Той е в кризата на средната възраст ??? Дали???

  • 4 764
  • 23
  •   1
Отговори
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
http://www.az-jenata.com/display.php?show_article=13&open_article=1499
Момичета това е темата.
Не е нова, но не видях нищо писано по въпроса. Откривам много от характеристиките в мъжа си.
Или ми се иска да е така, а то е нещо по - сериозно.
Имало ли е такива моменти в живота на половинките ви? Моля да споделите!

Моля ако темата не е за тук преместете я!

# 1
  • Мнения: 5 622

 Ааа, моят мъж е много млад още за тази криза. След време заедно ще я изживяваме. Той неговата си, аз моята си  Wink

# 2
  • Мнения: 4 629
Статията така е написана, че като я прочете човек остава с впечатлението, че мъжете на "средна възраст" задължително изневеряват. и това е нещо нормално, което жените трябва да приемат и изтърпят.

Да има такава житейска криза. през нея минават не само мъжете, но и жените. И въобще не задължително този период да е изпълнен с изневери. Страхотно е, ако имаш партньир, който да те подкрепя по време на кризи и да не те оставя да "потънеш"  Peace

# 3
  • Мнения: 1 616
Да има такава житейска криза. през нея минават не само мъжете, но и жените. И въобще не задължително този период да е изпълнен с изневери. Страхотно е, ако имаш партньир, който да те подкрепя по време на кризи и да не те оставя да "потънеш"  Peace

Съгласна съм! И според мен по-тежко я преживяват онези мъже и жени, които не могат да приемат остаряването и търсят какви ли не начини, за да се почувстват млади.

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дами, заредете се с търпение. Не оставяйте връзката ви да се захаби в ежедневието. Помогнете му да преодолее това състояние и да се завърне отново весел и пълноценен в семейството.

Какво се очаква от нас? Да го подкрепим в избора му на девойка?
Не ги разбирам тези статии. Не казвам, че няма такава криза, но да ми вменяват задължение да съм топла и разбираща към нивото му на тестостерон...Благодаря, не е за мен това.
И аз, като Буба, се надявам да изживеем тази криза по едно и също време. И през това време няма да погледна женски списания. И форума също Mr. Green

Последна редакция: чт, 06 юли 2006, 08:12 от ДЕ ВАня

# 5
  • Мнения: 3 405
Очаква се да бъдем гейши и да му задоволяваме капризите, за да не кръшка Mr. Green
Статията е едностранчива и обхваща малка част от мъжете на средна възраст. Не всички изживяват втори пубертет.
Криза има , да, но тя не се изразява само с тези:

Цитат
признаци:

- той е отегчен, когато е у дома и смята, че животът е досаден,
- пие често и дори злоупотребява,
- взима прибързани финансови или за кариерата си решения,
- не иска да е със съпругата си (в свободното време, за секс),
- оглежда се повече в огледалото, по-суетен е,
- споменава с носталгия за миналото си.

Някои чичковци са точно наопаки:
обичат живота, не пият вече, в кариерата са натрупали опит и пари и са станали по-мъдри, съпругата им е не само любовница, но и приятелка, суетни са, да, че кой не е, миналото не е повод да се разреват, че вече не са на 20,  горди са с постиженията на вече порастналите си деца.

Има и по средата, но постинга ми стана километричен.

Когато се пише статия се обхваща целия проблем, не само едната страна Naughty
Ама-ха Mr. Green

# 6
  • Мнения: 42
Дами, заредете се с търпение. Не оставяйте връзката ви да се захаби в ежедневието. Помогнете му да преодолее това състояние и да се завърне отново весел и пълноценен в семейството.

Какво се очаква от нас? Да го подкрепим в избора му на девойка?
Не ги разбирам тези статии. Не казвам, че няма такава криза, но да ми вменяват задължение да съм топла и разбираща към нивото му на тестостерон...Благодаря, не е за мен това.
И аз, като Буба, се надявам да изживеем тази криза по едно и също време. И през това време няма да погледна женски списания. И форума също Mr. Green
Joy JoyНека напише нещо леля Ви Соня. Много сте ми сладки и ме разтоварвате - това е факт, но мили ми хубавици докато се усетиш хоп и ставаш на средна възраст. Като гледам моите съученици сърцето ми кърви - повечето напълнели, с поуредели коси и лек блуждаеш поглед. Който си е бил купонджия той си е такъв и на 40, който си е бил сухар - си е останал такъв. Малко са тези дето са се променили на 360 градуса. Наистина има криза - кога по-силна, кога по-лека. Сега дали от средната възраст или от натрупаните годинки семеен стаж във всяко семейство има моменти когато ти се иска нещо лудо, различно по-интересно и т.н. Ако тук партньора успее да угоди на половинката си - било то да бъде гейша, било той да й лакирва ноктите на краката ако щеш или да се правиш на расеяна, когато той забравя да си затвори устата, като мине хубаво 18-годишно момиче или пък Вашите когато си поръчате стриптизьор за рожденния ден - заедно ли сте нещата се преодоляват. Всяка криза е по-лека, когато се поеме и от двамата.

# 7
  • Мнения: 6 167
Ох, моя съпруг е в първата половина на 40тте! Пупу  Wink
Хех, ни сега си изживяваме заедно късни 20.
тоест, таман се взехме, сега след малко ще се оттегчи ли?
ааа  Naughty

за кризите ... ами затова са кризи - имат начало и край.
аз мисля, че ако някой се заглежда по други жени с цел
изневяра той си гледа отначало.

# 8
  • Мнения: 5 475
за кризите ... ами затова са кризи - имат начало и край.
аз мисля, че ако някой се заглежда по други жени с цел
изневяра той си гледа отначало.

  И аз съм на това мнение...вълкът кожата си мени,но нрава- не!  Peace
 

# 9
  • Мнения: 7 914
Те грешно са озаглавили статията... би трябвало да бъде:" Жени, като мъжете ви тръгнат  да ви побъркват, понеже са минали определна възраст, позволявайте им всичко, не им противоречете, плетете си плеткети и им се покланяйте, че не искат да ви напуснат!" smile3511
 И това е поместено в страница: АЗ-ЖЕНАТА... #Crazy smile3515 smile3513

# 10
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Изброените признаци се появяват и просто защото мъжа се е отегчил от семейния живот, не е необходимо да е влязал в тази възраст. Същите могат да се отнесат и към жените.

# 11
  • Мнения: 8 917

 Ааа, моят мъж е много млад още за тази криза. След време заедно ще я изживяваме.
Peace Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 647
Не е задължително като е станал един мъж на "средна възраст" да изневерява, както е не е длъжна жена му да го търпи, ако се стигне до изневяра. Статията нещо не ми харесва.

# 13
  • Мнения: 1 350
Браво! И аз така мисля! Naughty

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Joy JoyНека напише нещо леля Ви Соня. Много сте ми сладки и ме разтоварвате - това е факт, но мили ми хубавици докато се усетиш хоп и ставаш на средна възраст. 

Аз СЪМ на средна възраст. Но ми се струва, че авторката на статията е ПОД нея!

Наистина има криза - кога по-силна, кога по-лека. Сега дали от средната възраст или от натрупаните годинки семеен стаж във всяко семейство има моменти когато ти се иска нещо лудо, различно по-интересно и т.н. ..... заедно ли сте нещата се преодоляват. Всяка криза е по-лека, когато се поеме и от двамата.

С това съм напълно съгласна. При нас дългият семеен стаж съвпада със средната възраст. Но, ако ми изневери, хич няма да ме интересува на какво се дължи. Така мислех преди 20г., мисля го сега, а ще го мисля и след 20.

Общи условия

Активация на акаунт