Щастливия край на една история.... :)

  • 1 785
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
Ето я и историята

Цитат на: 606i
Здравейте скъпи мои момичета,

още веднъж, се извинявам, че пиша на латиница, но...технически проблеми  

давам направо-БРЕМЕННА СЪМ!!!! След година и половина на надежди, разочоравания, сълзи, тръшканя и пак надежди и всичко по обратния път най-накрая успяхме!!!!И аз и мъжът ми имахме всевъзможни изследвания-на мен тръбите(впръскваха ми контрастно вещество да проверят дали са проходими), хормони,безборй ходения до лекарката да провери овулацията. Мъжът ми си направи спермограма, оказа, се че е с превъзходен материал  И въпреки това не ставаше и не ставаше. вече се чудих защо точно на нас се случва и с какво сме грешни, че не става. Купих си специален уред, който на база на 8 уринни теста в месеца ти показва овулацията и плодородните дни (Персона). Всичко си ми беше почти като по часовник, с няколко дни отклонение.
и...изненада навръх именния ми ден-Цветница ми закъсня 2 дни, едвам ги изчаках и си направих рано-рано сутринта тест. веднага се появи 1та чертичка, а 2та 10 мин седях и се чудих плод на въображението ми ли е или е истинска. колкото повече се вторачвах в тоя тест, толкова повече имах чувството, че я виждам  Накрая направих веднага още 1 тест и той беше положителен.2 теста не могат да лъжат, особено след закъсняване на менструацията!Винаги съм си мислела как ли ще съобща на луибимия голямата новина. изчела съм сума ти разкази на тази тема. но в този момент, вирвайте ми, забравих всичко и му се хвърлих отгоре както спеше още хехе. малко стресиращо, но такава радост.....Бяхме толкова щаливи, животът наситина се променя за миг, изобщо не мопжех да повярвам. така е винаги като искаш нещо силно-накрая не вирваш чее станало.след седмица отидохме на лекар, видяхме малката черна точица на ехографа, след няколко дни видяхме и пулсъциите за сърчицето....

В момента съм началото на чти месец, изгарях от нетърпение да ви се похваля, но съм толкова бъзлива, че все си мислех да не стане нещо лошо и ме беше страх. Беше ми е адски лошо и почти само съм лежала, не ядах почти нищо.

Искам да вдухна на всички надежда и ви моля-НЕ СЕ ПРЕДАВАЙТЕ, дайте време за себе си и тялото да постигнете заедно това заветно нещо!Аз си мислех, че забременяването става от 1я път, но не е така. това си е божа работа, има неща, които въпреки че имат смисъл ние не можем да ги разберем. винаги сме нетърпеливи и искаме всичко да става по наше желание. сигурна съм, че всеки изстрадан момент накрая си струва, сигурна съм, че накрая всички ще държим нашите малки бебовци на ръце и ще си спомняме за това време.

Бъдете търпеливи, благословенни и обичайте хората до себе си! Така всичко се постига!

Целувам ви много, обещавам да пиша често.

Изпращам ви купища бременни вируси. Отворете устаааааааааааа-идваааааааааааааааааат!


A щастливият край се казва Диана, тежи 3020 грама и е 49 см.

ЧЕСТИТО НА ШОСИНСКОТО СЕМЕЙСТВО  #Milti  #Milti  #Milti  family   bigdance2   ura

На мамата пожелавам бързо възстановяване, а на бебешорчето много здраве и късмет в живота  Laughing [

# 1
  • Мнения: 7 718
А, спомням си, ЧЕСТИТО!!! Laughing

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 179
Честито на Шоши и новоизлюпения татко!
Пожелавам им много щастливи мигове с Диана, да ги радва, да ги слуша, но и малко белички са рзрешени Simple Smile


Ей, това е първото бебе на форума, сега да се залавяме за работа, да не изоставаме, че трябва да има много такива хубави новини Whistling

# 3
Първо ,честито.Желая ти мн.щастие,любов и радост.
специален уред, който на база на 8 уринни теста в месеца ти показва овулацията и плодородните дни (Персона). И второ от къде се купува този уред и на каква цена

# 4
  • Мнения: 3 154
Честито на най-новата мама Шоши! Да са живи и здрави, бебка да расте умна и засмяна и много да радва мама и тати! Желая й безгрижно детство и всичко най-добро по пътя на живота!

# 5
  • Мнения: 4 358
Честито на новоизлюпените мама и тати! Да им е жива и здрава дъщеричката и да е мнооого щастлива!  Grinning

# 6
  • Мнения: 4 068
Честито на мама Шоши и щастливия татко!
Да им е жива и здрава малката принцеса и мнооого да ги радва!
Да расте щастлива и красива!

Това е страхотна новина!
Браво мамче Шоши!

# 7
  • Мнения: 3 634
Честито на нашето Шоши и на тати Шоши!

А малката Диана да е жива и здрава и да радва мама и тати!!!
[/size]

Много целувки и прегръдки!!!

# 8
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Браво мила, това е страхотна новина. Бъдете живи и здарви, винаги заедно и щастливи! Stuck Out Tongue

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 21 557
WAW !!!!!!! СТРАХОТНООООООО !
Да е живо и здраво малкото им момиченце с хубаво име !  Grinning
Мама Шоши да се възстановява бързо и леко да се гледат !  Sunglasses
Много ме зарадва навината !!!

Ама време ли и беше на малката девойка да излиза или е подранила ?!?!  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 4 212
ДАААА, таткото е пуснал теми4ка в "Родители в 4ужбина"
Пак 4естито от мен и нека голямата радост да расте голяма, щастлива и красива #Milti  #Milti  #Milti

# 11
  • Мнения: 645
честито
а  6o6i имаше предчуствие за момченце а то какво стана
да е живо и здраво и само да ги радва


# 12
  • Sofia
  • Мнения: 728
Честито на смейството!
Да е жива и здрава Диана и да ги радва много!

# 13
  • Мнения: 461
Честито на Шоши и татко!
Много хубави моменти с мъничето ви желая!
Да ви е живо и здраво!
[/b]

# 14
  • Мнения: 200
Цитат на: Стефи
Първо ,честито.Желая ти мн.щастие,любов и радост.
специален уред, който на база на 8 уринни теста в месеца ти показва овулацията и плодородните дни (Персона). И второ от къде се купува този уред и на каква цена


Ето Тук има такъв уред. За жалост нямам представа дали се продава в България,аз живя извън страната в момента .Аз моят уред го купих от ebay където ми излезе около 110 долара заедно с пакет от 30 тестови пръчки .Имам го от 2 месеца и установих че овулацията ми не е тогава когато смятах преди това,но за сега няма ефект от това Sad

Общи условия

Активация на акаунт