Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Безрезервно доверие не храня в никого, хеле пък в някой мъж  Simple Smile Имам му на моя конкретно доверие, че няма да ми спретне кофти номер и досега не ме е разочаровал. Живея си живота и не дебна за никакви съмнителни подорбности, ако не ми се набият зорлем в очите, няма и да ги видя.


Подписвам се под това мнение! Peace
Ревността и мнителността до нищо добро не водят.

# 16
  • Мнения: 490
Минала съм през съмненията, проверките и ровенето-нищо добро,но не спрях да вярвам и незнам защо?
Може би на по-ранен етап бих била безкомпромисна, но живота те учи да правиш неща, който никога не си мислел,че ще направиш!
И все пак това е избор-едни избират да простят и да повярват отново , други слагат черта!
Всеки е бил от едната или другата страна .
Много ми хареса мнението  за това ,че всъщност като лъжеш другия -лъжеш и унижаваш себе си,но всъщност колко го разбират?

# 17
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Много ми хареса мнението  за това ,че всъщност като лъжеш другия -лъжеш и унижаваш себе си,но всъщност колко го разбират?
Много малко! Повечето едва ли не го считат за геройство и се изживяват като големи тарикати! Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 1 959
Аз имам пълно доверие на мъжлето,а и той на мен как иначе ще ме пуща на почивка сама или с приятелки.Той си има и лаф за това,че му е трудно да направи една жена щастлива/тоес мен/та камо ли две. Mr. Green

Последна редакция: чт, 06 юли 2006, 15:05 от aniji

# 19
  • Мнения: 7 474
Всички имат някакво доверие на мъжете си , докато нещо не се случи (промяна в отношението, нещо случайно намерено и т.н)  и не се усъмнят в тях Tired Ровенето започва след това, освен в случаите на безпричинна ревност, но тя както знаете не се лекува.  ooooh!

# 20
  • Мнения: 5 475
И аз не ровя..имам му пълно доверие и засега не съм имала повод да се съмнявам..дано да продължи така и за в бъдеще!  Peace

# 21
  • Мнения: 227
АЗ точно от голямото доверие си изпатих - преди и аз четях за жени, които страдат от лъжи на мъжете си и бях сигурна,че няма как да се получи при мен - просто супер сигурна, никакви поводи за съмнение...
ровенето в телефона го направих само веднъж, защото детето искаше да играе на игри, а мъж ми незнам как така newsm78 го беше оставил на масата/обикновено и в банята като влезе го взима/, та стана ми любопитно какво крие ...  нищо лошо няма да има много телефонни номера и на жени и мъже, но смс за срещи ми доидоха в повече! smile3515

# 22
  • Мнения: 42
Аз съм съгласна, че самия партньор те кара да бъдеш различна - мнителна и подозрителна или безрезервно вярваща. Преди съпруга си живеех с момче,  с което някак си вътрешно не бях спокойна. Боже какво съм преживяла аз си знам. Ако съпруга ми ме зърне в онези години просто ще е сигурен, че е някой мой клонинг. И съм ровила и съм го следяла мир съм нямала, това беше един кошмар  и накрая каквото търсих намерих. Човека се разтоварваше другаде и после чинно се прибираше в къщи /заедно живеехме/ като ангелче. Със съпруга ми още от първия месец някак си се отпуснах и последното нещо в главата ми беше дали ме лъже. После знаете как те подемат проблемите препятствие след препятствие, понякога пътува и го няма по два-три месеца. Никога не съм си мислила, че ще отиде с друга. Така както те води детето ти в майчинството, такае и с партньора във връзката. Но и от първата си връзка се научих - не искам да знам, не искам да разбирам, да ровя. Така или иначе лошите неща се научават. Защо да развалям хубавите дни.

# 23
  • Мнения: 668
Безрезервно доверие не храня в никого, хеле пък в някой мъж  Simple Smile Имам му на моя конкретно доверие, че няма да ми спретне кофти номер и досега не ме е разочаровал. Живея си живота и не дебна за никакви съмнителни подробности, ако не ми се набият зорлем в очите, няма и да ги видя.
и аз така.

# 24
  • Мнения: 1 520
За ровене - не му ровя в нещата. Той и не крие привидно нищо. Но довереие пълно му нямам. Не само на него - както казват ио другите доверие пълно само на себе си, и то май пак не винаги.
Казала съм му че не желая да ме лъже, показала съм му колко мразя да улавям че ме лъже дори за най-дребното.
С едно на ум се надявам че ме е разбрал правилно.  Peace

# 25
  • Мнения: 4 621
Имам доверие на мъжа ми. Досега не ми е дал повод да се съмнявам в него.
Никога не бих ровила в телефона или мейла му, просто защото го смятам за унизително. Ако нещо ме интересува предпочитам да го питам директно. Надявам се нещата да се запазят така между нас  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
На мъжа си вярвам повече, отколкото на себе си! И двамата сме лишени от чувство за ревност, имаме си пълно доверие, освен това си споделяме всичко, ама наистина всичко. Имам чувството, че дори някой от нас да кривне някога в една или друга степен, няма да издържи и ще сподели с другия.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз спрях да вярвам, когато осъзнах, че може да ми изневери и аз въобще да не разбера/въпреки че ги надушвам тези неща/.А го осъзнах, когато на няколко пъти попаднах в ситуации, в които можех много лесно да му изневеря и той да не разбере.
Живеем доста спокойно, не се следим, защото и двамата знаем, че това не променя нещата.

# 28
  • Мнения: 17 407
Сега сигурно ще скандализирам форума, но... не вярвам по принцип.
Познавам си човека, а и който ми е чел част от историята в '17-те мига' му е ясно защо.
Това 'не вярвам' обаче не означава, че не го обичам, както и че дебна 24 часа в денонощието удобен момент да му преровя телефона.
Но го правя понякога. Не за да разбера дали ме лъже, а в случай, че все пак има нещо да знам с какво ще се сблъскам насреща. И това съм го писала, предпочитам да съм информирана. Един гръм от ясно небе ми стига за този живот.

В сериозна връзка отказвам да повярвам- сигурна съм, че не би допуснал.
И аз отказвах да повярвам, но все пак преди време ни се случи Confused... и все още заглъхва ехото.
В момент, когато дори разводът му още не беше приключил и той беше в разкрачено положение между двете къщи. Последната ми мисъл тогава е била, че при две налични жени би потърсил трета, още повече пък точно тази. Но уви, дори и минал, това е факт, който остави отпечатък върху живота на всички ни.
Най-искрено ти желая точно тоя род емоции да те подминат   bouquet

МНого ми е интересна вашата история, често се питам дали те заслужава този мъж  bouquet Не го познавам, сигурно има защо да си с него Peace
Аз не вярвам безрезервно, но не ровя в нещата му

# 29
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
На мъж вяра нямам. Единственото което искам е ако кривне от пътя да го направи достатъчно дискретно, за да не го узная никога.. Не ровя и не търся нищо, ако нямам повод да го направя. Доверието, което гласувам, си има ясни граници.

Общи условия

Активация на акаунт