дайте съвет-какъв цвят стена за мебели от ковано желязо?

  • 2 213
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 249
правим лек освежителен ремонт-наложи се пребоядисване поради поставяне на изолация на тавана
до сега спалнята ни,която е изцяло с мебели от ковано желязо-черни и гардероб с огледални врати в цвят венге(тоест най-тъмното възможно) беще уж боядисана в много блед нюанс на сиво-почти никой не го различаваше от бялото на тавана
дори майстора сега като ме попита каква боя да купи-прецени че е бял цвета
та се замислих-при наличието на толкова много цветове-направо си е грехота да ги оставя бели стените-според вас какъв цвят би им подхождал? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 860
 Не мога да дам предложение, но ако погледнеш тук може да си поиграеш малко и да си боядисаш всичко виртуално и да си решиш за цветовете.  Peace

Последна редакция: сб, 08 юли 2006, 09:30 от nana_cool

# 2
  • Мнения: 2 249
Не мога да дам предложение, но ако погледнеш може да си поиграеш малко и да си боядисаш всичко виртуално и да си решиш за цветовете.  Peace
благодаря ти Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 5 622

 Според мен би подхождал цвят от бежово-бананово-мръсно бялата гама. То е трудно да определеиш така, с думи точният цвят  newsm78

# 4
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
бледо прасковено, малко по-топъл цвят е, не жълтее и създава усещане за слънце.
Въпреки че аз съм си фен на бялото

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Червена

# 6
  • Мнения: 5 228
бледо прасковено, малко по-топъл цвят е, не жълтее и създава усещане за слънце.

И според мен трябва да е топъл цвят, за да омекоти ефекта от тъмните мебели и желязото.

# 7
  • Мнения: 1 080
На мен първата ми реакция след прочетеното беше....червена, НО после се замислих над това,колко е важно в спалнята да няма чак толкова активни цветове като червено,за да можете да се отпускате и да си почивате....затова мисля,че едно бледо лилаво или цвят пепел от рози (сивкаво-розов) ще е много подходящ....

# 8
  • Мнения: 5 462
Пясъчно жълто !

# 9
  • Мнения: 2 249
много ви благодаря момичета-съгласих се че някакъв блед топъл отенък ще е ок-обожавам червения цвят-кухнята ми е червена-ама спалнята искам да е за релакс-червеното все на секс ще ни избива Joy
още веднъж много ви благодаря-наистина ми решихте проблема  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 858
МЕРЕЛИН бе ли пуснала снимка на спалнята си или поне дай инфо коя е фирмата производител, че ние си мечтаем за такава спалня. Тук никъде не съм виждала да продават.

# 11
  • Мнения: 2 249
МЕРЕЛИН бе ли пуснала снимка на спалнята си или поне дай инфо коя е фирмата производител, че ние си мечтаем за такава спалня. Тук никъде не съм виждала да продават.
правехме я по поръчка-една фирма тук в София(баща и син)-доволна съм-дават ти каталог с италиански мебели и ти си избираш какво искаш-имам също тоалетка и маса за телевизора а така също и корнизи-за съжеление мога да пусна снимки чак след 4 дни-щото в момента всичко там е разглобено-правим таваните и се боядисва-ако искаш ще се пробвам да изрожя и координати на фирмата- Hug-винаги ги виждам за учасват на изложенията за мебели в НДКА-аз от там ги и намерих.......намерих тел.мобилен-ще ти го пусна на лична-дано е същия че тва беше преди 2 години ooooh!-фирмата е "кукужел"

# 12
  • Мнения: 5 475
бледо прасковено, малко по-топъл цвят е, не жълтее и създава усещане за слънце.

И според мен трябва да е топъл цвят, за да омекоти ефекта от тъмните мебели и желязото.
  Peace

# 13
  • Мнения: 1 080
Ще дам още една идейка,

Много интересно е решението с почти суха четка да се нанася боята върху стената, на съвсем свободни безразборни мазки или с кръгови движения. Така ще остане и малко от стария цвят, което ще придаде един по-живописен и въздушен вид и според мен е много яко,ако примерно стената зад леглото е такава,а останалите са едноцветни и в различен цвят.
http://www.sereneinteriors.com/interior-painting.html
ето тук има интересни идеи....успех  Peace

# 14
  • Мнения: 672
Аз бих ги оставила бели, а за цветно петно в стаята бих използвала  синьо-зелена покривка за леглото и пердета и същата гама. Оранжево също би стояло добре като петно.

Общи условия

Активация на акаунт