Влюбих се в този актьор!!!

  • 16 520
  • 157
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 795
 На мен ми е много сладникав на външен вид, аз харесвам по-черни мъже и по-високи.

Обаче щерката(на 6 год.) постоянно върти дисковете с Бригада, казва, че е много хубав и ще се ожени за него Rolling Eyes
Къде си го пък видяла този в Бригада?Играеше в Бандитският Петербург. Там играеше ролята на алкохолизирал се журналист и може би затова ми е неприятен newsm78

# 46
  • Мнения: 7 474
 На мен ми е много сладникав на външен вид, аз харесвам по-черни мъже и по-високи.

Обаче щерката(на 6 год.) постоянно върти дисковете с Бригада, казва, че е много хубав и ще се ожени за него Rolling Eyes
Къде си го пък видяла този в Бригада?Играеше в Бандитският Петербург. Там играеше ролята на алкохолизирал се журналист и може би затова ми е неприятен newsm78

Играеше някакъв пианист(или цигулар) ,но беше с дълга коса и играеше гей ,а го мислеха за любовник на жената на Саша.  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 3 421
 На мен ми е много сладникав на външен вид, аз харесвам по-черни мъже и по-високи.

Обаче щерката(на 6 год.) постоянно върти дисковете с Бригада, казва, че е много хубав и ще се ожени за него Rolling Eyes
Къде си го пък видяла този в Бригада?Играеше в Бандитският Петербург. Там играеше ролята на алкохолизирал се журналист и може би затова ми е неприятен newsm78

 hahaha hahaha
Писали сме по едно и също време и затова така се е получило!
Аз имах предвид актьора заради който е пусната темата!

# 48
  • Мнения: 7 474
Ох,  ooooh!  някаква обърквация настана!  newsm78 Joy Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 3 795
 На мен ми е много сладникав на външен вид, аз харесвам по-черни мъже и по-високи.

Обаче щерката(на 6 год.) постоянно върти дисковете с Бригада, казва, че е много хубав и ще се ожени за него Rolling Eyes
Къде си го пък видяла този в Бригада?Играеше в Бандитският Петербург. Там играеше ролята на алкохолизирал се журналист и може би затова ми е неприятен newsm78

 hahaha hahaha
Писали сме по едно и също време и затова така се е получило!
Аз имах предвид актьора заради който е пусната темата!
В такъв случай с щерката ша са бием за него Joy

# 50
  • Мнения: 5 622

 Ох, добре,че става въпрос за друг, че като видях темата си помислих, че става дума за Уентуърт Милър... CrazyНе го давам него аз. Crazy Другите актьори си ги влюбвайте и разлюбвайте колкото си искате. Уент  МОЙ  Twisted Evil

# 51
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Този как ви се струва?



Александър Домогаров


Долу лапите от Домагаров!!!!!!! Той си е за мен! Заплюла съм си го отдавна. Само дето доста пиел май, ама ще го преглътна за известно време!

# 52
  • Мнения: 434
Шушонке много благодаря за линка с фототата! тъй като гледам можем да направим фен клуб на Сергей във Варна и да го поканим на среща  Laughing Данил Страхов също е много готин ама не колкото Сергей а в гардемарина и аз бях влюбена ама като малка! А исках да питам Киса кога щели да дават бригада по канал 1 че не съм виждала реклама

# 53
  • Мнения: 5 877
Оставям ви го!  Laughing
Аз обичам Олег Меншиков (от малка, ах). Blush
В "Сибирския бръснар" играе, например.

Eee, Василиске, един човек да ме разбере за Меншиков!!!
 Heart Eyes И в "Изток-Запад" играе.

Последна редакция: пт, 07 юли 2006, 11:09 от Anda

# 54
  • Мнения: 7 474
Оставям ви го!  Laughing
Аз обичам Олег Меншиков (от малка, ах). Blush
В "Сибирския бръснар" играе, например.

Eee, Василиске, един човек да ме разбере за Меншиков!!!
 Heart Eyes И в "Изток-Запад" играе.

И аз го харесвам , а филма просто е невероятен  Crazy

# 55
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Оставям ви го!  Laughing
Аз обичам Олег Меншиков (от малка, ах). Blush
В "Сибирския бръснар" играе, например.

Eee, Василиске, един човек да ме разбере за Меншиков!!!
 Heart Eyes И в "Изток-Запад" играе.

И аз го харесвам , а филма просто е невероятен  Crazy
Абе, омешахме капите за Олег - и аз, и Киса, и как'Сийка... Laughing

# 56
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Този как ви се струва?



Александър Домогаров


Долу лапите от Домагаров!!!!!!! Той си е за мен! Заплюла съм си го отдавна. Само дето доста пиел май, ама ще го преглътна за известно време!
Ма и на мен ми хареса... И тук си слагам капата. Whistling
Какво да правиш, нали съм Василиса, по русначета залитам.  Embarassed

# 57
  • Мнения: 5 877
Абе, омешахме капите за Олег - и аз, и Киса, и как'Сийка... Laughing
Няма бе, нали сме свои хора - ще си менкаме снимчици за лексиконите...

# 58
  • Мнения: 7 474
Ето го в Графиня Дьо Монсоро
 

# 59
  • Мнения: 4 371
Само за руснаци ли е тази тема, че не разбрах?
Аз си харесвам Дейвид Карузо от филма "От местопрестъплението:Маями". Не че не е видно от подписа ми, но ето още една негова снимка Heart Eyes:

Общи условия

Активация на акаунт