Играчки на ТОЛО

  • 1 377
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 480
Аз като един заклет привърженик на Tolo Toys мога и за слончето да ти кажа какви са плюсовете и защо струва толкова пари  Simple Smile

Първо - голямо е, т.е. по-голямо от другите плюшени играчки, среден размер.
Второ и по-важно според мен - вложена е мисъл и материал в него, за да обучава детето да разпознава различни материи, цветове, форми. Вярно, че можеш да го научиш и с друга играчка на тези неща, но за тази поне си сигурна, че няма да му се разпадне в ръцете, че няма да се нагълта с косми, да изяде някое око и т.н.

За пластмасовите играчки - много здрави и много добре измислени. Все на нещо научават детето (Теди научи животните от една музикална играчка, която издава звуците на четири животни - пате, крава, прасе и агънце, същата играчка има и мелодии, всяко животно е различна фигурка - триъгълник, квадрад, кръг и петоъгълник и трябва да се наместват на съответното място. Въобще тази играчка е една от най-добрите им, според мен.

Мога да пиша дъъълго за Tolo Toys, ама ще трябва да им взимам пари за реклама  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 44 075
Абе колкото и да са хубави играчките в бг са с безобразни надценки. Качество или не това са просто играчки и НЕ струват толкова. Като знам, че на фишър прайс тук играчките им струват 2 и 3 пъти повече отколкото зад граница, сигурно и с тези не е по-различно положението. Просто тук нямат нито мярка, нито спирачки алчните търговци.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

а пласмасовите играчки на толо може да са мн здрави, но са най-обикновенни, като вид и форма....та да ме извиняват за цените вносителите, но не бих дала толкова пари заради едната му марка само.

# 17
  • Мнения: 3 457
ето я моята   

Общи условия

Активация на акаунт