ЕЛВИРА - Варна, призив 2

  • 23 082
  • 284
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Момичета, прочетох, че темата е затворена вече. Не видях обаче някой да я е продължил.
Затова - нека я продължим тук.

Цитат
Re: Варна - ПРИЗИВ
« #460 неделя, 02 юли 2006, 20:13 » 

--------------------------------------------------------------------------------

ikaia написа:
Чудя се как не съм видяла темата до сега.Аз често получавам информация,макар че лично не познавам нито сем-то,нито Елвира.Ще ви кажа това което се казва и на мен.Моя приятелка помага при отглеждането на бебчо.Мишо го видях,и трябва да кажа,че е невероятно бебе.До колкото знам Елвира е в будна кома.А до изпадането и в кома,е довело,задържането на мозъка близо 8 минути,без кислород.Имало е и друга родилка,и организацията на лекарите малко се е разпаднала.Не тормозете  Liubo     ,сигурна съм,че ако има новини ще пише веднага!Как да звъни всеки ден на родителите на Елвира,след като и на тях им пушат главите!Знам,че Елвира е с отворени очи,но не е в съзнание.И пак казвам,че информациата която имам,не е директно от родителите!

Това за кислорода е вярно. Разказа ми го кумът на родителите на Елвира. Много страшно е да се признае, но явно грешката си е в болницата.

# 1
  • Мнения: 131
И още нещо. Родителите на момичето са хора с възможност и контакти да и предоставят най-доброто като лечение.
Така, че нека не им се месим.
Нека това продължение на темата на Lubov си остане такова, каквото тя искаше - за споделяне на съпричастие.

# 2
  • Мнения: 992
продължаваме да се молим за Елвира
 Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig
дано скоро се оправи и доиде в съзнание и да се радва на малкото си мишле

# 3
  • Мнения: 445
Събуди се Елвира, лято е и е време да гушнеш Мишо, да усети майчината ти ласка и безкрайна любов! Моля се за теб и твоето семейство!

# 4
  • Мнения: 1 878
И още нещо. Родителите на момичето са хора с възможност и контакти да и предоставят най-доброто като лечение.
Така, че нека не им се месим.
Нека това продължение на темата на Lubov си остане такова, каквото тя искаше - за споделяне на съпричастие.

Добре де какво значи да не им се месим и как точно видя намесата ни  newsm78 Мисля всички не само са съпричастни но и безкрайно добронамерени, а ти с твоя пост  Thinking ...........на мен лично ми стана неприятно - месеци наред следим темата по която информацията е повече от оскъдна - нормално е да се вълнуваме питаме и предлагаме - къде я видя намесата пред родителите   #Crazy и изобщо ак оискаш напиши ни направо какво точно да пишем. Дай ми дефиниция за споделяне и съпричастие да не взема да объркам нещо с моето мнение  Crossing Arms



Тия ми излияния нямат нищо общо с продължаващото съпричастие със съдбата на Елвира и продължавам да се моля за нея  Praynig, но ми омръзна да се появи някой и да хвърля пушилка във въздуха  Crossing Arms

# 5
 Praynig Praynig Praynig Дано Елвира се събуди и да прегърне малкото си детенце  Praynig Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 131
И още нещо. Родителите на момичето са хора с възможност и контакти да и предоставят най-доброто като лечение.
Така, че нека не им се месим.
Нека това продължение на темата на Lubov си остане такова, каквото тя искаше - за споделяне на съпричастие.

Добре де какво значи да не им се месим и как точно видя намесата ни  newsm78 Мисля всички не само са съпричастни но и безкрайно добронамерени, а ти с твоя пост  Thinking ...........на мен лично ми стана неприятно - месеци наред следим темата по която информацията е повече от оскъдна - нормално е да се вълнуваме питаме и предлагаме - къде я видя намесата пред родителите   #Crazy и изобщо ак оискаш напиши ни направо какво точно да пишем. Дай ми дефиниция за споделяне и съпричастие да не взема да объркам нещо с моето мнение  Crossing Arms

Тия ми излияния нямат нищо общо с продължаващото съпричастие със съдбата на Елвира и продължавам да се моля за нея  Praynig, но ми омръзна да се появи някой и да хвърля пушилка във въздуха  Crossing Arms

Единственото ми желание е да продължим темата, а не да влизам в излишни словесни "излияния" както сте се изразили. За мен е по-важно поне морално да подкрепим момичето (въпреки, че не го познавам лично).

# 7
  • Мнения: 1 878
Тогава още по-малко имаш право да идваш и да даваш напътствия кой какво да пише в тема по която дори не си пряко свързана Wink

# 8
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Praynig Praynig Praynig Дано Елвира се събуди и да прегърне малкото си детенце  Praynig Praynig Praynig

 Praynig Praynig Praynig

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Дай Боже Елвира скоро да се събуди! Praynig

# 10
# 11
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
 Praynig Praynig Praynig

# 12
# 13
# 14
  • Мнения: 187
Освен да се помолим за нея, за да с есрещне скоро със своето ангелче Flowers Four Leaf Clover Praynig

Общи условия

Активация на акаунт