Кой ще бие на финала?!

  • 4 345
  • 146
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 730

Не беше ли днес по същото време newsm78 или бъркам,мен по ме устройва да е в неделя и дано е така Grinning

А на въпроса:
Аз мисля, че ще е Франция.  Confused

Обаждам се не много подготвена, защото започнах да гледам от четвърт финалите.

Искам да е Италия обаче. Ще видим.

Нали въпроса е "Кой ще бие?", а "Не кой искате да бие?".




 thumbsup

# 16
  • Мнения: 4 473

Днес е малкият финал за 3-то място Wink

# 17
  • Мнения: 1 616
Франция!!! Макар че няма да им е лесно с италианците...

# 18
  • Мнения: 5 622
Аз мисля, че ще е Франция.  Confused

Обаждам се не много подготвена, защото започнах да гледам от четвърт финалите.

Искам да е Италия обаче. Ще видим.

Нали въпроса е "Кой ще бие?", а "Не кой искате да бие?".

До сега около 10 пъти играх Еврофутбол, и 9 познах ... може да не гледам стриктно мачове, но познавам.

Да нямаш някакви по-особени способности?  Crazy Я кажи 6 числа за тотото тогава......  Mr. Green


Аз пък искам Франция да бие  Peace Много любима държава ми е. Хич не ми пука кой футболист бил добър, кой лош. Хресвам Франция и затова съм за тях. И Италианците харесвам, обаче..така, че и те да са, пак ще е добре  bowuu

# 19
  • Мнения: 1 866
Ами аз искам Франция да бие, но все си мисля, че ще е Италия.

# 20
  • Мнения: 1 002
Италия ще бие , спор няма ...
Ще опазят Зидан , И Анри и така ...
на финала на по-предното европейско Италия водеше почти до края с 1-0
и тогава пуснаха ВИлтор и Трезеге , които обърнаха мача за пет минути - Вилтор изравни в последната минута
, А Трезеге после вкара златен гол...Голям шок за италианците , които почти бяха прегърнали купата ..
а нещата се случват само веднъж ,

освен това на Италианците хич , ама хич не им върви в последните първенства ,(все ги прецакват заради разни сметки , не друго )
 и това ще се обърне - не може само да ти върви или само да не ти върви -
 заради това си мисля , че утре Италия ще бъде шампион , с което съм съгласна , ако някой ме пита:) ( въпреки , че любимите ми отбори са други )  

ЗИдан е голям играч , много голям , сега обаче е взел някакъв стимулант , убедена съм - цяла година не игра нищо , в първите мачове нищо особено и сега се разигра и ги развинти в един мач ....
както и да е
само да добавя за третото място - естествено за Португалия - ама не съм много убедена , че ще бие ( за Италия съм по-сигурна ) Simple Smile
'айде тази и утре вечер ще видим  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 61
Аз първо бях за чехите, но отпаднаха. Послебях си набелязал Аржентина, но и те отпаднаха, харесах португалците но и те нямаха късмет. Сега съм за Италия Laughing

# 22
  • Мнения: 2 495
Аз бях за бразилците, ама уви... Sad

# 23
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Пак се включвам за малко емоционална вметка - не знам как сте вие, момичета (и момчета Wink), но мен лично последните световни първенства някак не могат да ме развълнуват вече, липсва ми, как да кажа... атмосфера може би. Май ми е мъчно за 94-та година, никога не съм била някакъв особен запалянко, нямам и много време за това, но тогава въпреки че пак имах много работа се бях заредила с лаптопа пред телевизора и почти не пропусках мач, в стаята в офиса също имаше телевизор (взехме специално за случая 1 от мониторинговия отдел Crazy) и работехме, хвърляйки по някой поглед; с колеги и познати обсъждахме, залагания правехме... Сега не е така, забелязвам, че и повечето ми познати се чувстват по същия начин. Знам ли, може би защото не сме чак толкова запалени по футбола, за останалите сигурно няма разлика. 

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
Италия-по са ми симпатични от французите. Mr. Green

# 25
  • София/Перник
  • Мнения: 981
Понеже въпроса е "Кой ще бие на финала?!" - отговарям: имам чувството, че ще е Франция.
Ноооо, аз съм за Италия!!! Да видим... до утре... малко остава.

# 26
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Италия ! Peace По-добри са от французите, които извадиха късмет с бразилците. Изобщо не е тяхна заслугата , че отиват на финал. Абсолютно незаслужено. #2gunfire

# 27
  • Мнения: 38
ИТАЛИЯ надявам се!  Praynig

# 28
  • Мнения: 145
Категорично Италия! Това го казах на приятелите си още когато започна световното и съм много горда, че познах поне до тук. Освен това има една любопитна подробност. Досега Италия е печелила световната титла ако не се лъжа 3 пъти и винаги е било в период през 12 години. Сега пак им е ред. Освен това най - хубавите мъже са там.... при толкова много причини как да не стана шампиони??

# 29
  • Мнения: 7 914
Италия ( пък и са по- красиви)
 Crazy smile3532

Общи условия

Активация на акаунт