Притесних се-секрет в памперса????!!!

  • 1 981
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 153
Моля ви, кажете ми има ли нещо притеснително: Днес видях в памперса на бебо нещо като прозрачен секрет (прилича на сополче) Shocked  Confused Съвсем малко е, но пък го имаше в 2 поредни памперса и се притесних! Чувала съм, че при момиченцата се случва да имат течение понякога като бебенца, но за момчетата??? Чакам да споделите нещо.......

# 1
  • София
  • Мнения: 6 550
и аз май видях един път нещо такова, казах си, че ако се повтори ще питам доктортата - ама слава богу досега не се е повтаряло  Confused

# 2
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
При момиченцета е нормално, да има такъв секрет, до 1-2 месеца след раждането. Защото се изчиствали, и им влияели разцни хормони, предадени от майката по време на бременноста. След намаляване на тези хормони течение спира. Това ми го каза лекарката ни, защото и ние имахме такова зацапване в памперса, което се изчисти за 2 седмици. А при момченцата незнам дали  е нормално, аз имам момиченце.

# 3
  • Мнения: 2 051
При момиченцата се случва да има бяло течение, в реда на нещата си е, ама при момченцата,  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  откъде мислиш, че е дошло, от пишока ли? Бяло ли е или прозрачно?
Да не е слуз от ануса, понякога акото е по-слузесто?
Не си спомням нещо от някъде да е текло при момченцата....

# 4
  • София
  • Мнения: 2 846
Цитат на: bibi
и аз май видях един път нещо такова, казах си, че ако се повтори ще питам доктортата - ама слава богу досега не се е повтаряло  Confused


при мен аналогичното

# 5
  • София
  • Мнения: 39 746
при нас също се беше случвало, лекарката каза, че няма нищо притеснително. За твое успокоение не хвърляй памперса и изчакай да видиш какво ще каже лекарката. Аз преди като се обадя за нещо на лекарката и тя само казва "пази ми памперса" Wink

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Това е слуз от червата излязла с акото. Няма страшно щом е прозрачна- в реда на нещата е, червата са здрави. Ако беше розово или червено оцветена- тогава е кофти, значи има разранявания.
Във вашия случай всичко си е Ок, но ти все пак питай лекар.

# 7
  • Мнения: 3 153
Благодаря, момичета! Днес нямаше такива аномалии, но ако се появи отново ще запазя памперса и ще се консултирам с педито!

Общи условия

Активация на акаунт