Как може

  • 2 899
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 663
Как може да има такива "хора"?По принцип не забелязвам на такива , но този път наистина ме издразниха .Просто искам да споделя с вас .Излизаме с малкия на разходка и една се.....ка тя ми е роднина.,за първи път вижда сладкия ми юнак.И започва..... без" здравей" дез нищо направо "иииии защо си го сложила да седи ше мо счупиш кръста"............."лелеее ама той е много слаб ,ти даваш ли му да яде ""ама много е слаб"  а той милия се усмихва .Аз направо унемях даже нищо не казах . Много ме издразни тая проста се.....ка.Добре бе мами как може да има такъв народ ?На вас случвало ли ви се е?Много се извинявам ако темата не е на потходящото място .

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Нали знаеш, хора всякакви и мнения всякакви. А моето - няма да се връзваш толкова на чуждите приказки. Ако не ти се занимава да се разправяш, как е могла да ти каже така и т.н. чуваш какво ти е казала и толкова. Всеки Сам решава какво да прави.  Аз не съм все още мама, но ако ми се случи ще се издразня многооо. Но или ще й кажа мнението си, или ще продължа нататък. Няма смисъл да си хабим нервите с хората.

# 2
  • Мнения: 663
Аз и така направих подминах я ,но се издразних .По принип не се ръководя от мнениета на хората

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ти пък какво се връзваш? newsm78

# 4
  • Мнения: 990
Пращай я да пътува   car003 !!!  Ти си му майка и най добре преценяш!!! Peace

# 5
  • Мнения: 1 403
И аз много се дразня на такива изказвания, особено роднински  Shocked

# 6
  • Мнения: 54
Оооо,такива екземпляри под път и над път.Много се дразня,като си дават мнението без да им го искаш.

# 7
  • Мнения: 5 317
Хич да не ти пука.  Peace

# 8
  • Мнения: 5 622

 Вие пък като нямате за какво да се дразните, си намирате.....

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

 Вие пък като нямате за какво да се дразните, си намирате.....

Точно! Отминаваш и толкова.

# 10
  • Мнения: 2 494
Винаги се намира някой да се изцепи нещо-защо седи, защо не седи, защо е с шапка, защо е без шапка, защо пие вода, защо не.......и т.н. Свекърви по улиците има много! Не се връзвай, аз вече съм с тапи на ушите за разните бабки, лелки и т.н. със собствено мнение! Mr. Green

# 11
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Я не обръщай внимание на такива с....ки.Разбирам те ,че е дразнещо,но от едното влязло от другото иллязло.

# 12
  • Мнения: 356
           Много е дразнещо. Предполагам, че на всеки му се е случвало. просто не обръщай внимание /много е лесно да се каже/ Grinning

# 13
  • Мнения: 1 258
Естествено,че е досадно,ама и ти предполагам си и отговорила подобаващо,съдейки по речника от началния ти пост.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Ми другия път като я видиш кажи, че го държиш гладно нарочно детето да си тръгне доволна  hahaha

# 15
  • Мнения: 614
Ооо на такива винаги им отговарям подобаващо. На удара с удар, еее и един за спомен Wink

# 16
  • Мнения: 663
Естествено,че е досадно,ама и ти предполагам си и отговорила подобаващо,съдейки по речника от началния ти пост.
[/quote                                                                                                                                                                                 
На момента не и обърнах внимание .А пък съм и от хората ,които в такива ситуации си примълчават,което не винаги е за добре

Последна редакция: ср, 05 юли 2006, 23:50 от Laleva80

# 17
  • Мнения: 4 629
Да в България ми се е случвало. Гледам да не им обръщам внимание на такива бръщулевения

# 18
  • Мнения: 2 353
  Защо пък да си премълчаваш? За да не нараниш нечии чувства? Аз бих казала съвсем спокойно какво мисля и бих разкарала моментално всеки, който ме дразни. Ако някой не е доволен дгд, аз не съм за един ден. Ако цялата рода не е доволна - да се обесят на парното ако щат.

# 19
  • Мнения: 184
Повярвай ми има и такива, а има и много по прости. Просто незнаеш какви неща мога да ти разкажа.

# 20
  • Мнения: 4 621
Хора всякакви... не обръщай внимание и не си разваляй настроението заради простотията на някой Peace

# 21
  • Мнения: 7 914
Как може да има такива "хора"?По принцип не забелязвам на такива , но този път наистина ме издразниха .Просто искам да споделя с вас .Излизаме с малкия на разходка и една се.....ка тя ми е роднина.,за първи път вижда сладкия ми юнак.И започва..... без" здравей" дез нищо направо "иииии защо си го сложила да седи ше мо счупиш кръста"............."лелеее ама той е много слаб ,ти даваш ли му да яде ""ама много е слаб"  а той милия се усмихва .Аз направо унемях даже нищо не казах . Много ме издразни тая проста се.....ка.Добре бе мами как може да има такъв народ ?На вас случвало ли ви се е?Много се извинявам ако темата не е на потходящото място .

Що не я  #2gunfire ?
Мислено и после слагаш една  newsm47 и тапите в ушите .... Hug

# 22
  • Мнения: 1 492
Как не те е срам, да не храниш детето, а...? Mr. Green Хич да не ти пука, пълно е с такива. Аз бих и казала.- Че то трябва и да се храни ли? и щях да си отмина. Нека се пули след мен. Аман от разбирачи и простотия

# 23
  • Мнения: 1 364
Да, случвало ми  се е. Гледам да не им обръщам внимание.

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

 Вие пък като нямате за какво да се дразните, си намирате.....

 Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 1 352
Що се дразните за глупости бе хора. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 6 155
Случвало ми се е, но се опитвам да не обръщам внимание.  Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 3 421
  На мен най-редовно ми се случва да ни срещат и да започват :"Абе това дете не го ли храните?"(първо ме питаха за дъщеря ми, сега за малкия).
И аз усмихната отговарям - "Не, държим го гладно!" и подминавам. Майка ми твърди, че аз се държа невъзпитано newsm78
  Не се впечатлявам!

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 575

Това можете ли да ми го разшифровате, че се затрудних?

# 29
  • Мнения: 8 917

 Вие пък като нямате за какво да се дразните, си намирате.....

Точно! Отминаваш и толкова.
newsm10

# 30
  • Мнения: 8 917

Това можете ли да ми го разшифровате, че се затрудних?
селянка....може би newsm78

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 4 575

Това можете ли да ми го разшифровате, че се затрудних?
селянка....може би newsm78

Thank's!

Това мръсна дума ли се води вече?

# 32
  • София
  • Мнения: 3 390
Не мога да разбера защо си го слагаш на ума....чак и тема си пуснала.  Според мен не си струва дори да мислиш по въпроса.

# 33
  • Мнения: 552
Имам същия проблем и се тръшкам по въпроса, макар че очевидно е излишно - ама то ако можеше човек да си избира дали да се дразни за нещо, бихме си живяли райски  Joy
На мен затова ми се отщя вече да пътувам с градския транспорт - понеже там се събират за известно време на едно и също място хора, които си нямат друга работа в момента, освен да обсъждат и да дават нежелани акъли... и измъкване няма, ако искаш да излезеш възпитан  ooooh! Май най-добре е да си мълчиш и да се усмихваш мило, ама те обикновено очакват и отговор... На мен направо ми се карат от време на време - примерно, настояват да седна... Ама как да седна с кенгуру, като детето е с лице към мен? И в упътването се казва човек да не сяда, като носи детето така, ама иди, че обяснявай  Rolling Eyes
И не е въпрос на селяни и граждани - тъпо ми се вижда подобно деление, извинявай... просто хора всякакви  Peace Само търпение повечко ни трябва, и непукизъм... ама трудна работа, бе   #Crazy

# 34
  • Мнения: 8 505
Ти пък 'що се връзваш да я слушаш?Пропускай ги подобни приказки покрай ушите си.

# 35
  • Мнения: 4 733
Издразват ме подобни особи и изказвания, но определено не си замълчавам #Cussing out

# 36
  • Мнения: 5 475
Я не й обръщай внимание...кучетата си лаят..кервана си върви!  Peace

# 37
  • Мнения: 2 863
Обикновено казвам:" направо да се чуди човек, как и двете ми деца са живи и здрави, след като имат майка, която не готви, не знае как да ги облича и разбира се не ги възпитава" Joy Като се има предвид,че основно близки роднини ми вадят душата по подобен начин, след няколко такива изказвания от моя страна, мерака да ме критикуват леко секна. А като прекалят съсвем, им казвам, че така съм решила очевидно и ако обичат да не ми казват как да си гледам децата:)))

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Аз съм магнит за разни екземпляри, желаещи да дават съвети на познати и непонати, как да си гледат децата ... много се дразнех, но вече взех да им свиквам - просто ги отминавам без коментар ...

# 39
  • Мнения: 565
  На мен най-редовно ми се случва да ни срещат и да започват :"Абе това дете не го ли храните?"(първо ме питаха за дъщеря ми, сега за малкия).
И аз усмихната отговарям - "Не, държим го гладно!" и подминавам. Майка ми твърди, че аз се държа невъзпитано newsm78
  Не се впечатлявам!


Изобщо не си невъзпитана. Така им трябва. На такива въпроси - такива отговори.  newsm10

Лалева 80, не се ядосвай. Пълно е с такива хора. И на мен ми се е случвало. Като не са ме виждали известно време и почват: "Я как хубаво си напълняла"  #Cussing out или " У-у много си отслабнала" и т.н. А пък аз изобщо не съм ги питала за мнението им, но това е отделен въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт