Предпазващо мляко за коса?

  • 1 247
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Одеве си взех такова на Дав. И имам един въпрос. Пише да се масажира на леко подсушена коса и да не се изплаква. А на цялата коса ли се нанася или само в корените? Не пише и затова питам, а за пръв път вземам такова. Blush Тази седмица се боядисах два пъти, та си накупих сума неща за подхранване сега, а това незнам как да го нанасям.

# 1
  • Мнения: 6 155
Не съм ползвала такова нещо, но си мисля, че не трябва да е в корените - има шанс бързо да ти се омазни косата. Може би трябва само на краищата и по дължина.  newsm78

Хич не ти помогнах, ама  Blush

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Biby ти го е казала вече, обикновено пише да се нанася по цялата дължина на косата, но от опит знам, че това е излишно.

# 3
  • Мнения: 2 759
    Мисля, че трябва да се слага на местата, които искаш да предпазиш  Mr. Green Слънцепредпазно или другопредпазно е?

# 4
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Аз съм ползвала такова и доколкото знам, всякакви козметики за коса се нанасят само в краищата, дори и балсама.Опитай и ще видиш ефекта...

# 5
  • Мнения: 1 793
Аз го нанасям по дължината и краищата на косата. В корените не слагам. Не знам дали така е правилно, но така правя.

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
   Мисля, че трябва да се слага на местата, които искаш да предпазиш  Mr. Green Слънцепредпазно или другопредпазно е?

Ами не пише от какво предпазва. Thinking Пише само предпазващо, предполагам е от вредното влияние на околната среда, може би е нещо като балсам без отмиване newsm78- незнам. Ще споделя после какви са ми впечатленията. Ще го нанеса по дължината на косата.

# 7
  • Мнения: 579
Аз съм го ползвала,не е кой знае какво,нанася по дължината на косата,поне така ми бяха казали в магазина от който го купувах.

# 8
  • Sf
  • Мнения: 808
Може ли снимка на това предпазващо мляко?

# 9
  • Мнения: 579
Може ли снимка на това предпазващо мляко?

Аз се опитах да кача,но саита не позволява копиране,даже и директен линк не може.

Ако искате да го видите ето линк.Първо се отивате на Dove products,след това Vibrant hair,Spechial treatment и първото което излиза едно шишенце с помпичка е въпросното мляко- Color Care for darkened Hair.

Предполагам става въпрос за същото.

Аз се помъчих да намеря и по другите сайтове но не можах да го открия.Ако някой може да качи направо снимка.

Последна редакция: сб, 08 юли 2006, 13:15 от Sissy

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Aми по- късно ще кача, че сега излизам. От сайта не можах да го намеря.

# 11
  • Sf
  • Мнения: 808
Благодаря!!!
Dove ползвах преди време и като че ли кремът за лице зимата ми действаше чудесно, особено навън, лицето ми не се изсушаваше и не се зачервяваше от студа, а си оставаше мекичко, като да съм излязла от банята Simple Smile Косата ми е суха, но пък шампоанът ми действаше доста зле на къдриците - поради хидратанта в него, я изправяше сякаш и вместо суха, я правеше доста влажна... Не мога да кажа дори и влажна, ами като че не съм си измила балсама, а такъв с този шампоан не слагах. Затова не го ползвах после.
Но мисля да разгледам в сайта на Dove и да видя с какви нови продукти са излязли това лято Simple Smile

Малеее, какъв сайт, то направо да си вземеш пуканки и филмче да гледаш... Обаче страхотен са го направили, отивам в Билла да си взема нещо на Dove Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 12
  • Мнения: 579
Да найстина сайта си го бива.Забелязах обаче че много от продуктите ги има в една държава,но в друга ги няма.

Точно с това мляко,преди около 3 години си го купих тук и като се прибрах в България,нямаше никъде такова,исках да купя за майка,но така и не открих никъде.

# 13
  • Sf
  • Мнения: 808
Да найстина сайта си го бива.Забелязах обаче че много от продуктите ги има в една държава,но в друга ги няма.

Точно с това мляко,преди около 3 години си го купих тук и като се прибрах в България,нямаше никъде такова,исках да купя за майка,но така и не открих никъде.

Така е   Thinking
Дори си мисля, че Dove в България не е този Dove, който е в другите страни на запад. Не знам при нас дали не го внасят произведен в Турция, примерно... без да обиждам козметиката в Турция, но нали има доста ментета... Пример - праховете за пране...

Да, Sissy, права си, извинявам се за спам-а...
Надявам се Иренка като се върне и си види темата, да не се сърди   bouquet

Последна редакция: сб, 08 юли 2006, 14:26 от crossamaia

# 14
  • Мнения: 579
Оспамихме май темата,но нищо  Confused

За съжаление си права си Crossamaia,има огромна разлика.Аз примерно, винаги когато се прибирам в България даже и шампоаните си нося от тук(UK),колкото и смешно да е.

В България предпочитам българска козметика,отколкото ментета на разни западни фирми.

# 15
  • Мнения: 565
Иренка, аз съм го имала. Нанася се по дължината на косъма, без самите корени. Предполага се да предпазва основно от изсушаване причинено от сешоари, изправяне,слънце и т.н. Аз не съм много доволна, но всяка коса е различна така че при теб може да е различно.   bouquet

# 16
  • Мнения: 5 317
Както са казали момичетата,нанасяй го по дължината на косата.

# 17
  • Мнения: 1 802
Хмм, и аз го имам това предпазващо мляко, досега винаги съм слагала от него ама само във корените...то си пише че се масажира, как може да се масажира по цялата коса?  Thinking
Следващия път ще го разнеса по цялата коса да видя какъв ще е ефекта  Wink

# 18
  • Мнения: 7 186
Щом е предпазващо, а не подхранващо значи нанасяш само по дължината на косата, без корените. Иначе ще се омазни бързо.
Пиши после отзиви. Simple Smile

# 19
  • Sf
  • Мнения: 808
В Билла го нямаха  newsm78
Може би трябва да проверя в магазините за козметика Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 457
не съм ползвала,но преди си бях купила шампоан от които не съм доволна,ЗА РАЗЛИКА ОТ ДУШ ГЕЛОВЕТЕ ,ОТ КОИТО ПЪК СЪМ МНОГО ДОВОЛНА

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Още не съм го ползвала и нямах време да го снимам. Утре обещавам.
Отзиви ще пусна, разбира се! Hug

# 22
  • Мнения: 493
аз го ползвах вече.нанесох го и в корените и по дължината на косата.според мен е хубаво.косата става лъскава и мирише хубаво.незнам обаче дали бързо ще се омазнява,защото вчера се измих за първи път.

# 23
  • Мнения: 3 457
аз си мисля че по-бързо ще се омазни newsm78

Общи условия

Активация на акаунт