Какво във форума ви е накарало да изпитате това нелицеприятно чувство?

  • 5 102
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 206
Нищо не може да ме издразни, абсолютно нещо, чак не мога да се понасям колко съм спокойна. Grinning

# 46
  • Мнения: 822
Като говорим за дразнене... nia_r, много ми уморява очите да чета светлозеления ти +болднат шрифт. Не изпъква достатъчно добре на светъл фон. Crazy  Peace
Ама защо?...Уж зеленото успокоявало,ама явно само на мен ми действа.Коза съм и се хвърлям все на зелено,а и ми отива на тревичките долу...Ако не е болднат,наистина се чете трудно...Ок,ще го сменя с кафяво,да ми ходи на косата от аватара... Laughing
аз ще щракна хиксчето! очевидно теми - за "всичко от сърце" са обречени на неуспех! за съжаление! затова изрично подчертах, че не търся лични нападки, а принципни сАображения... с възпитателно-обучителна цел.
та така...
от една страна - има нужда да се махне напрежението, да се изкоментират нещата, от друга - това почти винаги води до нови конфликти... не може да е така?!?
Неспаске,да не се обидиш...Какво възпитание,какво обучение?При условие,че повечето сигурно си мислят:Кой е този,че ще ми държи сметка?Когато няма взаимно уважение,почти всичко е обречено на неуспех...Или спам.Само около нещастията се обединяваме,ама е по-добре,те да се случват по-рядко...
А за напрежението...Имам си един "разредител" тук вкъщи-май той го отнася... Peace

# 47
  • Мнения: 7 837
Ламке, щом ти сееш раздорите - спокойна съм.  
Мене жокер ми не требе. Всичко ми е ясно.

Аааа, не може така, едни да са по-авторитетни от други   Crossing Arms
При Ламята не ви трябва жокер, а Марчето - под ножа  Mr. Green

п.п. Извинявай Марче, че си ми в устата, май по-добрия вариант е там да е Пешко  Laughing

# 48
  • Мнения: 2 550
Гошко бе, жена  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 7 837
Разбрах, но трябва авторитетно да отстоявам позицията си на непукист. Затова не ми пука, че е Гошко, за мен е Пешко. А всъщност говорим за едно и също  Grinning

# 50
  • Мнения: 2 550
А, ок, така става  Laughing

П.С. Ако държиш да ти е в устата, давай адреса на ЛС да го пращам към тебSimple Smile)

# 51
  • Мнения: 6 155
Като съм на кеф нищо не ме дразни, като ми е криво - много неща ме дразнят.  Laughing

Всъщност, обобщенията ме дразнят  Tired

# 52
  • Мнения: 1 616
Аз по принцип не се впечатлявам от форумските караници, макар понякога да се включвам в тях. Но никога няма да забравя една тема, която остави горчив вкус у мен - темата на Людмил за раждането на детето му. Sad Така и не прочетох цялата тема, защото само от първите десетина страници кудкудякания ми стана ясно накъде отиват нещата... Това, което ме изуми, е как повечето потребителки лицемерно честитяха на таткото, а веднага след това го замеряха с какви ли не обиди: "Ти си откачен...", "Ти си за психиатрията...", "Ненормалник..." и т.н. Неприятно ми стана, че редица потребителки, които винаги съм смятала за страшно позитивни и толерантни, в тази тема се държаха грубо и невъздържано. И в крайна сметка разбрах, че колкото и да се бием в гърдите, че сме толерантни и разбиращи, в крайна сметка не можем да приемем чуждия избор, който е извън границите на собствения ни мироглед. Жалко...

# 53
  • Мнения: 5 622
яд, завист

Нямам идея да стават скандали! просто забелязвам, че независимо от факта за колко интимни неща пишем и споделяме, не сме си правили ъпгрейд - между нас - кое тук ни дразни! не кой! отново подчертавам - това мен лично не ме интересува.
Ако започнат да се повтарят отговори, ще пусна анкета.

Целта на тази ми тема е да се поучим - аз включително и тук да стане още по-приятно място.
за да дам тон, ще кажа:
хваща ме яд, когато се избиват комплекси на чужд гръб - така за спорта. Пише се кротко по проблемни теми, мнения различни - което е целта, и изведнъж: при нас е най-розово, най-безоблачно и всички останали нещо не сте у ред!
Винаги има стремеж да се делим - ние/вие! това меко казано ме дразни.


Ми аз нямам какво да добавя. Напълно се припокривам с твоето мнение  Peace

# 54
  • Мнения: 822
Аз по принцип не се впечатлявам от форумските караници... в крайна сметка не можем да приемем чуждия избор, който е извън границите на собствения ни мироглед. Жалко...
Нимфетка,да ти кажа честно,малко се дразня,че "предаде" всеобщия ни любимец от подписа и аватара си... Rolling EyesАма простено да ти е,заради Световното по футбол... Hug

# 55
  • Мнения: 1 052
Безпричинна агресия и избиване на проблеми и напрежение. Всеки трябва да се отпуши някъде, ама си има начини и начини Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 7 097
Дразни ме агресията, която изведнъж изригва от някои потребителки; дразня се, когато не се приема чуждо мнение по даден въпрос и става драма...но най-вече ме дразни това, което ти си писала - ако седнеш да четеш писанията на някои потребители, направо диабет можеш да хванеш...

# 57
  • Мнения: 1 616
Нимфетка,да ти кажа честно,малко се дразня,че "предаде" всеобщия ни любимец от подписа и аватара си... Rolling EyesАма простено да ти е,заради Световното по футбол... Hug

 Hug Обещавам, че след финала пак ще му се радваме! Wink Simple Smile
 п.с. Извинявам се за офф-топика!

# 58
  • Мнения: 14 654
дразнят ме темите , в които се обсъжда как някой не си гледа добре детето и един куп разбиращи и много добре гледащи децатат си майки ,започнат да обсъждат тъпите му родители и да го съжаляват горкото бебче , дето е навлечено твърде много , не го хранят нощем и хоп- вече е на адаптирано мляко - знаехме си ние , че така ще стане, ама като не слушат нас, дето искаме да ги вразумим ...

# 59
  • Мнения: 755
Не се дразня... ако не ме заядат! Не ви познавам добре , нова съм сравнително, тъй че не си го слагам при сърце! Разни хора , разни идеали... Hug

Общи условия

Активация на акаунт