Какъв шампоан за коса ползвате през лятото?

  • 1 787
  • 23
  •   1
Отговори
Не знам при вас как е,но при мен се налага да сменям шампоана за коса през лятото,тъй като след като съм ходила на море,косата ми става по-суха и започва да цъфти  #Cussing out   искам да попитам какъв шампоан бихте ми препоръчали,с който да си възвърна обема,блясъка и влажността на косата  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 6 788
На Nivea - Sun, с жълт надпис им е серията, адски съм доволна!

# 2
  • Мнения: 1 305
Аз ползвам ELSEVE на L'oreal или червения или жълтия.
Но съм по доволна от червения (маската е много хубава също)

# 3
  • Мнения: 5 475
Sun на Nivea  Peace

# 4
  • Мнения: 8 505
Не сменям шампоана,но слагам повече балсам/маска и стоя повече време преди да го/я отмия.

# 5
  • Мнения: 13 512

Ето този и съм много доволна от него.Отмива идеално хлора и солта от водата.Прави косата ми мека, не се заплитат краищата и. Само с него не ми се налага да ползвам друг продукт за краищата.

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз ползвам ELSEVE на L'oreal или червения или жълтия.
Но съм по доволна от червения (маската е много хубава също)
Peace

# 7
  • Мнения: 4 473
Какъвто и през останалите сезони. Rolling Eyes Морската вода не ми влияе, поне не отрицателно на косъма.

# 8
  • Мнения: 614

Ето този и съм много доволна от него.Отмива идеално хлора и солта от водата.Прави косата ми мека, не се заплитат краищата и. Само с него не ми се налага да ползвам друг продукт за краищата.

Колко струва и само лятото ли се ползва  newsm78

# 9
  • Мнения: 13 512

Ето този и съм много доволна от него.Отмива идеално хлора и солта от водата.Прави косата ми мека, не се заплитат краищата и. Само с него не ми се налага да ползвам друг продукт за краищата.

Колко струва и само лятото ли се ползва  newsm78
Аз го ползвам само лятото, защото има и защита. На промоция беше 500 мл,22 лева, но май вече ги няма-има само 200 мл за 20 лева някъде.

# 10
  • Мнения: 7 186
Сега съм с розовия Елсев- хубав е.
А специално за слънце продават предпазващи спрейове и слънчеви серии- шампоани, балсами и др. Ползвала съм такива на Вела.
Другото- на всяко миене слагаш маска, като държиш поне 10 мин. или балсам без отмиване.
И кристали също.
Ако имаш време и домашни маски си прави.

# 11
Попринцип винаги си правя маска и си слагам балсам,но с отмиване.Все пак благодаря  Peace ще видя какво ще пробвам  newsm08

# 12
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
Шаума-много съм доволна  newsm10
Пробвай има една маска с костен мозък и плацента,звучи гадно,но е страхотна. Продава се в едни големи червени кутии

# 13
  • Мнения: 11 003
Червения L'Oreal и маската с костен мозък - аз напоследък я ползвам вместо балсам 2 пъти седмично  Peace

Пробвай има една маска с костен мозък и плацента,звучи гадно,но е страхотна.
Маската е розова и ухае страхотно!!! На цвят и мирис няма нищо общо със съставките си  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 550
Каква марка е маската и как се казва?

Общи условия

Активация на акаунт