разбрах, че ме е лъгал

  • 6 949
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 990
И какво му е страшното да пие кафе с приятелка?Само с приятели ли трябва да става?Аз имам приятели-мъж ми да ми забрани да пия кафе с тях ли?И да си ги изтрия от телефона?Същото важи и за него-знам,че има приятелки, има и колежки също-с които обядва например.да му спретна сцена и да ровя в телефона му-никога!Това ще докара повече проблеми, отколкото добра развръзка.Още повече, че е нормално човек да контактува както с мъже, така и с жени.Дайте иначе да сложим фереджето и да забраним комуникацията между двата пола. Tired

# 46
  • Мнения: 238
Аз като искам да си уредя среща с някой, дето не се притеснявам да му звънна по всяко време просто му звъня. В другия случай пращам СМС, да опипам почвата удобно ли е да се говори.

Помисли си върху това.

Не ми харесва и че те е лъгал, че ще ходи при майка си, а е бил на кафе с дамата.

Най-вероятно е невинен флирт. Заради тръпката да ти обръща внимание някой от другия пол.

Абе що мъж с мъж като иска да се среща не си пускат СМС-и, а?

# 47
  • Мнения: 3 334
Ако мислиш, че съмнението ще те напусне и ще повярваш на обясненията му, ОК. Аз лично ако попадна на такова нещо не бих го забравила с лека ръка, или да приема какви да е обяснения. Моят мъж не ми дава никакви поводи за съмнение и пак си имам едно на ум, камо ли да намеря нещо....

Аз никога не ровя в телефона му, или в нещата му. Той прави (тоест не рови) същото по мой адрес  Peace
на същото мнение съм!

# 48
  • Мнения: 9 990
Ами ако човека наистина иска да пие кафе с приятелка, да си поговорят-може да имат общи неща-в миналото например... и да знае, че жена му ще му пили и ще направи проблем-ей от там тръгват подобни лъжи.И праща смс и казва, че отива при майка си.Аз така навремето в училище-казвах, че отивам на училище, а се завирах в кафенето....ако кажех на майка ми,че смятам да не влезна в клас, а до пия кафе с приятелка-щеше ли да ме пусне?

# 49
  • Мнения: 238
Аз така навремето в училище-казвах, че отивам на училище, а се завирах в кафенето....ако кажех на майка ми,че смятам да не влезна в клас, а до пия кафе с приятелка-щеше ли да ме пусне?

Стига де. Тогава си била малка. Тоя мъж две деца е създал и би трябвало да е надскочил дребните ученически хитринки.

# 50
  • Мнения: 9 990
Абе малка, малка,...колко малка-последния клас в училище си е възраст, в която главно усвояваш подобен род поведение.Аз образно го казах това с училището-но горе-долу принципът е същият Crazy

# 51
  • Мнения: 4 451
Момичета, не забравяйте, че мъжете не са така съобразителни като нас и може и да забравят да изтрият компрометиращите смс-и... Казвам го, защото преди две седмици един приятел на моя мъж жена му така го излови в изневяра. Прочела съмнителните смс-и от някаква жена в телефона на мъжа си, нищо не му казала, а го проследила и... Сега той живее в избата, а тя и децата на етажа. С това не искам в никакъв случай да плаша момичето и да я карам да се съмнява. Да си кажа честно, аз съм малко ревнивичка и не съм най-добрия съветник при такива ситуации. Естествено, че е по-добре да не се тормози и да му вярва. Успех пожелавам от сърце, всичко ще е наред!  bouquet

# 52
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
абе кво значение има дали го е направил
от значение е какво мисли жената... и в кво вярва

# 53
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Аз те съветвам да вдигнеш един грандиозен скандал, да си кажете кой каквото има да казва и после ще се почувствате пречистени. И всичко пак ще е като преди. Ако просто си го трупаш, червейчето на съмнението ще изгризе добрите чувства и ще охладнееш към него. Понякога семействата се нуждаят от такива бурно изказани емоции, без да се правят на възпитани и толерантни, за да се възродят после забравените чувства.

# 54
  • Мнения: 7 837
Най-сигурният начин е, като си го вържеш за полата, да не бяга. Сложи му и едни капаци, за да не гледа. За мъж говорим все пак, нещо като животно...
И, да... вдигни му скандал и то грандиозен. Може всичко после да е същото, може и да не е. Но какво ти пречи, поне ще знаеш, че сама си си го направила  Tired

# 55
  • София
  • Мнения: 35 937
Аз те съветвам да вдигнеш един грандиозен скандал, да си кажете кой каквото има да казва и после ще се почувствате пречистени. И всичко пак ще е като преди. Ако просто си го трупаш, червейчето на съмнението ще изгризе добрите чувства и ще охладнееш към него. Понякога семействата се нуждаят от такива бурно изказани емоции, без да се правят на възпитани и толерантни, за да се възродят после забравените чувства.
Peace и аз бих креснала и викнала, пък той после да ходи на кафенце...

# 56
  • Мнения: 3 394
много неприятно Confused

но например моите приятели са повечето мъже и с тях наистина сме стари приятели (повече от 10 години) и ако изпратя на някой смс или той на мен, за да пием кафе-значи наистина е така. Ако вече съпругата му ревнува проблема е в нея, ако му има наистина вяра няма да го отделя от приятелите му.

радвам се, че познавам жените на приятелите си Mr. Green

# 57
  • Мнения: 341
Една приятелка скоро имаше подобен проблем, просто поиска среща с невинната колежка (беше в нейния случай) после нещата излезнаха на яве, беше мноого тежко за приятелката ми, едва го преживя.
Иначе моя мъж дружи и работи предимно с жени, а аз съм мноооого ревнива, не му пипам нещата, обаче ако някоя ме съмнява, и аз така невинно се самопоканвам на кафе с тях, все пак ако е толкова невинно тогава няма проблем да отидеш и ти. Мисля, че това е най-доброто решение да отидете заедно с нея и мъжа и на кафе, като я видиш душата ти ще ти даде най-точния отговор.

# 58
  • Мнения: 1 350
Нe казвам,че не може съпругът и да пие кафе със стара приятелка ,но ако той държи на съпругата си,нали си я познава, би и казал по някакав начин-заради доверието.Редно е все пак не само тя,а и приятелите му да се съобразяват с жена му.Иначе нещата изглеждат съмнителни.Едва ли има тук някоя от вас,която в подобна ситуация не би се усъмнила и във всеки случай ще предприеме нещо да си изясни нещата-кой обича да го правят на глупак?После едни ще си затворят очите ,защото не е толкова важно за тях,а другите ще правят скандали.Ако е решил да крие,никакви разговори  и изяснявания няма да помогнат.А смс-ите наистина не им се отдават на мъжете-може и да пропуснат да изтрият някои компромат.В крайна сметка не тя застрашава връзката с ревността си,а той с лъжа....дори с факта,че е скрил.Абе цялата работа е"мижай да та лъжа"...

# 59
  • Мнения: 1 350
Може да не е изтрил смс-а,защото не е очаквал,че ще го проверят или просто не е сварил да го изтрие....Верно"за "свободата,дето му викат лично пространство в една връзка съм,но не и за свободията....Иначе за каква връзка говорим?

Общи условия

Активация на акаунт