След ден, два, три- ЮЛСКОТО си бебе ще гушкаш ти!

  • 15 475
  • 304
  •   1
Отговори
  • Мнения: 502
     
 
Нашите бебета са вече 33(20:13)






на снимките:
Нора, Йоанна, Мартин, Ева,
Калоян, Николас, Венцислав, Лора,
Мария(Slyncho), София, Дария, Даяна,
Мадлена, Галин




.   Мария
                                                             на мама зайко от Стара Загора, 2,050кг, 43см, термин 07.07

.  Нора
                                                             на мама pastel от Видин, 2,750кг, 50см, термин 03.07

.  Йоанна                    
                                                            на мама RAVIA от Димитровград, 2,750кг, 49см, термин 02.07

.  Сиана                  
                                                            на мама Красимира/Artful от Варна, 2,700кг, термин 09.07

.  Мартин                  
                                                            на мама jam, 3,100 кг, 50 см, термин 10.07

.  Мая                 
                                                            на мама evi4 от Пловдив, 2,810кг, 48.5 см, термин 11.07

.  Христо                 
                                                            на мама agne6a от Варна, термин 16.07

.  Виктория                 
                                                            на мама vilimili от София, 2,450кг, 46 см, термин 16.07

.  Ева                 
                                                            на мама KetiK от София, 2,650кг, 48 см, термин 16.07

.  Весела                 
                                                            на мама yolk от София, 3,300кг, 50 см, термин 03.07

.  Калоян                 
                                                            на мама pearly от София, 2,700 кг, 47 см, термин 08.07

.Боримира                 
                                                            на мама didi_p, 3,750кг, 52 см, термин 06.07

.  Киара                 
                                                            на мама amerie от София, 3,850кг, 53 см, термин 06.07

.  Николас                 
                                                            на мама WinnieThePooh от USA, 3,270 кг, 49 см, термин 14.07

.  Венцислав                 
                                                            на мама eti_31 от Русе, 3,550 кг, 53 см, термин 8.07

.  Лора                 
                                                            на мама Синеочка от София, 3,150 кг, 49 см, термин 05.07

.  (Виктор)                 
                                                            на мама sunnycat, 3,870 кг, 51 см, термин 04.07

.  (Мария)   
                                                            на мама Slyncho от Бургас, 3,090 кг, 50 см, термин 9.07

.  София                 
                                                            на мама Pisana от София, 3,600 кг, 51 см, термин 02.07

.  Александър                 
                                                            на мама Tizija от Варна, 2,900 кг, термин 20.07

.  Дария                 
                                                            на мама Taliq от Варна, 3,800 кг, 52 см, термин 07.07

.  Даяна                 
                                                            на мама N_A_N от Карлово, 3,600 кг, 50 см, термин 07.07

.  (Александър)                 
                                                            на мама welldone от София, 3,350 кг, 48 см, термин 07.07

.  Анна                 
                                                            на мама maxin от София, 3,045 кг, термин 20.07

.  (Мадлена) 
                                                            на мама plamebg от Пловдив, 3,000 кг, 48 см, термин 19.07



05.07                Flowers Rose Flowers RoseПочивай в мир, малко ангелче на delux69!



.  (Галин) 
                                                            на мама Ренито от Бургас, 3,000 кг, 50 см, термин 07.07

.  (Белослава)   
                                                            на мама didkapan от Варна, 3,350 кг, 51 см, термин 20.07

.  (Виктор)   
                                                            на мама varvara, 3,600 кг, 50 см, термин 17.07

.  (Дамяна)   
                                                            на мама sugar_lady от Ямбол, 4,120 кг, термин 3.07

.  (Любомир)   
                  и                  (Николай)   
                                                            на мама Dreamy_world от София, 2,700 кг и 3,000 кг, термин 25.07

.  (Стилиян)   
                                                            на мама desi_p от Шумен, 2,800 кг, 49 см, термин 29.07

.  (Емилия)   
                                                            на мама Emmilly от Варна, 2,550 кг, термин 12.07

.  (Павел)   
                                                            на мама pipi от Казанлък, 3,800 кг, 50 см, термин 18.07


Термини
2 
                  sirena                     27 г.  Русе, първо бебе sling
                  suzi_a                  34 г.  Варна, трето бебе  sling
4
                  didi_81                  25 г.  Видин, първо бебе  sling
5   
                  Гейзамау                  20 г.  София, първо бебе  sling
7   
                  Veli_M                     26 г.  Бургас, първо бебе   sling
8
                  coccinella                28 г.   Варна, първо бебе sling, Майчин дом - Варна при д-р Сариев     
9   
                  Sparky_7                           Ловеч, първо бебе sling
                  yanac                           26г,  първо бебе sling
10       
                  tydy          26 г.,  Варна, второ бебе sling
11       
                  Anta  sling
                  temptation              26 г.   София, първо бебеsling
                  asibe                                          sling
   
                  Silvia_N      23 г.   Варна, първо бебе sling
   
                  ivka76                    29 г.   София, първо бебе slingШейново
                  anichka5                    първо бебе sling
                  embo                         първо бебе sling
   
                  popova                    21 г.   Враца/София, първо бебе sling, МД-София, д-р Манчев
                  Eli83                    23 г.   Пловдив, първо бебе   sling
                  lorena                  30г.  София,  второ бебе  sling
   
                  Didito_                    27 г.   София, първо бебе  sling
                  Mimi_iv                    24 г., първо бебе  sling
                  nike                         31 г., първо бебе sling
                  delfinche                  23 г.   Пловдив, първо бебе sling
                  Дани_Бани                 25г.,   Бургас, първо бебе  sling
 
                  ивИчка                   30 г.   Варна, второ бебе sling
                  vike                         30 г. sling
   
                  red_heart                  26 г.  Стара Загора, първо бебе sling
                  biboshka                   29 г.   София, първо бебе  sling
       
                  prascho         38 г,  Сoфия, първо бебе   sling, МД, София, секцио
                  IVAIA            26г, Варна, първо бебе sling, АГ- Варна, д-р Николов
                  Nanny          27г, София, първо бебе sling
     
                  kali_25         25 г.   Стара Загорa, първо бебе sling
                  luba_rizova         31 г.   Пловдив, първо бебе, ВМИ - Пловдив sling
     
                  morskasirena         30 г.   Варна, второ бебе   sling
                  Стечи                                 София, първо бебе sling
                  BuNNy                                 Варна, второ бебе
sling
                  fin                                31 г., Пловдив, второ бебе sling
                  venka                           27 г., Ямбол sling
       
                  slonche                    27 г.   София, първо бебе  sling
                  galya_G                   29 г.   Варна, първо бебе sling
                  Pingwina                  31 г.   София/Варна, второ бебе sling, Майчин дом,  Варна, д-р Д. Станева
                  daniela77                           sling, секцио,"Торакс" - Пловдив при д-р Даскалов
                  Kalina Jivkova               Варна, първо бебе sling
                  radostjoy                 33г. Пловдив/ Истанбул, първо бебе  sling
                  Pollie                 36г. София, първо бебе  sling
                  LotosD                 sling

                  daniela                   32 г.   , първо бебе   sling
                  valche            25 г., първо бебе   sling
                  Vera_25            25 г., Стара Загора, първо бебе   sling  
       
                  Nadejda                  30 г.   Варна/Германия, първо бебе   sling
                  Galateya                 32 г.   София, първо бебе sling, ІІ градска, София
                  jorjito                      27 г.   Варна, първо бебе  sling, Окръжна болница-Варна
                  fiona                         23 г.   София, първо бебе    sling       
       
                  IvelinaM                 25 г.   София, първо бебе     sling,Окръжна болница, София
                  sue2003                 30 г.   София, първо бебе
  sling
       
                  zvanche                   31 г.   София, първо бебеsling "Света София", София
                  shushka                   23 г.   първо бебе sling
                  didka25                    25 г. София,  първо бебе sling, Шейново
                  Narina                    Бургас,  първо бебе sling
     
                  dew                         29 г.   Смолян, първо бебе sling
                  kelly                         22 г.   София, първо бебе sling
                  4ervenokoska         28 г.   Добрич, първо бебе sling
                  poli_                        32 г.   Стара Загора, първо бебе sling
                  gery_to                  31 г.   Испания, първо бебе sling
                  Soleada                   29 г.  Бургас, второ бебе      sling
       
                  beni812001            24 г.   София, първо бебе   sling,Шейново                 
                  lala                         30 г.   Варна, второ бебе sling, Майчин Дом - Варна, д-р Яков
                  valshebnica            29 г,  София, първо бебе sling, Св.София - планово секцио при д-р Б.Ташков или д-р Григорова   
                  merry_lu                                      второ бебе  sling
                 
 


Общо:
 
102  preggo   очакват 103  baby_neutral
Прогноза:
44  sling  : 35  sling
другите сa изненада   Laughing
 

Най- много бебета са с термин 25.07.2006 (10  baby_neutral)
По 6 бебета очакваме на 7, 16, 17 и 30.07.2006


Снимки:
Нашите бебета  newsm74
Ехографски снимки
Бъдещи родители
Коремчета
Сватби
Батковци и каки
Покупки
 
За добавяне на нови снимки:
 
http://snimka.bg/login.php
 
Потребител:  julskibebeta
Парола: 072006

 

Заглавия на бъдещи теми:
 
а.) Мила мамо, календара бавно се мени, през ЮЛИ ще ме гушкаш ти!
б.) Момиченце или момченце, ЮЛСКО бебче, ти си моето късметче!
в.) Няма радост по-голяма, от тази да станеш ЮЛСКА мама!
г.) Юли бебе се задава,и в корема на мама ритници раздава!
д.) Красива принцеса или смел юнак носим  в своя Юлски тумбак!
e.) Юлска мамо хей ме на, през корема ти подавам я краченце, я ръка!
ж.)Ние сме мами и правим магии - в коремите юлски чудеса малки крием!
з.) ЮЛИ месец ще сме двама, аз тогава ще съм МАМА!
и.) Май вече отминава,ЮЛСКО бебче наближава!
й.)Слънцето вече пече ли пече, а времето все по-бързо тече!
к.)Сега не спим и мислим и мечтаем,че през ЮЛИ с бебчо ще се запознаем!

 

АЗБУЧНИК на българските лични имена
 
 
Какво да носим за родилното (примерни списъци от форума)

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=99643.msg1789351#msg1789351
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=100043.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3376.0

Покупки за бебето (списъци и съвети от форума)

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=85493.msg1476382#msg1476382
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=88808.msg1547134#msg1547134
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=83730.0
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/613/63/



Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 18:15 от Nadejda

# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Честита ни нова темичка- надявам се още в началото и да имам и аз с какво да се похваля! Hug
Нека има много нови бебчета в нея! baby_neutral
Наде   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 440
Честита ни нова темичка!

Днес цял ден съм на разходка и вече крачетата не ме държат, но имах някои неща да свърша. Взвх си изследванията на вл.секрет и там пише:
вл.чистота -          II-III степен
Candida -              дрожди и хифи
Заключеие -         Candida albicans = 10^4

Някой знае ли какво значи това?Обадих се на лекарката ми и тя каза, че не е нещо страшно, не е за притеснение, но аз не спирам да мисля какво е тогава  #Crazy

# 3
  • Мнения: 326
Честита ни нова темичка! Дано я препълним със здрави и щастливи бебета.

Аз днес не успях да мина на преглед, че доки имаше много раждания и затова утре пак ще ходим. Така, че около мен няма никакви новини.
Приятна вечер на всички.  bouquet

# 4
  • софия
  • Мнения: 25 203
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА  Hug Hug Hug Hug
Толкова много ми липсвате!  love001  love001

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ - да са им живи и здрави бебоците, много да ги слушат и от късмет да не се отърват!
Аз съм малко при мъжо в офиса и се докопах до компютър, и не насмогвам да ви изчета - МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ВСИЧКИ, КОИТО ВЕЧЕ СИ ГУШКАТ БЕБОЦИТЕ И ПОЖЕЛАНАМ НА НАС, КОЙТО ВСЕ ОЩЕ СМЕ В ОЧАКВАНЕ ЛЕСНО И И БЪРЗО ДА РОДИМ!
Аз полежах малко в болница преди 1 седмица и сега нече имам лошото чувство, че ще пренося, защото ми даваха едно гадно люкарство, което да ми усмири подлудялата ми матка.

УТРЕ ВИ ЧЕРПЯ  newsm38 newsm38  (одъртявам с още една година - дано и да поумнявам  Embarassed Embarassed)

МНОГО ВИ ОБИЧАМ ВСИЧКИ lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss Kissing Heart Kissing Heart Flowers Bouquet

Надявам се Скоро да мога пак да ви чета и да пиша.

Пърли, къде миткаш през деня - звъня ти и никой не се обажда  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 866
Честита ни нова темичка!

Взвх си изследванията на вл.секрет и там пише:
вл.чистота -          II-III степен
Candida -              дрожди и хифи
Заключеие -         Candida albicans = 10^4

Някой знае ли какво значи това?Обадих се на лекарката ми и тя каза, че не е нещо страшно, не е за притеснение, но аз не спирам да мисля какво е тогава  #Crazy

Ами мисля, че си отглеждаш гъби. Съвсем нормално по време на бременност. Няма страшно. Като наближи раждането сигурно ще ти изпишат някакви глобули да се изчистиш. И сега може да ти изпишат ама пак не е сигурно, че ще се отървеш и по време на раждането няма да си с тях. Много са упорити.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 29
Наде, браво за новата темичка newsm51
Само едно уточнение да направя - беба на мама Taliq се казва Дария love001

# 7
  • Мнения: 326
Fiona преди 1 седмица и аз бях така събудих се с слаба болка и мокро бельо. Ходих на преглед и доки каза, че най-вероятно се пукнал мехура но много малко и се е залепил. След това не съм имала изтичане, но ако имах щяха и на мен да ми слагат такива инджекции. Те се слагали ако раждането е секцио и е доста раничко за укрепване на дропчетата му. Защото ако е нормално раждане те укрепвали и по време на самото раждане, а при секцио всичко за бебо е на готово.

# 8
  • Мнения: 55
Честита ни нова темичка.Наде,отново си се справила отлично!  Hands Clap  Hands ClapДано я запълним само с хубави новини!!! newsm32  babyuu

# 9
  • Мнения: 2 653
Честита нова темичка!Хайде де , да ги гушваме бонбончетата!
 baby
Fiona преди 1 седмица и аз бях така събудих се с слаба болка и мокро бельо. Ходих на преглед и доки каза, че най-вероятно се пукнал мехура но много малко и се е залепил. След това не съм имала изтичане, но ако имах щяха и на мен да ми слагат такива инджекции. Те се слагали ако раждането е секцио и е доста раничко за укрепване на дропчетата му. Защото ако е нормално раждане те укрепвали и по време на самото раждане, а при секцио всичко за бебо е на готово.
За изтичането аз не съм била имала- това нещо друго е било -но какво не знам?!?
А аз за нормално съм , но те може да се подготвят евентуално и за секцио, а да не ми казват да не ме стряскат- че аз сама ходя без мъжа ми.Не знам аз гледам да не се шашкам много вече - каквото такова.А при мен може и да ми слагат тези инжекции, че аз изкарах  и грип преди месец.

# 10
  • Мнения: 493
NADE,  много добре си оформила темата     bouquet

а бебеците който са се родили са големи сладур4ета

# 11
  • Мнения: 166
Честита ни нова темичка!!!
 Поздравления за Надето, какво ли ще правим без нея!  bouquet
Даниела,77 ти как се уговори за това секцио в Торакс? И сега там ли ходиш на консултации?
п.с. на мен ми минаха болките в кръста като се раздвижих през деня Simple Smile

# 12
  • Мнения: 174
Честито на мама НАН и беб4ето и ! Много да се слушкат   bouquet

Добре дошли на обебилите се мами! Гушки и целувки от леля Дидка на бебоците  Kissing Heart

Аз досега за последно си огледах багажа и вече съм готова. Наде, аз макар че съм 2 седмици преди термина също ми изписаха такива ампули за зрелостта на дробчетата. Предполагам, че го правят за собствено успокоение.
Утре татито е инструктиран да пише за развитията във форума. Много си го обичам  Two Hearts

п.с. Темичката както винаги е оформена страхотно.

# 13
  • Мнения: 1 298
Здравейте и от мен в новата ни хубава темка   preggo  Още съм така.

Поздравявам всички майчета преминали през това голямо шубе и гушкат вече своите маймунки  newsm76

didkapan пожелавам ти безпроблемно раждане утре.Радвай се че ще видиш бебенцето най-после.  newsm32

Нарина на мен заключението също ми подсказва гъбки  newsm78
Ще ти изпишат полижинакс  Peace

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 29
daniela77, прочетох в старата темичка, че си имала киселини ? Мога да те посъветвам да си вземеш Талцид от аптеката. Те са едни хапчета за дъвчене и наподобяват на мента. На мен лично ми помагат. Особено когато пия ампулите на Тотема - желязо и олиго елементи /задължително разтворени в натурален сок/ в устата ми усештам някъкво парене и си взимам от Талцид-а и ми минава. Цената му е към 3,50 лв. - 20 хапчета в опаковката са.

Общи условия

Активация на акаунт