Нови детски енциклопедии на вестник "Труд"

  • 6 206
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 296
Знаете ли от кога почват да излизат? За книжките с приказките е ясно, тях си ги купуваме, но сега ще излизат някакви детски енциклопедии, но не разбрах  от кога  Embarassed

# 1
  • Мнения: 7 474
Това е добра идея, ще чакам да видя  Hug

# 2
  • Мнения: 554
От днес - излизат със "Седмичен труд".
Тези вестникари почнаха много здраво да ни рекетират. Не е честно. Искам да си купя всичко - но не мога!

# 3
Не ви ли идват малко скъпички?  newsm78

# 4
  • Мнения: 2 220
А каква им е цената? И каква е днешната енциклопедия?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз прочетох, че са от 12 юли. Не знам каква ще им е цената обаче - иначе ми харесаха (на картинка и по описание) - водят ги "семейна енциклопедия", което според мен предполага малко повече от "детска".

# 6
  • Мнения: 822
Бързо се ориентират хората...Така се прави бизнес - ако не от слепите,от децата... Peace

# 7
  • Мнения: 120
Доколкото видях на рекламата пишеше, че ще са 10 лева. Изглеждат интересни, но са ми доста скъпички. Sad

# 8
  • Мнения: 151
Започват да излизат от 12.07, като първата ще е безплатна. С вестника ще струват 9,90 лв, като можеш да си купиш вестника и без енциклопедията. Но малко са скъпички според мен.

# 9
  • Мнения: 1 114
Първата ще е безплатна и познайте какво ще стане... Кой не е по авантата? Доста тъпо като идея. Поне на по-ниска цена да е... Посред нощ ли трябва да се наредим на павилионите за вестници, че да се сдобием с първия брой?

# 10
  • Мнения: 3 042
Първата със сигурност ли ще е безплатна? В рекламата по тв-то не са казвали такова нещо, пише цена 9.90 (с вестника). Thinking

# 11
  • Мнения: 4 371
Само се чудят как да ни вземат парите Mr. Green
Ние купуваме детските, но имаме 7.Не са ли 9 общо?
А енциклопедиите колко са?

# 12
  • София
  • Мнения: 2 901
Абе баш рекет не мога да го нарека, ама не може ли по-рядко да излизат - всяка седмица книга за 8 лева и се страшна работа! Макар да не купувам всичките, ми май-повече продажби ще имат като ги поразредят малко!

# 13
  • Мнения: 4 371
Валентина, напълно съм съгласна с теб!

# 14
  • Мнения: 1 232
За мен детските книги на Труд не са съобразени с децата,в смисъл ситен шрифт ,почти никакви картинки и цена,на която от книжарница можеш да си купиш действително детски-шарен вариант.За енциклопедиите незнаех ,ще ги видя и ако ми харесат ще купим

Общи условия

Активация на акаунт