Моля отговорете!!!

  • 2 001
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
За цвета - да бих. Ползвах дълго време крем на Юсерин, които се водеше без аромат и без оцветители и беше жълтеникав на цвят.
За аромата - предпочитам ароматизирани кремове. Не прекалено, но ми харесва онази специфична миризма на крем. Тип "парфюмирани" не обичам.  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 8 917
Не бих си купила жълт крем, прилича ми на лекарство. Кремът трябва да е бял и да изглежда пухкав. Да мирише приятно, но не много силно.
Peace

# 17
  • Мнения: 2 085
Бих си купила, да Peace

# 18
  • Мнения: 7 186
Цветът и миризмата нямат значение за мен.
Ако е в срок на годност и няма признаци на разваляне всичко е наред.

# 19
  • София
  • Мнения: 9 464
Meн по- би ме притеснила миризмата, а не толкова цветът. Имам много чувствително обоняние и ако доловя и най-малката промяна в миризмата на крема, едва ли повече бих го ползвала.
Иначе досега се сещам само за 3 крема, които съм ползвала с бледожълта консистенция- STOP на Гарние, на Eucerin и сега- този, слънцезащитният на Daylong.

# 20
  • Мнения: 3 835
Сега ползвам крем, който е зелен на цвят. Много е хубав и ми действа добре.
Ароматите на повечето кремове ми допадат, но се старая това да не ме води при покупката.  Simple Smile

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Цветът по никакъв повод не би ме притеснил, ако е в срок на годност, а що до аромата: предпочитам козметика без аромат или лек и свеж такъв.

# 22
  • Мнения: 6 618
не виждам какъв е проблема?

# 23
  • Мнения: 2 047
  Повечето кремове са опаковани. Значи при покупката им се водя от други работи - чула съм за него, препоръчан ми е и т.н. Ако съм доволна от крема (допада ми като мирис и действие) не се влияя от цвета му за да го купя пак.

# 24
  • Мнения: 4 621
Ако съм доволна от даден продукт или съм чувала положителни отзиви за него си го купувам независимо от цвета и аромата.
Peace

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Имам синкав и оранжев крем... Сигурно през ръцете ми са минали и други цветове. Проблем би била лошата миризма на гранясало  Peace

# 26
  • Мнения: 2 332
Искам да попитам- вие като потребители на бяла козметика бихте ле си купили такава, която има жълтеникав цвят или е с някакъв отенък?
До колко цветът и мирисът на едно козметично средство оказва влияние върху избора ви.
Предварително Ви благодаря, Мили Мами.

А сега  - след толкова отговори - ще ни осветлиш ли всъщност за какво става въпрос? Нещо като маркетингово проучване ли беше това или...?

# 27
  • Мнения: 2 336
Искам да попитам- вие като потребители на бяла козметика бихте ле си купили такава, която има жълтеникав цвят или е с някакъв отенък?
До колко цветът и мирисът на едно козметично средство оказва влияние върху избора ви.
Предварително Ви благодаря, Мили Мами.

А сега  - след толкова отговори - ще ни осветлиш ли всъщност за какво става въпрос? Нещо като маркетингово проучване ли беше това или...?
Работя в иновации в една фирма. Маркетингът е ужасен и за това реших аз да попитам раелните потребители. Мерси на всички за отговорите. Просто някои кремчета се оцветяват от съставките (пр: екстракт невен-жълти) и питах за мнението ви.

# 28
  • Мнения: 2 332
Искам да попитам- вие като потребители на бяла козметика бихте ле си купили такава, която има жълтеникав цвят или е с някакъв отенък?
До колко цветът и мирисът на едно козметично средство оказва влияние върху избора ви.
Предварително Ви благодаря, Мили Мами.

А сега  - след толкова отговори - ще ни осветлиш ли всъщност за какво става въпрос? Нещо като маркетингово проучване ли беше това или...?
Работя в иновации в една фирма. Маркетингът е ужасен и за това реших аз да попитам раелните потребители. Мерси на всички за отговорите. Просто някои кремчета се оцветяват от съставките (пр: екстракт невен-жълти) и питах за мнението ви.

А аз - благодаря за отговора! И още нещо - можеш ли да кажеш (ако знаеш) каква беше тази съставка, която я слагат за избелване на кремовете? Нещо с А май беше.  newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 6 794
Бих, разбира се. Повечето кремове , които имам са с някакъв цвят...имам околоочен на Лореал - кремав е, за лице на Лореал - розов... да не говорим за кремовете за тяло.

Общи условия

Активация на акаунт