Искам вече второ....

  • 2 454
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 181
Ееееее, стана ми едно драго като ти четях постинга! Wink Wink Wink
И аз си мечтая като теб, но живот и здраве ще трябва да поизчакам. Гледаме си Константин сами с тати, така че ако има второ бебе и помощ от никъде не знам как ще се оправя - поне не в този момент. А и съм секцио, така че се пазя още.
А ти сама ще си решиш - но като че ли освен сърцето си, трябва все пак да послушаш и гинеколога Simple Smile
И ние сме така - сами си гледаме детко и помощ от никъде. Даже сега таткото работи на две места и почти не се виждаме. Ако имам второ, направо не виждам как ще издържи нервната ми система, а и силите ми няма да стигнат. Но ако ти наистина искаш и се наемаш на този ангажимент, давай! Браво на жени като теб!!! Hug

# 61
  • Мнения: 888
Давай смело! Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 897
Констанс, поздравявам те за решението ти.  Hug При мен също се въртяха наскоро разни такива мисли, по- скоро на таткото..., но реших, че след няколко години удоволствието ще е по-голямо. Тогава детето ще е поотраснало и ще ти липсва малкото сладко бебче... но ако имаш кой да ти помага и от време на време да гледа децата и финансите не те притеснявам давай смело!  bouquet

# 63
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Много си смела наистина. Аз хем искам, хем не искам. Сега правим ремонт и само да го позавършим, започваме за второ, но на този етап все още не, въпреки че на моменти едва се въздържам.

# 64
  • Мнения: 270
Спомням си много добре, че след като минаха няколко месеца от раждането много ми се искаше да си направим още едно! но когато грижите за малчо се увеличиха, ентусиазмът ми някак се изпари! а сега след като го водихме и на море мислено отложих с още няколко години....(:
ако все пак наистина се решите, ви пожелавам много успех и здраво и сладко бебе!!!! Hug

# 65
  • around the world
  • Мнения: 651
Наистина си много смела. Браво !!! След раждането на малкия бях толкова наплашена,  изморена и изтощена от всичко, че съвсем доскоро не си и помислях за второ бебче. Но пък от няколко месеца насам така ми се иска Sad Искам отново да съм бременна и да си имаме малко бебе, вече започват да ми липсват тези моменти.
 От опит бих казала:Наслади се на момента, на бебчо, а когато порасне малко и минат година две си направете второ.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт