Къде на южното чврноморие

  • 1 119
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 409
Дайте идейки,запътили сме се към Китен,ама както чета ако верно е тка,направо ужас.И сега се чудим къде да отидем

# 1
  • Мнения: 168
 Ами ние бяхме на Ахтопол от 27 юни до 5 юли и сме доволни.Само,че ходехме на плаж в Синеморец, този на Ахтопол  не ни хареса.А и журналистите много преувеличиха с този "потоп",при нас поне положението изобщо не беше толкова страшно колкото го описаха.

# 2
  • Мнения: 1 409
Дай малко повече инфо какви са цените на Ахтопол за квартири или хотели.
Мерси

# 3
  • Мнения: 2 495
Дай малко повече инфо какви са цените на Ахтопол за квартири или хотели.
Мерси
Ако някой знае за Поморие, ще съм много благодарна Hug

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 839
Има сигурно 10 теми за Поморие и за почивките въобще.
Ето един сайт pomorie.com

# 5
  • Мнения: 168
 Ами ние бяхме на Ахтопол в едно семейно хотелче-прилични условия(самост. сан. възел,хладилник,кабелна TV,тераса) и цената за нощувка беше 10 лв.,но до 10 юли,след това по 12лв.,а от 25юли до 25 август е 15. Хареса ми градчето-спокойно е,все още  не е много застроено  ,имаше много семейства с деца.Има достатъчно места  и за разходки и за хранене.Почти не съм чула силна музика или чалга,чисто е.Само,че плажа е кофти,но ако сте с кола няма проблеми-Синеморец е много близо и плажа е разкошен. Simple Smile 

# 6
  • Мнения: 114
Бяхме на Приморско и много ми хареса. В частна квартира, на главната улица. Е ,малко е шумничко, Hug но аз обичам оживлението и не ми беше неприятно. Свободни квартири имаше навсякъде на цена 10-12 лв на човек за стая със санитарен възел, телевизор , хладилник и тераса. Става въпрос за 5-12 юли, за по-нататък сигурно цените ще се качат. Бяхме но южния плаж и е страхотно. Абе ,въбще аз съм си фенка на морето и ми харесва навсякъде Laughing

# 7
  • Мнения: 255
Винаги препоръчвам Несебър, едно наистина уникално кътче ! Можете да съчетаете спокойствие ,романтика и невероятни гледки от който и да е хотел, а същевременно най-якото нощно джамбуре е много и наблизо... Sunglasses

# 8
Много добър вариант е да си наемете квартира в Черноморец и да ходите на плаж на къмпинг градина, ако сте с кола!  Peace Wink Там плажът е много хубав, а квартирите в Черноморец не са лоши за цените, на които се предлагат.  В някои от дните може да си органзирате посещение до Бургас, Созопол, Приморско или Китен, за да разгледате!  Wink

# 9
  • Мнения: 1 209
Несебър е най-прекрасното място за почивка според мен. Страхотно разнообразие на хотели и заведения.

Общи условия

Активация на акаунт