А какви измиващи средства? И мазила?

  • 2 161
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
]
Цитат на: Katrin_77

... а за крема за бръснене и зехтина-мое мнение че е отвратително


става въпрос за сапун за бръснене  Bulb

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 277
Цитат на: Valery
]
Цитат на: Katrin_77

... а за крема за бръснене и зехтина-мое мнение че е отвратително


става въпрос за сапун за бръснене  Bulb


Да за сапун(обърках се)-същата гадория ми се струва, но това е мое мнение, не искам да обиждам никой

# 17
  • София
  • Мнения: 2 952
Мия я със сапуна на Чико - не щипе очите и се отмива много лесно, с един лекичък аромат, който обожавам. Чико имат и едно олио за мазане (зехтин с билки) с него съм я мазала не повече от 3-4 пъти от както се роди. Днес става на два месеца и е с много светла кожа. Правех същото и със сина ми, той също е много светъл.
Не съм голям фен на мазането с мазила - все си мисля, че ако е нужно природата щеше нещо да измисли. Това е лично мнение е, пиша го за статистиката - не ми се спори.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 522
Цитат на: Katrin_77

а за крема за бръснене и зехтина-мое мнение че е отвратително

ама кой говори за КРЕМ за бръснене бе жена  - САПУН за бръснене пише  Confused

# 19
  • Мнения: 2 529
Като новороден го къпех с чиста водичка, а за мазане- преварен зехтин. По-късно имахме малко проблеми с пъпчици и го миех с вода с мъничко хума и го мажех по лицето с едно правено мехлемче, а гънките със зехтин. Известно време заради суха кожа го къпех с вода с разтворено в нея масло на Линола Фет, но то не може да се слага всеки ден нито пък дълго време, така че редувахме с дни само с вода. Не мажех с нищо или слагах на гънките олиото на Chicco.
Сега го къпя с редуване на чиста водичка или вода с бебешка пяна за ваничка на Chicco. Мажа на гънките след баня с тоалетно мляко на Klorane.
При смяна на памперса не го мия, а само бърша с мокри кърпички Nivea, Klorane или Pampers Grinning

# 20
  • Мнения: 112
От къде мого да купя бръснарски сапун.Извинявайте за тъпия въпрос,ама питах на няколко места и нямаше.

# 21
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Цитат на: kotarche
От къде мого да купя бръснарски сапун.Извинявайте за тъпия въпрос,ама питах на няколко места и нямаше.

Ами търси по пазарите.
Последния път мъжо го купи от някъде. Иначе съм виждала на Кооперативния в Люлин

# 22
  • Мнения: 421
А защо преварявате зехтина, и не цапа ли дрешките? Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 1 417
Аз също мажа с преварен зехтин след къпане и сапун Джонсън. От няколко дни реших да пробвам с някакво олио на Чико но кожичката му почна да става суха на места и пак се връщам към зехтина. Не мирише и попива бързо така че не цапа дрешките.
От 2 ия месец на бремеността се мажех със зехтин, купих си и  някакви други мазила , но тъй като те бързо свършиха , а цената им беше сериозна реших да довърша пак със зехтин - нямам нито една следа от бременноста!

# 24
  • София
  • Мнения: 9 395
Абсолютно НЕ мажа дупето на всяка смяна на памперса. Смятам, че не е правилно. Мое мнение.
Иначе и аз ползвам козметиката на Клоран и на Нивея. Е, то е ясно от кое съм по-доволна Wink .
Е, всъщност само олиото на Нивея ме дразни-разфасофката. Неможаха ли нещо по-умно да измислят, да не се лее така. Imp
За банята- разтварям във ваната,в  която къпем Лора малко количество от гел-пяната на Клоран.
Иначе дупето мия само със сапунчето на Нивея.

# 25
  • Мнения: 466
Аз ползвах кремче против подсичане на Нивея, сега също го използвам понякога.
А след къпане мажа тялото му с млякото на Нивея.Много съм доволна и от двата продукта. Stuck Out Tongue

# 26
  • Мнения: 5 255
В началото до към втория месец къпехме Лора със сапуна на Chicco.
След всяка смяна на памперса  newsm30 мажехме дупето с олиото на Chicco, пак до към втория месец.
Сега я къпем с пяната за вана   newsm37 на Chicco.
След баня - олио на Chicco .
С две думи - Chicco  newsm10 .

# 27
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
ейййй, много точно тая тема сега, току що си говорих по телефона с една приятелка, често я споменавам тук във форума.
Та сега да ви кажа над какво се замислих.

Тя има две деца, та на едното - бебето (в кратце само) му преписали някакво кремче за мазане, което се прави в аптеката, не готово, против някаква алергия, някакви петънца и т.н., много добре му подействало на детето - никакви Бюбхени, Клорани и т.н.
Та това кремче било само витамини някакви, и някакъв екстракт от не знам си какво животно....(да не задълбавам сега) ...та това кремче - 100гр - 13-15 лева струва, което си е скъпичко сега, за 100гр само. И това е най-обикновено нещо, няма нищо специално вътре. Абсолютно чисто - витамини някакви си.

И с моята приятелка си говорим....а я си представи тогава какво ли слагат в бебешките шампоани и мазила, кремове.....не е ли чиста химия това? Thinking

# 28
  • Мнения: 7 106
Аз къпя всяка вечер с честа вода,като със сапун мия само дупето и ръчичките, а веднъж седмично цялото тяло.Косичсата мия със шампоан веднъж на 4 дни.Ползвам козметиката на Бюбхен,само сапунчето на Нивея до сега,а от няколко дни на Клоран.Доволна съм.Дупето мажа с Бочко след сутрешния тоалет, вечер след банята и евентуално след някое инцидентно  сменяне на акан памперс.

# 29
  • Мнения: 5 228
За моя скромен триседмичен опит мога да кажа, че ползвам няколко продукта на Бюбхен - течен сапун за глава и тяло, овлажняващ крем за личицето, олио и крем против подсичане и толкова ми харесват, че ми идва и аз да започна да ги ползвам. . .

Общи условия

Активация на акаунт