С КАКВИ СТОЛчЕТА СТЕ?

  • 3 496
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 919
Джордани - единственото, което има две  тапицерии. Едната е мушамената, а другата е от плат. Много държах на това, за да не се запарва детето  Peace
http://www.giordanibaby.com/galleria.php?pdt=97&folder=ppesa … gio_235J_11_M.jpg

# 76
  • Мнения: 5 622

 Преди време купих столче за хранене на ТСМ. Но сега ако трябва пак да купувам, не бих повторила. Хубаво е, даже доста, но няма табличка и всичко наоколо става в храна. Да не говорим, че храната се набива в дървото и много трудно се почиства. Не е като пластмасата, която се мие страшно лесно.

Сега бих си купила столчето на Чико, ононва с хипопотама. Много е готино!

# 77
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Купих такова столче
Хареса ми, че може да се ползва от различни възрасти.

# 78
  • Мнения: 6 472
Ей това: И десена му е същия. Имаме и едно по- стар модел на Хоук, което седи на вилата. Не е нещо особено, но е с тапицерия от плат и както е споменала Пипиоле не запарява, което за мен е голям плюс.

# 79
  • Добрич
  • Мнения: 193
Ние сме с Cam-futura,много съм доволна Peace

# 80
  • Мнения: 58
Чиполино - Гранд Конфорт.

# 81
  • Мнения: 22 862
Чиполино - Гранд Конфорт.
стария модел имаме ние,както и новото на Чико.

# 82
  • Мнения: 748
Chicco HAPPY SNACK Peace
този десен:

отначало мислех да взема някой с повече екстри, а и точно този модел на снимките в сайтовете не ми изглеждаше добре, но като го видях на живо страшно ми хареса.  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 2 768

Cam, модел Campione. След дълго проучване си харесах единствено този стол и все още съм много доволна от избора си.
Ползвах го вместо шезлонг, когато София беше на 3м.




Ето как е сега:


# 84
  • Мнения: 343
с този
http://www.neckermann.de/index1.mb1?mb_f020_id=mCCGQMRjZC_MfkKtP … ;mb_v301_ch=8862c

харесва ми защото е масивно дърво, не пластмаса, почиства се лесно, стабилен е и се използва вечно... напасва се според възрастта, става дори за възрастни.

# 85
# 86
  • Мнения: 2 071
И ние сме с Кампионе на КАМ - много съм доволна. Перфектно се върза с цвета на канапетата в дневната и въобще не се колебах Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт