AVENT и dr.BROWN`S

  • 8 223
  • 60
  •   1
Отговори
Мили мами,нужен ми е съвет от тези отвас които са използвали помпа за изцеждане AVENT.Видях я в магазина 80лв.Наистина ли е толкова добра,колкото ми я хвалеше продавачката или една обикновена помпа ще ми свърши същата работа?
Искам да попитам и за шишетата на dr.Browns.Наистина ли елиминират  коликите?
Багодаря!

# 1
  • Мнения: 260
за шишетата на др Браун
не се лъжи
може би наи-глупавите на пазара /естествено мое мнение на база практика/
а и с хиляди части -полудяваш с чистенето им
мисля 4е наи-добре е Авент
а за много малко бебе
физиологи4ните на чико
извити и с каучуков биберон
0+
а за помпата ако е тази вземаи я няма да съжаляваш
http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=66&products_id=1212

# 2
  • София
  • Мнения: 10 291
Помпата е наистина страхотна! А за малко бебе авентските шишета не са винаги удачни, твърди са им бибите. Мойта първите месеци категорично ги отказваше!

# 3
  • Мнения: 3 334
Нещата,които ползвам са на Авент и съм изключително доволна.Относно шишета против колики-то тава е пълна измама.Коликите на бебчо докато не му минат от самосебеси нищо не помага.При мен беше пълен кошмар и какво ли не съм ползвала-шишета,медикаменти,но си мисля,че те са създадени по-скоро за успокоение на родителите.Поне от опит така мисля!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 958
newsm10 С две ръце "ЗА" помпата на AVENT newsm10

# 5
  • София
  • Мнения: 6 522
Цитат на: suzi
Мили мами,нужен ми е съвет от тези отвас които са използвали помпа за изцеждане AVENT.Видях я в магазина 80лв.Наистина ли е толкова добра,колкото ми я хвалеше продавачката или една обикновена помпа ще ми свърши същата работа?
Искам да попитам и за шишетата на dr.Browns.Наистина ли елиминират  коликите?
Багодаря!

 помпата я ползвах 3 дни - нямах кърма  Sad но е страхотна - взех я за 72 лв.
авентските шишета се котират при нас засега добре, ще видим как ще са като започне никненето на зъбите - много мами казват, че са с твърди биби

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ако смяташ да кърмиш, не си взимай скъпи шишета-биби предварително, нали ще суче от теб.
Помпата я покажи на някой, ако ти се наложи да се цедиш (защото има майки, които кърмят начесто и изобщо не им се налага да се цедят), да ти я донесе в болницата. Иначе - все пак си е 72-80 лв...
Има и помпа тип спринцовка НУК, която казват, че е добра, но пак важи горното.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Аз навремето си купих обикновена помпа тип спринцовка Baby Nova - по съвет на приятелката си, която има 2 деца и, съответно, и опит с такива работи. Вършеше ми работа и парите са смешни (ок. 4 лв),  ползвах я ок. 2 месеца само. По тази логика май   хич не си струва да даваш такива големи пари, купи си една обикновена!  Wink , но само да не е от онези тип "клаксон", с накрайник като клизма  Wink , пак от приятелката ми знам, че изобщо не вършат работа.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 100
Аз също плзвах Baby nova от 4,50. Много съм доволна!
Сега живот и здраве пак на ния ще разчитам!
много силен вакум прави и изцежда перфектно!
Вярно е, че я ползвах около 2 мсеца, та затова 80лв за помпа ми се виждат грешни пари!

# 9
  • Мнения: 7 837
И аз събирам мнения и жените, които гледат деца около мен, ми препоръчват горещо шишета и помпа CAMERA

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Без да искам да ги обидя, но Камера са боклучави.

# 11
  • Мнения: 7 837
Цитат на: boo
Без да искам да ги обидя, но Камера са боклучави.


Не знам...  Аз съм си харесала една помпа на Чико за 26 лв. и със сигурност ще си взема едно по-евтино шише /напр. Бертони/ като за начало

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Предубедена съм към помпите Чико. Вземи си за 22лв помпа спринцовка НУК, за нея има добри отзиви.

# 13
  • Мнения: 7 837
Цитат на: boo
Предубедена съм към помпите Чико. Вземи си за 22лв помпа спринцовка НУК, за нея има добри отзиви.


ОК, 10х Simple Smile

# 14
  • Мнения: 46 436
Цитат на: boo
Без да искам да ги обидя, но Камера са боклучави.


 В какъв смисъл са боклукчиви?

Общи условия

Активация на акаунт