6 дни .....

  • 883
  • 11
  •   1
Отговори
Момичета според вас тест направен 6 дни след евентуално забременявяне дали ще е верен

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Най-сигурно изчакай поне датата на менструацията,а за още по-голяма достоверност - няколко дневно закъснение!Успех  bouquet!

# 2
  • Мнения: 7 718
Със сигурност ще е отрицателен, независимо от състоянието ти.

# 3
  • Мнения: 7 640
Със сигурност ще е отрицателен, независимо от състоянието ти.
много точно казано Peace

# 4
езпетали ли сте горсъвсеп в началото отрицателен,а всъщност има бременност newsm12

# 5
Извинявям се от бързане съм объркала буквите.Исках да питам дали ви се е случвало първо отрицателен тест,а след това се оказва,че има бременност newsm12

# 6
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
На мен лично не ми се е случвало, но съм чела за много такива случаи. По принцип най-рано тест се прави в деня на очакваната М или след закъснение. Желателно е да се направи с първата сутрешна урина. При някои момичета нивата на хормона на бременността се покачват бавно, така че е възможно дори и при закъснение на М да има първо отрицателен тест, а след няколко дни - положителен.

# 7
На 29 април ми идва мензиса. На 29 май си правя тест за бременност- отрицателен отвсякъде, никаква наченка на втора чертичка. На 05 май теста показа много бледа втора черта, според лекаря- отрицателен. На 09 май положителен тест за бременност и естествено имаше бременност.

# 8
  • Мнения: 2 120
До сега само на едно момиче от форума/поне за него знам/ тест отчете втора бледа черта седем дни след ову.
Аз не вярвам в толкова ранно засичане от уринните тестове.

# 9
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Весси, Вессиииииии............  ooooh!

# 10
  • Мнения: 769
Много е рано. Аз си направих тест вчера 5 дни по-рано от очаквана М.. Естествено отрицателен, ама просто бях решила да го направя (макар да беше безмислено).. ще ми се другата седмица да е положителен, ама не ми се вярва..

# 11
  • Мнения: 454
Накратко да ти разкажа какво стана в началото на миналия месец. На 1 юни направихме инсеминация при д-р Владимиров и той ми каза на си направя тест след 2 седмици. Изтраях точно 6 дена и на седмия си направих тест, който за мое огромно разочарование беше отрицателен. Приятелят ми веднага ми се накара едно хубаво, че съм прибързала, но аз вече бях решила, че нищо не е станало. Както и да е малко преди да минат детет седмици си направих кръвен тест, който обаче беше положителен и вкъщи направих и един от тестовете от аптеката. С всичко това се опитвам да ти кажа, че няма смисъл да правиш тестове толкова рано, за да не се разстройваш излишно като мен.

Общи условия

Активация на акаунт