резултати на 6м бебе

  • 674
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 600
мами, пуснах таткото сам на консултация та се вбесих #Cussing out

 - утайката била 8, можело да не било измито детето добре, та другия месец пак да занесем урина.
   питам сега - какво означава утайка 8? да чакам ли до другия месец или да отида още сега? как да взема урина следващия път, за да е "по-чиста"?

- хемоглобин 114, не било зле. това така ли е наистина?

и въобще, редно ли е да не ни дават копие от резултатите? док ги гледал на монитора и само казвал 'добре са, добре са'.

ей, ако не ходя навсякъде да се разправям...  #2gunfire

# 1
  • Мнения: 1 722
Не виждам проблем - в изледванията пише до 50 г. че трябва да е до 12 утайката, а после до 15.
Хемоглобинът също след като е над 100 е много добре /ние бяхме със 117 на 6 м./
А копие със сигурност се дава, но не от педито, а от лабораторията.

# 2
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Резултатите са ти ок утайка до 10 е добре хемоглобин над 100 също така че споко а урината не мисля че се свързва с утайката .За да вземеш стерилна т.е чиста урина трябва много хубаво да измиеш детето ако е момиченце даже два три дни бани се правят мисля че беше с калиев перманганат.

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ето, виж и ТУК

А иначе докторът трябва да даде копие от изследванията, щом ги има в компютъра, само трябва да ги разпечати.

# 4
  • Мнения: 9 894
ако е момиченце даже два три дни бани се правят мисля че беше с калиев перманганат.

сакън.

Та за копието - за следващия път сама ще си копирам изследванията, че нищо не дават - нито от лабораторията, нито лекарят.

Общи условия

Активация на акаунт