Не мога да издържам повече-помогнете

  • 4 713
  • 42
  •   1
Отговори
Здравейте мами. Редовно чета темите но до днес не се осмелявах да пиша и изказвам мнение.В момента обаче не мога да се въздържа и ви моля за съвет.Съпругът ме е на конференция на морето.Такава се провежда веднъж годишно за ден-два и аз съм си свикнала и го приемам за нещо напълно нормално. Hug Използвам това време за чисто женски нещица - козметик списание чистене фризурки и т.н .Днес обаче изтрещях-сестрата на любимия ми изпраща сина си уж за да ме види и да пренущува в къщи.Аз обаче  Twisted Evilзащото искам това време само за мен .Не ме разбирайте грешно обичам това тиинейж ама да го затвориш в къщи на неговити почти 18 и то в събота е .....Целта е обаче да имам контрол #Cussing outИздивях аз ако искам и мъжо като си е тук мога  Mr. GreenДайте ми съвет чувствам се зле.Ако за тия 7 години не ме опознаха то за какво говорим

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Направи се на либерална и прати младежа да купонясва, обещай, че ще го покриеш! Така всички ще са доволни.  Wink

# 2
  • Мнения: 313
защо се дразниш, прави си това, което си решила  Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 836
Ааам, при мен е редовен номер това...мъжа ми като ходи в командировка, идва свеки...на гости  Crazy

# 4
  • Мнения: 1 202
Направи се на либерална и прати младежа да купонясва, обещай, че ще го покриеш! Така всички ще са доволни.  Wink
Така и двамата ще сте доволни!

# 5
  • Мнения: 1 866
Това наистина ме разсмя.  Grinning Не ми беше минавало през ум, че подобен контрол може да съществува. Много тъпо наистина. Аз също бих пратила младежа да се забавлява.

# 6
  • Мнения: 990
Само не разбирам защо сестрата на мъжа ти  използва детето си по този начин ( да те контролира) , и защо и той се съгласява newsm78 ??? Тези хора в кой век живеят ,това което може да се случи в събота вечер ,спокойно може да стане и в сряда по обед ,примерно!!! Ако си решила да хойкаш това е най- тъпия начин да те спрат!  Прави си това ,което си била решила и не се съобразявай с никой!

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
мен пък никой не ме контролира  Rolling Eyes Е, сестрата на мъжа ми няма дете, ама  Mr. Green
Незнам, не разбирам, никой не идва вкъщи без покана за повече от 10 минути, освен ако не е желан от нас гост

# 8
  • Мнения: 282
Я не се ядосвай-това са бели кахъри.Сигурна съм,че ще измислиш нещо всички да са доволни. Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 6 155
Направи се на либерална и прати младежа да купонясва, обещай, че ще го покриеш! Така всички ще са доволни.  Wink
Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 390
Не се ядосвай за глупости.

# 11
  • Мнения: 1 305
Аз ако бях щях да взема с мен момчето, и щях да го разходя из всички козметични салони цял ден, на вечерта едва ли пак ще му се занимава с  теб  newsm78
Даже и някъде да не съм решила и там ще отида само и само да види майка му, че найстина съм искала това време само за мен

# 12
  • Мнения: 4 451
Изуми ме! Shocked Такова чудо не ми се е случвало. Редовно ли ти го правят тоя номер?

# 13
  • Мнения: 7 914
Кажи, че си имаш женско парти -  вече организирано..... така че не е удобно! Peace

# 14
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не съм си мислила, че може да се налага такъв контрол. Ами аз не бих си променила плановете заради младежа. А и не разбирам защо не ги отрежеш?

Общи условия

Активация на акаунт