права ли съм...

  • 4 277
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Свекърва ми пък дала аспирин на 2-годишната ми дъщеря Close Вече не би го направила.

# 16
  • Мнения: 515
Сода с лимон и оцет се дава при киселини - толкова знам аз за това. Обаче Фервекс - вече съм тотално против него - може и да облекчава симптомите на грипо-подобни състояния, НО така сваля кръвното, че ум да ти зайде. А в комбинация с Нурофен - направо не знам какво се е получило.

Майка ти сигурно е постъпила така, за да не те притеснява... Може би трябва да се разберете при такива случаи как да действате...



# 17
  • Мнения: 1 942
Сода и оцет не се ли неутрализират? Едното е киселина, а другото неутрализира киселини ..  newsm78

# 18
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
............остана малко разстройство от време на време.оризова вода ли да му давам -кое е най-ефикасното запичащо  Simple Smile

Да, можеш да дадеш оризова вода, действа мн.добре. Също можеш да даваш Ентерол.

# 19
  • Мнения: 1 425
И аз не бях чувала досега за такава конбинация, Thinkingа за разтройството на нас много добре ни действа нишасте/натурално/1ч.л. разтворено в малко водичка и да го пие.Може да даваш няколко пъти ,нас много бързо ни запича.Дано да се оправите бързо!  bouquet

# 20
Съгласна съм с това за нишестето по същата логика можеш да дадеш и "Смекта" действа безотказно.И не се ядосвай станалото станало най-важното е жената да си е взела забележка и следващий път първо да ти се обади.

# 21
  • Мнения: 2 237
Мисля че си права ! Безумна комбинация ! Най-малкото да се беше обадила да пита.... Naughty

# 22
  • Мнения: 1 116
Maleee , napravo shte umorite deteto be. Kak nqma da povarne oshte dva pati.S ocet i soda sa razdraznili stomaha oshte poveche, a nurofen ili aspirin (dava se nad 12 god deca) ne se davat nikoga na gladno.Mnogo gadni kombinacii sa napravili- to hubavo che e povarnalo. Dano mu nqma nishto na deteto    Wink

Общи условия

Активация на акаунт