Бременна до доказване на противното....Моля за вашето мнение!

  • 2 354
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 508
Не, не бих се доверила повече на този лекар.

На мен се случи обратното. След 2 пъти потвърдена бременност в 6-та и 9-та седмица с коремен ехограф, в 11-та седмица с вагинален друг лекар ми каза, че съм си въобразила, че съм бременна  hahaha
В крайна сметка бебе имаше Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 2 227
Я по-добре напиши кой е този лекар за да няма и други пострадали майки! Twisted Evil
Ама верно кажи му името та да се знае.

# 17
  • Мнения: 564
Я по-добре напиши кой е този лекар за да няма и други пострадали майки! Twisted Evil
Ама верно кажи му името та да се знае.

После го 'зачисли' и в официалния черен списък на форума...

# 18
  • Мнения: 683
След като прочетох ситуацията, която си описала - не бих подновила посещенията си при този гинеколог.
В никакъв случай!!! #2gunfire

# 19
  • Мнения: 4 621
не бих отишла повече при него  Naughty
Naughty

# 20
  • Мнения: 1 084
Simple Smile Разбира се, че не! На вратите на подобни индивиди трабва да слагат надпис: "Опасно за живота!" Simple Smile)) Некадърници колко искаш...

P.S. Всъщност може и да не е некадърник:), а просто хитрец - нали като бременна си му много по-доходоносна отколкото като небременна:)) На мен един "сладур" ми беше отрил миома (странно как прегледите при други (три) лекари не потвърдиха диагнозата newsm78), за да го посещавам на всеки две седмици в частния му кабинет Simple Smile) #Crazy

# 21
  • Мнения: 1 753
Мисля, че този гинеколог е некадърник!

Кажи му името, поне да знаем как се казва да не се излъже някой да отиде при него...  Twisted Evil

# 22
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Това според мен е риторичен въпрос!Но за такива доктори  #2gunfire

# 23
  • Мнения: 510
Право в "черния" списък   #Cussing out

# 24
  • Мнения: 3 521
Като го прочетох това и иzтръпнах_върна ме 10 години на zад в zората на частните клиники и кабинети...та  една такава клиника, след нормален гинекологичен преглед БЕЗ ЕХОГРАФ докторицата ми zаявява "Бременна си 100%", аz на 17 години тотален ШАШ, раzбира ме се zа аборт следващата неделя, пращаме по_живо по_zдраво у дома, слава Богу винаги и zа всичко съм говорила с майка ми та и zа това и каzах_тя  #Crazy...хайде в Тина Киркова и там един друг доктор каzа, че ако я види тая на улицата ще я гаzи с трактор...дойде ми след 4 дни #Cussing out...та ако напиша каквото мисля ще трябва да отворя много работа на модовете но със СИГУРНОСТ НЕ БИХ СТЪПИЛА ОБРАТНО ПРИ ТОЗИ "СПЕЦИАЛИСТ"#Cussing out #2gunfire #Crazy #Cussing out #2gunfire .

# 25
  • Мнения: 4 965
Не искам да те шашкам, но, освен дето този "лекар" би си отнесъл скандала при такова "недоглеждане", бих се притеснила какво точно е видял на ехографа и бих потърсила специалист. С тези неща шега не бива.

# 26
  • Мнения: 268
разбира се, че бих го сменила, аман от некадърници #2gunfire

 И аз

# 27
  • Мнения: 14 133
Не бих отишла втори път при него. Naughty
И аз!!! То бива некадърници, ама този чупи мрака!!!

# 28
  • Мнения: 1 986
  И аз мисля,че въпросът ти е риторичен-не познавам някоя жена,която би повторила преглед при такъв "специалист" #2gunfire

# 29
  • София
  • Мнения: 2 967
 newsm78 ми няма да стъпя повече при него. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт