Искам вече второ....

  • 2 451
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Успех. Аз чак сега се реших за второ

# 46
  • София
  • Мнения: 2 708
Поздравявам те за желанието   bouquet

Ако наистина го искате тогава няма много какво да го премисляш, плюсове, минуси - винаги ще ги има и то по много. Говори с гинеколожката ти и ако тя каже че е ОК, тогава смело напред. От опит ще ти кажа че при породени деца е най - добре когато голямото прохожда, ти да си бременна около средата - не ти става лошо, но още не ти и тежи. Разбира се това е божа работа. Желая ви успех в начинанието каквото и да е решението ви   bouquet

# 47
  • Мнения: 1 753
Ами ... ние така направихме. Не ме питай сега  Laughing Абе не че се оплаквам ама няма да те лъжа - много е трудно с две бебета!!! Ако няма кой да ти помага по-добре изчакай. Ако обаче имаш баби на разположение - действайте!   bouquet

# 48
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
И аз си мислех по едно време за второ,но откакто Мариелка проходи и е голям бяс,все сме след нея и едно кафе не можеш да изпиеш на спокойствие и се отказах от тези си намерения.Още повече,че и бабите ни са работни,та повечето ние си я гледаме.
Подкрепям те,каквото и да решиш.Все пак тежката дума има гинеколога ти,той ще ти каже най-добре дали си готова за една втора безпроблемна бременност.Успех и да се похвалиш,ако има нещо ново  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 8 769
Щом гинеколога ти е казал шест месеца, послушай го. Не са ти останали много-знай'ш колко бързо ще минат два месеца Grinning
Не знам как си с килограмите-ако нямаш проблеми-давай смело. Ако обаче си наддала много и сега трудно ги сваляш, при малка разлика обикновено е по-трудничко. Но пък това е бял кахър.
И последно-трудно е с породени деца, няма да се лъжем, но пък е веселба!
Аз вече се замислям за трето Crazy
Дерзайте! Peace

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 09:52 от Аурелия

# 50
  • Мнения: 507
И аз много исках да си направим второто бебе по-рано но сега не съжалявам че изчакахме. Първия месец беше доста сложно (а каката ни е доста добричко детенце) и си представям какво щеше да е ако беше по-малка.
Но решението си е ваше все пак.

# 51
  • Мнения: 1 202
Браво на теб за желанието да имаш второ дете , въпреки трудностите и малката разлика! Peace
Но според мен изчакай още малко за да се възстановиш напълно и бебче да проходи за ти е по-лесно на теб!

# 52
  • Мнения: 240
Напълно те разбирам и аз искам но 6те почакам малко че няма кой да ни помага за гледането и ще луднем.А дори искам да имам близнаци.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 823
И аз искам второ,но ни предстои пътуване до Родината и след като се върнем започваме да действаме.
Напълно те подкрепям и ти пожелавам да ти се осъществи желанието  bouquet.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 883
Щом искате толкова силно и двамата, сигурно някое бебче чука на вратата Wink

Според мен негативната част е , че е трудно да ги извеждаш и двете Confused.Защото и двете трябва да са в колички Confused

Така, че започвай да си търсиш количка за породени Laughing

# 55
  • Мнения: X
Ако имаш кой да ти помага - хубаво, но ако нямаш, повярвай ми с деца с толкова малка разлика си е таралеж в гащите. Това, което е минало от живота на бебето е най-лесната и спокойна част. След година, година и половина става някакъв малък ад. Crazy

# 56
  • Мнения: 667
И аз искам ама като си спомня колко трудно ми беше в началото сам-сама и реших да поизчакаме.
При всеки има различни фактори, които влияят!

# 57
  • Мнения: 5 647
Много хубаво, че има такива като теб. Аз дори и на този етап не се навивам на второ, но като се замисля и аз няколко месеца след раждането вече правех планове за друго дете. Но, щом и двамата искате и смятате, че ще се справите, действайте по въпроса.  Mr. Green От гледна точка разликата в годините на децата, не знам каква е идеалната такава, но ако е 2-3 години ние сме я изпуснали.  Laughing

# 58
  • Мнения: 8 917
newsm09  Много си смела  smile3501
Аз бих изчакала 1г. поне!
smile3506 Аз също....но пък smile3501 на теб  bouquet

# 59
  • Мнения: 1 555
Миличка напълно те разбирам, аз още докато бях бременна в 7 месец вече исках второ детенце да имам  Heart Eyes И аз искам децата ми да са породени ! Ако си родила нормално и нямаш никакви проблеми, а имате само голямо желание и много любов  Grinning не виждам какво може да ви спре да започнете с опитите !!!
Аз родих със секцио, но живот и здраве няма въобще да ги дочакам тези 2 препоръчителни години, а мисля вече да започваме  Wink
Ние сме кумове на едно семейство и майката два месеца след като роди забременя отново имат си момче и момиче и е страшно весело, вярно че е малко трудно в един момент, но пък децата си растът така или иначе !
Хайде успех и скоро да се похвалиш  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт