US-мами, как избрахте вашия pediatrician?

  • 974
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
Първия ни го препоръча колежка на мъжа ми, която си водеше 3-те деца при него ( а ги е лекувал от поколения назад). В началото бяхме доволни, докато не го потърсихме за нещо по-сериозно. Беше в практика с още 4-ма доктори, всичко друго беше добре, но не можахме да се разберем с него и методите му на работа и се преместихме. При новата ( препоръчана от моя личен лекар, от който съм много доволна) все още не сме ходили за нещо сериозно, така че не я знам още как е. Rolling Eyes
И да не сте доволни нещо може да смените лекаря, така че не се притеснявай, не е толкова сложно.
Оритентирай се да ти е близо, ако може и да ти препоръчат някой по-добре, но в хубаво да си направиш и интервю.
Сегашната ни педиатърка ще ражда един месец преди мене ( по термин) и даже като ходихме преди няколко дена при нея сестрите се обзалагаха коя ще роди първа, понеже тя въобще не изглеждаше бременна, а аз направо ще се пукна  Mr. Green Имала съм огромен корем и съм била готова to pop както казват  Laughing
Та си мисля, че ще се разбрем с нея за бебето Simple Smile.

# 16
  • Мнения: 4 629
За мен е важно да споделя моите разбирания за отглеждането на деца и да е в течение с новостите в медицината. Да ме изслушва, да ми отделя достатъчно време и да се сприятелява с детето ми, с мен и съпруга ми. Нашата педиатърка се премести в друг щат и сега и на нас ни предстои да си търсим нов лекар

# 17
  • Мнения: 110
Няма ли някоя от вас,момичета,да се интересува и евентуално ползва услугите на holistic клиниките тук,в Щатите?Защото вкъщи сме много против традиционното лекуване с лекарствата(и техните химии и отрови) и операциите....В този смисъл не искаме да си представим един ден децата ни да бъдат третирани по този начин....особено в Щатите.. StopСтрашно е! Confused

Общи условия

Активация на акаунт