Момичета какаво значи температура 37,4

  • 2 111
  • 22
  •   1
Отговори
Момичета какво значи бт 37,4-три дни преди дата за цикъл???

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 871
На този етап нищо. Температурата винаги се повишава преди цикъл и спада малко преди да ти дойде. Виж друг въпрос е, ако имаш закъснение и температурата продължава да е висока. Тогава вече може да е признак за бременност. Но повтарям, може.

# 2
Колко дни преди цикъл спада, а ако има закаснение???

# 3
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Индивидуално е. Може да спадне ден преди М, може в деня на М, а може и да не спадне  Twisted Evil Последното рядко се случва. При мен пада ден преди М или в деня на М, ако започне да ми цапа вечерта чак.
Смята се че закъснение на цикъла + висока БТ е признак за бременност.

# 4
При малко нередовен цикъл,колко дни закаснение и висока бт може да има бременност?

# 5
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
На така зададен въпрос няма как да дам точен отговор  Rolling Eyes
Ако следиш овулацията би трябвало да знаеш реално ли ти е закъснението. По принцип периода след овулация /лутеална фаза/ е относително постоянен. При повечето жени е 14 дни. Ако знаеш кога ти е била овулацията лесно ще сметнеш имаш ли реално закъснение или не.
Аз също съм с неритмичен цикъл - имам различни дължини и съответно овулацията ми се измества. Колкото по-късно е овулацията, толкова по-дълъг е цикъла. Варира дължината на фоликулярната фаза, но както вече казах лутеалната е относително постоянна.
Ако се съмняваш че имаш закъснение, а температурата ти е висока - направи тест. Ако ли не - чакане и търпение му е майката  Laughing

# 6
  • Мнения: 195
Закъснението трябва да е по-голямо от това, което си имала досега, БТ да е над 37 градуса и тогава да си направиш тест за бременност. При нередовен цикъл, като не знаеш дали има закъснение само ще хабиш тестове.

# 7
Като казвам малко нередовен имам впредвид,че ми закаснявя с 3,4 дни.Само миналия месец ми закасня с 9 дни.

# 8
  • Мнения: 7 718
Направи тест.
Ниската температура показва неуспех.
Високата - нищо.

# 9
Нали висока бт показва бременност?Не винаги де!!!

# 10
  • Мнения: 7 718
Аз имам цикли, в които температурата ми спада на втория ден след като ми е дошло.

# 11
Да ясно при всеки си  е различно.А като е повишена горе доло колко трябвя да е при евентуална бременност?

# 12
  • Мнения: 7 718
Няма значение колко точно, важното е да е по-висока, отколкото в първата част на цикъла.

# 13
  • Мнения: 7 640
При малко нередовен цикъл,колко дни закаснение и висока бт може да има бременност?
при висока БТ повече от 16 дни има сериозна вероятност да си бременна, успех Peace

# 14
  • Мнения: 2 120
На мен понякога ми пада от 37,3-37,4 в деня на лелката и то пада рязко, все едно не съм била с висока Т.
Търпение му е майката. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт