търся добър гинеколог в русе

  • 30 701
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
Здравей jkaterina,
благодаря ти за милите думи и изчерпателната информация.

# 31
  • Мнения: 14 133
Здравейте,
аз в момента съм бременна в 19сед. и досега ходих при д-р Зарзаланов и продължавам да ходя, но съм регистрирана при д-р Юлиан Георгиев. Ходила съм само два пъти при Георгиева, но все още нямам много ясно мнение за него. А от Зарзаланов съм много доволна до момента. Интересуваме, знаете ли дали и колко пари иска ако пожелаеш той да те изражда?
И бях ангажирала д-р Зарзаланов и съм много доволна!!! Peace За тарифата му нищо не мога да ти кажа, защото мен ме прибра  спешно да предизвиква раждането на дежурство, заради моето високо кръвно. Страшно добре си изпипва нещата!!!!!

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 13:02 от chibi

# 32
  • Мнения: 14 133
Здравейте! Споделете,ако имате информация за гинеколозите от онкото в Русе.Чувам че правили хубави профилактични прегледи.Благодаря!
Профилактичните ти прегледи може да ги направи и твоя гинеколог. Да вземе цитонамазка и да те прати на мамограф. А и ако с JP- то са достатъчно оправни, може и да минеш само с потребителските такси през касата.  Мамограф има в бившата I-ва поликлиника. Там е по-спокойно и не толкова тягостно, като в Онкото.  Аз ходих там при д-р Александрова и съм много доволна от отношението й!!!

# 33
  • Мнения: 5 299
Здравейте! Споделете,ако имате информация за гинеколозите от онкото в Русе.Чувам че правили хубави профилактични прегледи.Благодаря!
Профилактичните ти прегледи може да ги направи и твоя гинеколог. Да вземе цитонамазка и да те прати на мамограф. А и ако с JP- то са достатъчно оправни, може и да минеш само с потребителските такси през касата.  Мамограф има в бившата I-ва поликлиника. Там е по-спокойно и не толкова тягостно, като в Онкото.  Аз ходих там при д-р Александрова и съм много доволна от отношението й!!!
Аз първият път, като ходих на мамограф, не ми се занимаваше с направления, и платих 20 лв. Ходих при Александрова(в окръжна). МНого съм доволна, като излючим факта, че си прибра парите в нейния портфейл(не знам къде точно трябваше да отидат де). После трябваше да ходя пак на преглед, и реших да си искам направление, което ми даде личната, дори след разговор с Александрова по телефона, и в крайна сметка като отидох, се оказа че не ми върши раббота, защото трябваше да ме преглежда на Топлер ехограф(не съм сигурна дали така беше). Та за този апарат ми обясни лекарката, че ниаккви направления не важат, и пак си платих. Tired Скоро пак трябва да ходя...писна ми да плащам. Confused

# 34
  • Русе
  • Мнения: 299
А някакви координати на Бойчев в Тутракан?

# 35
  • Мнения: 146
Здравейте,
аз в момента съм бременна в 19сед. и досега ходих при д-р Зарзаланов и продължавам да ходя, но съм регистрирана при д-р Юлиан Георгиев. Ходила съм само два пъти при Георгиева, но все още нямам много ясно мнение за него. А от Зарзаланов съм много доволна до момента. Интересуваме, знаете ли дали и колко пари иска ако пожелаеш той да те изражда?

Ако имах избор не бих раждала при д-р Зарзаланов, чувала съм от негови колеги не много похвални неща. Препоръчвам ти д-р Тончева и д-р Матеева.

# 36
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
За всеки доктор може да чуеш различни неща и хубави и лошо
 Аз раждах при Зарзаланов той ми води бременността и съм много доволна.

# 37
  • Мнения: 2 035
Аз от Георгиев съм очарована  Peace Живот и здраве  ако забременея отново пак него ще избера да ми води бременността, жалко че  не изражда....
Иначе раждах при Матеева и също съм много доволна и от нея  Peace

А за Зарзаланов лошите слухове са му от едно време, вече много майки са си доволни.
Общо взето всички лекари сега са много внимателни и мили  Wink

# 38
  • Мнения: 111
Аз от Георгиев съм очарована  Peace Живот и здраве  ако забременея отново пак него ще избера да ми води бременността, жалко че  не изражда....
Иначе раждах при Матеева и също съм много доволна и от нея  Peace

А за Зарзаланов лошите слухове са му от едно време, вече много майки са си доволни.
Общо взето всички лекари сега са много внимателни и мили  Wink
И аз съм за Георгиев.  newsm10Страшен е и като човек и като гинеколог. Той ми води цялата бременност. За д-р Матеева също подкрепям. Много я търсят, а и на мен помогна.
НЕ ХОДЕТЕ при Тончева. Заради нея без малко всичко да завърши много зле!!! smile3512.
Колкото до доктор Зарзаланов. През доста дългия ми престой в болницата видях и чух само хубави неща!

# 39
здравейте искам да кажа дано не попадате в АГ клиниката в Русе при д-р Атанасов.Благодарение на неговата немарливост по време на неговата смяна моето детенце почти не умря.Сега заради него детенцето ми е с увреждания.Много съм благодарна на д-р Матеева и цялата неонатология в АГ комплекса в Русе защото те спасиха и се бореха за живота на моето момченце което вече е на 1г и 5м.

# 40
Здравейте:) Малко съм неука, извинете, за което, но да попитам ... За да отидеш при гинеколог при ненавършени 18 години има ли начин родителите ти да не разберат? А доколкото прочетох тази д-р Ася Шишкова значи работи със здравната каса, нали така? А ако не каква е цената на прегледа? Мерси предварително  bouquet

# 41
  • Мнения: 14 133
somebodyy, не е хубаво да криеш от родителите си.  Naughty
Иначе, отиваш при личния си лекар. Обясняваш, че имаш някакъв проблем. Ако ти даде направление, отиваш при гинеколога и прегледа минава през касата. За лица до 18г. прегледите са безплатни.Д-р Шишкова наистина работи с касата.На частен прием прегледите са срещу около 20лв. Няма никой да разбере. Никой доктор няма да тръгне да търси родителите ти и да им каже къде си ходила.
По темата за докторите. Аз съм от една от доволните от д-р Зарзаланов пациентки.  Peace
Атанасов на първата визитация след раждането ме беше наплашил, че матката не се прибирала и едва ли не ще трябва да ме кюртират.  Rolling Eyes Добре, че същата вечер Зарзаланов ме успокои.

# 42
  • Мнения: 820
Аз от Георгиев съм очарована  Peace Живот и здраве  ако забременея отново пак него ще избера да ми води бременността, жалко че  не изражда....
Иначе раждах при Матеева и също съм много доволна и от нея  Peace

А за Зарзаланов лошите слухове са му от едно време, вече много майки са си доволни.
Общо взето всички лекари сега са много внимателни и мили  Wink
И аз съм за Георгиев.  newsm10Страшен е и като човек и като гинеколог. Той ми води цялата бременност. За д-р Матеева също подкрепям. Много я търсят, а и на мен помогна.
НЕ ХОДЕТЕ при Тончева. Заради нея без малко всичко да завърши много зле!!! smile3512.
Колкото до доктор Зарзаланов. През доста дългия ми престой в болницата видях и чух само хубави неща!

Подкрепям те!!!

# 43
  • България
  • Мнения: 987
Здравейте, момичета!
Някой има ли впечатления от д-р Рудницки?

# 44
  • Мнения: 11
моят доктор се казва Бисер Пейчев и съм много доволна от него при него ходих на консултация и той ме изражда

Общи условия

Активация на акаунт