Подписка срещу спирането на Лечебните млека от НЗОК

  • 1 551
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
 thumbsup Flowers Four Leaf Clover Подписах се! Дано има ефект от подписката и онези празноглавци да се вразумят   People No Good

# 16
  • София
  • Мнения: 39 744
Имате подпис и от мен. Тоз енкодинг ме дразни обаче.

# 17
  • Мнения: 948
Имате и моята подкрепа! Peace

# 18
  • Мнения: 3 271
Имате подпис и от мен. Тоз енкодинг ме дразни обаче.

Благодаря ти за подкрепата
А за енкодинга - сайта е чужд, нищо не можем да направим

# 19
  • София
  • Мнения: 1 724
подписах го, стискам ви палци и желая успех! Ако можем с нещо да помогнем друго, ако планирате други изяви, пишете.

# 20
  • Мнения: 2 673
    Всички дечица да са живи и здрави !!! Подписах се!!!

# 21
  • Мнения: 2 274
   Момичета, гледате ли По света и у нас? Току що казаха, че НЗОК вече са включили млеката към списъка след протест на хиляди майки!  Peace

# 22
  • Мнения: 239
и аз се подписах. УСПЕХ

# 23
  • Мнения: 2 274
   Абе хора, само аз ли гледах новините вчера след обяд  newsm78!? Не казаха ли нищо във вечерната емисия, че аз нея не я гледах?

# 24
  • Мнения: 3 271
   Абе хора, само аз ли гледах новините вчера след обяд  newsm78!? Не казаха ли нищо във вечерната емисия, че аз нея не я гледах?

Казаха. И то хубави неща. Лошото е, че сутринта директорката на Дирекция лекарствена политика към НЗОК нищо не потвърди в дискусията ни по Канал 1. Още не смеем да се зарадваме...

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 170
Момичета разписах се. В крайна сметка не стана ли ясно дали ще връщат млеката?

Моето детенце го отгледах с Фризопеп и ако не беше безплатно  не знам  какво щяхме да правим. Вече да чукна на дърво не й е нужен, останали са няколко кутии и ги кътам за всеки случай, че още сме в процес на захранване.  Praynig

# 26
  • Мнения: 603
Разписах се. Подкрепям ви!

# 27
  • Мнения: 712
Подкрепям инициативата и се подписах.
Имам 2-ма приятели, чиито деца бяха зависими от тези млека.

# 28
  • Мнения: 3 271
Искам да споделя с всички ви какво получихме тази сутрин. Е, вече официално можем да се поздравим за изключително добре свършената работа! Сега вече е въпрос на време.
Не мога да ви опиша какво изпитвам сигурна съм, че се споделя от всички ни. Поздравления още веднъж! Заслужаваме да се гордеем със себе си!

Благодаря на модераторите, че оставиха темата закована толкова дълго   bouquet Вече може да отива назад.
Благодаря на всички!


Уважаеми госпожи и господа,

Във връзка с постъпилия въпрос Ви информираме, че Ръководството на Министерството на здравеопазването разгледа и прие промени в Наредба № 38 за определяне на списъка на заболяванията, за чието домашно лечение Националната здравноосигурителна каса заплаща лекарствата напълно или частично, които ще дадат правно основание НЗОК да открие процедура по договаряне на диетични храни за болните от алергия към белтъка.
Промените са обнародвани в бр. 60 на Държавен вестник. В приложението към член единствен след ред “Улцерозен колит К51.2 Улцерозен (хроничен) проктит” се създава ред “Други неинфекциозни гастроентерити и колити К52.2 Алергичен и алиментарен гастроентерит и колит”.

Пресцентър

# 29

Общи условия

Активация на акаунт