Гледахте ли Мара отварачката в "Горещо"?

  • 7 000
  • 125
  •   1
Отговори
  • Мнения: 607
Е тази ми е много противна.Заради такива като нея много хора като чуят фолк певица и им става зле.

# 1
  • Мнения: 1 150
Аман вече.
толкова ми е безлична...

# 2
  • Мнения: 7 186
Мани я тая. Sick

# 3
  • Мнения: 5 462
Освен че е противна като жаба , е и доста простичка !! Много ме кефи Венета как ги бъзика лекичко такива като Мара .

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
И там какво? Не съм гледала, нищо не знам. Кофти ли изглеждала, говорила, какво й имаше?  Crazy

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
въпрос на вкус, ама на мен ми става зле и без да се налага да ги гледам  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Гледах малко,аз Мара я харесвам,не привлича с особена интелигентност,но я харесвам като жена и стил на обличане.Тази рокля й стоеше супер,но едва ли ще е с нея на сватбата.И ми хареса как отговаряше на въпросите на Венета-точно както заслужава.

# 7
  • Мнения: 2 550
За мен ли говорите?  Laughing

# 8
И все ще изпусна интересните клюкинки,заради този форум hit

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
Марче,ти не си отварачка Mr. Green,нищо че си отворенячка Mr. Green.

# 10
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не си губя времето с подобни простотии. А и Венетка и Мария на едно място(не и викайте Мара *тъжно*), Господи каква комбинация, нека Силата бъде с нас...

# 11
  • Мнения: 663
Не, понеже си гледах мача Германия- Португалия.

# 12
  • Мнения: 607
И все ще изпусна интересните клюкинки,заради този форум hit
Да бе,изпуснала си да гледаш как една надута простакеса ти обяснява каква звезда е и колко е красива и добра,та чак и дама била.Уцелила е мъж с много,ама наистина с много пари и си мисли,че вече всички трябва да и се кланят.

# 13
  • Мнения: 7 186
Уцелила е мъж с много,ама наистина с много пари и си мисли,че вече всички трябва да и се кланят.

Кой тоя бе?

# 14
  • Мнения: 431
От предаването научих, че всички дами киснат по кръчмите. hahaha

# 15
  • Мнения: 1 150
Уби рибата с изцепката, че ако Венета била мъж, щала да се лепне за нея, като гербова марка  doh Венета изтъпя rotfImao

# 16
  • Мнения: 607
Уцелила е мъж с много,ама наистина с много пари и си мисли,че вече всички трябва да и се кланят.

Кой тоя бе?
Не го знам по име,но имам познати които са близки с неговите съдружници.Постоянно са по разни острови,джиповете ги сменят много редовно,а единия му съдружник скоро е купил телефон на жена си за около 16000долара-някакъв супер уникат.За  по-ежедневните им покупки няма да споменавам.А какво точно работят незнам,а и със сигурност няма и да разбера.А честно казано не ме и интересува,защото такива пари с работа не се изкарват.

# 17
  • Мнения: 644
И там какво? Не съм гледала, нищо не знам. Кофти ли изглеждала, говорила, какво й имаше?  Crazy

Пълна селянка,какъв''език''има само #Cussing out
Искала да се омъжи в Алксандър Невски,ама''само много извесни се женили там''Тя била супер извасна,та можело и да и се сбъдне желанието'' #Crazy #Crazy #Crazy пълни глупости
А тяло има ли  newsm78  в тия рокли дето ги мери  hahaha
Как се е излъгал човечеца  newsm78

# 18
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Имах нещастието миналата година да седя на маса до нейната в ресторант в Девин.
Целият ресторант обслужваше нея (няма лошо, щом така се е подредила), а по едно време стана да пее и ми прилоша. Изпя 3 различни песни 6 пъти един след друг (не се шегувам). Повече не съм броила, защото си тръгнахме  newsm62

# 19
  • Мнения: 13 512
.А какво точно работят незнам,а и със сигурност няма и да разбера.А честно казано не ме и интересува,защото такива пари с работа не се изкарват.
Ей,продължават да властват още тези тъпи умозаключения! Не с работа и с акъл-- с мързел се изкарват такива пари! Тъпо е да се правят такива изводи за хора,които не познаваш!

# 20
  • Мнения: 13 512
Гледах малко,аз Мара я харесвам,не привлича с особена интелигентност,но я харесвам като жена и стил на обличане.Тази рокля й стоеше супер,но едва ли ще е с нея на сватбата.И ми хареса как отговаряше на въпросите на Венета-точно както заслужава.
Не съм я гледала, ама ми е противна,адски противна тази парцалеса.

# 21
  • around the world
  • Мнения: 651
Уби рибата с изцепката, че ако Венета била мъж, щала да се лепне за нея, като гербова марка  doh Венета изтъпя rotfImao
ха-ха-ха Joy Joy Joy

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз я гледах и не ми се стори нито толкова противна, нито толкова тъпа.......не че съм стояла специално- чистих ориз  Sad

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Аз гледах Фрида

# 24
  • Мнения: 1 564
Имате ли снимка на бъдещия и мъж.Любопитно ми е да видя какво представлява. newsm78

# 25
  • Мнения: 259
Оооо тя го крие ,сигурно е голям красавец или парите му са красиви.

Ама много ме издразни снощи във предаването едвали не се изкара най-красивата българка,
не се погледне че няма талия и със тая уста от толкова много силикон е заприличала на сом.

Последна редакция: нд, 09 юли 2006, 09:34 от makedonka1

# 26
  • Мнения: 2 922
И аз, обаче заспах  doh

# 27
  • Мнения: 3 153
Мноооого надуто силиконово същество! Чак да се чудиш от де толкоз самочувствие в това стройно метър и двайсет високо тЕло??? Толкова тунинг претърпя с годините това човече, че е смешно да се смята за чудна хубавица.

# 28
  • Мнения: 431
Ей,продължават да властват още тези тъпи умозаключения! Не с работа и с акъл-- с мързел се изкарват такива пари! Тъпо е да се правят такива изводи за хора,които не познаваш!

Хайде стига, все пак за България говорим, бъдещият й мъж е само на 31 години - почивки в 7-звездения хотел в Дубай, диамантени пръстени, многобройни разходки в чужбина - явно се е скъсал от работа, горкия. Венета се прави на много отворена при задаването на "горещи" въпроси, ама доколкото си спомням хич и не попита с какво се занимава този труженик.

За мен пък е тъпо при очеизвадността на ситуацията в страната ни някой да защитава тези "честни бизнесмени" и да твърди, че само мързеливите са бедни. Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 2 495
Аз си легнах, след като пуснаха рекламния блок.Тая като я видя и ми прилошава Sick

# 30
  • Мнения: 6 417
Бъдещият съпруг се казва Димитър Андонов. Rolling Eyes

# 31
Оооо тя го крие ,сигурно е голям красавец или парите му са красиви.

Ама много ме издразни снощи във предаването едвали не се изкара най-красивата българка,
не се погледне че няма талия и със тая уста от толкова много силикон е заприличала на сом.
Наистина е грозна и има много евтин външен вид. Но такива хора са с най-голямото самочувствие.

# 32
  • Мнения: 3 576
Само аз ли я намирам за чаровна и симпатична??
Не съм фенка на попфолка, но ако се погледне Мария безпристрастно не мисля, че е такава каквато я описвате.
Какво като е ниска - нито е с лошо тяло, нито е грозна, може да е със силикон в устните, но има хубава усмивка.
Предполагам, че на живо е още по-атрактивна - те тези с многото пари не са балъци да си вземат някоя грозна и дебела.

Да, наистина не блести с интелект, но никой не очаква от фолк-певица да е професор.
Хареса ми как затапваше Венета, малко хора досега са успявали да й затворят устата.

И колкото и да е противен поп-фолка като цяло, не може да се отрече, че певиците са хубави жени.

# 33
  • Мнения: 3 153
Да, наистина не блести с интелект, но никой не очаква от фолк-певица да е професор.
Хареса ми как затапваше Венета, малко хора досега са успявали да й затворят устата.

Да, затапваше я, защото и двете са един дол дренки-махленски клюкарки с неголям умствен багаж! Сори, ама нито Венета ми допада, като речник, нито пък затапващата, която й беше влязла в стила перфектно и без усилие, щото то като си иде от вътре...........

# 34
  • София
  • Мнения: 5 289
Не Наде не си само ти,аз също я намирам за чаровна и симпатична,а също така според мен тя е единствената певица която се облича уникално и почти никога не е с едни и същи дрехи по участия,както повечето й колежки.

# 35
  • Мнения: 7 474
Ето ,за тези които са изпуснали, има я с роклята! http://rozali.com/events.php?l=a&p=716

# 36
  • София
  • Мнения: 2 958
И аз го гледах. Страхотен филм! Peace

# 37
  • Мнения: 2 550
Кефи ме роклята.
На тази снимка и Мария изглежда добре, но съм попадала на нейни интервюта, на които е изглеждала ужасно.
А джуките доста нескопосан лекар ще да ги е правил...

# 38
  • Мнения: 7 474
И аз мисля, че с устата и направо са се уляли, една идея по-малко и щеше да е добре Thinking

# 39
  • Мнения: 2 495

Открийте разликите Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 332
Хайде и аз да оспамя: наистина невероятен!!!

# 41
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Преди 1,5м. пътувахме с нея с един самолет от Лондон до София.Полета закъсняваше и тя на летището чупеше стойки и пуфкаше.Постоянно се закачаше с детето ми.И тя му беше интересна, защото сигурно я помисли за шарено великденско яйце ConfusedМного смешно си издаваше устните на пред, вече го прави несъзнателно.Иначе е симпатично момиче, няма много общо от екрана.А приятеля и е съвсем обикновено скромно изглеждащо момче.След като в София ни закъсня и багажа, тя вече му беше отровила нервите.

# 42
  • Мнения: 1 768
Мария иЗоб6о не е толкова красива,както на екрана.Миналата година пя в дискотеката ни в Берлин и няма да повторя да отида..Ама толкова ограни4ен 4овек.Снимаха я много фенове,а тя като се иЗпраска "кво ме снимате толкоЗ,все съм имала перверЗни фенове,ама като вас,дето да не спират да 6ракат...." ooooh!Или zавър6и си "концерта" със следната реплика,Радвам се,4е успях да ви напия,следва6ия път 6е се напия и аЗ с вас" Mr. Green
ПреЗ цялото време повтаря6е Наzдраве,Наzдраве,Къде са ви 4а6ите??
Пълна кръ4марска певица..А това,4е не може да пее е пове4е от ясно.. FlutterОтваря6е си само устата,а половината от песните бяха на нейни колежки..
А zа облеклото и грима,нямам думи.. SickЦялата в 4ерно,с едни тъмни сиви сенки на о4ите..Ужас..Ли4и си,4е мистър Бони не е бил с нея да я гримира,а сама се е красила.. baby_neutral

# 43
  • Мнения: 5 622

 Гледам пак сте ги захапали фолк певиците  Joy

# 44
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Хайде-хайде, не е лошо момичето, ама и роклята си я бивааа  Crazy

# 45
  • Мнения: 5 622
Мноооого надуто силиконово същество! Чак да се чудиш от де толкоз самочувствие в това стройно метър и двайсет високо тЕло??? Толкова тунинг претърпя с годините това човече, че е смешно да се смята за чудна хубавица.

 rotfImao

Петинка, много ме кефиш бе жена!  Peace

# 46
  • Мнения: 2 495

 Гледам пак сте ги захапали фолк певиците  Joy
Ми то си нямаме друга работа днес Laughing Laughing

# 47
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Само аз ли я намирам за чаровна и симпатична??
Не съм фенка на попфолка, но ако се погледне Мария безпристрастно не мисля, че е такава каквато я описвате.
Какво като е ниска - нито е с лошо тяло, нито е грозна, може да е със силикон в устните, но има хубава усмивка.
Предполагам, че на живо е още по-атрактивна - те тези с многото пари не са балъци да си вземат някоя грозна и дебела.

Да, наистина не блести с интелект, но никой не очаква от фолк-певица да е професор.
Хареса ми как затапваше Венета, малко хора досега са успявали да й затворят устата.

И колкото и да е противен поп-фолка като цяло, не може да се отрече, че певиците са хубави жени.

Не си единствената - на мен предаването много ми хареса и много се забавлявах, не ме натовари като предишното и си сепосмях даже.....
А дали не е това любимият /намерих го от търсачката/, който знае да казва:

http://www.beroe-bg.com/gallery/displayimage.php?album=36&pos=0

# 48
  • Мнения: 2 309
Браво на жената,хванала си е хубав ,млад и богат мъж,който прави редовен и СУПЕР секс.Кво й е?Стига сте правили сметка на разходите на Мария.Може,ходи по 7 звездни хотели.
Иначе,като външен вид изобщо не ми харесва.
А бизнеса с който бъдещият й мъж си изкарва парите,на дали ще е с лежане в леглото.Ама не е и чиновник.Може човека,има пари.Евала.Зависта не ни подмина и този път...

Давай Мария,късмет с брака  bouquet

# 49
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Абе, не знам, ама май беше пловдивчанин  newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 3 797
И аз искам млад и богат полов атлет Embarassed Crazy

# 51
  • Мнения: 2 220
Намирам я за грозна, нищо секси не намирам в тялото й. И не го казвам от злоба, защото оценявам женската красота, но тази е направо някакво недоразумение.

# 52
  • Мнения: 2 759
   Аз пък съм с добри впечатления от предаването. Много ми беше неприятно това момиче (Мария) още от рекламата - направо отвратително. А сега видях, че си е съвсем нормално момиче. Досега не помня в "Горещо" някой да е разчепкал ядрената физика или предстоящите президентски избори и не съм и очаквала. Хубава или не - дреме ми. Хванала си е богат съпруг - евала. Сигурна съм, че с работа се изкарват и 'големите' пари и в това няма нищо лошо.

# 53
  • Мнения: 6 417
Само аз ли я намирам за чаровна и симпатична??
Не съм фенка на попфолка, но ако се погледне Мария безпристрастно не мисля, че е такава каквато я описвате.
Какво като е ниска - нито е с лошо тяло, нито е грозна, може да е със силикон в устните, но има хубава усмивка.
Предполагам, че на живо е още по-атрактивна - те тези с многото пари не са балъци да си вземат някоя грозна и дебела.

Да, наистина не блести с интелект, но никой не очаква от фолк-певица да е професор.
Хареса ми как затапваше Венета, малко хора досега са успявали да й затворят устата.

И колкото и да е противен поп-фолка като цяло, не може да се отрече, че певиците са хубави жени.

Не си единствената - на мен предаването много ми хареса и много се забавлявах, не ме натовари като предишното и си сепосмях даже.....
А дали не е това любимият /намерих го от търсачката/, който знае да казва:

http://www.beroe-bg.com/gallery/displayimage.php?album=36&pos=0
Май не е Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 3 576
Нищо лично, но аз бих казала, че дадена жена е грозна, само ако аз самата съм по-красива и по-слаба от нея.
А в тази и други теми масово се оплюват жени обществено признати за красавици и/или сесксимволи..........

# 55
  • Мнения: 5 622
Намирам я за грозна, нищо секси не намирам в тялото й. И не го казвам от злоба, защото оценявам женската красота, но тази е направо някакво недоразумение.


Все пак въпрос на вскус, казало кучето и..нали знаете какво направило. Нормално е един човек да не се харесва на всички. По-нормално от това няма. Аз повечето фолк певици ги намирам за доста хубави, но пошли. Но естествено това продава, така, че това, че изглеждат така, не е лично тяхна вина...и друг път сме го коментирали това.


Иначе Мария е хубава.....(просто не е мой тип)

# 56
  • Мнения: 2 237
И на мен Мария ми е симпатична,още повече ,че е висока колкото мен Laughing А ние ниските жени трябва да се подържаме взаимно Peace
Едно обаче недоумявам: как така се познава с този човек от 6 месеца и хоп ! сватба ....Не трябва ли малко повече време,да се опознаят,да си напаснат характерите,да си разучат навиците,абе да походят с две думи. newsm78 Аз като се загаджих със съпруга ми,след шест месеца още фамилията му незнаех,камо ли сватба Shocked Аз и след шест години ходене пак незнаех много неща за него.А тая - шест месеца и "Ние много се обичаме,ще се женим"  #Crazy Простете,ама винаги съм си мислела,че сватбата е много важно и отговорно решение в живота ,и шест месеца познанство са малко,за да се решиш.
И още нещо - какво ще кажете за поздрава и към свекървата,и там май голяма любов пада  Grinning

# 57
  • Мнения: 2 495
И на мен Мария ми е симпатична,още повече ,че е висока колкото мен Laughing А ние ниските жени трябва да се подържаме взаимно Peace
Едно обаче недоумявам: как така се познава с този човек от 6 месеца и хоп ! сватба ....Не трябва ли малко повече време,да се опознаят,да си напаснат характерите,да си разучат навиците,абе да походят с две думи. newsm78 Аз като се загаджих със съпруга ми,след шест месеца още фамилията му незнаех,камо ли сватба Shocked Аз и след шест години ходене пак незнаех много неща за него.А тая - шест месеца и "Ние много се обичаме,ще се женим"  #Crazy Простете,ама винаги съм си мислела,че сватбата е много важно и отговорно решение в живота ,и шест месеца познанство са малко,за да се решиш.
И още нещо - какво ще кажете за поздрава и към свекървата,и там май голяма любов пада  Grinning
Знаеш ли...може пък и да извадят по-голям късмет от тези, които ходят 5-6 години и след това се женят..Незнам.Този месец и аз съм на сватба,младоженците също като Мария ходят 6-7 месеца, но щом така са решили...здраве да е Peace

# 58
  • Мнения: 6 417
И на мен Мария ми е симпатична,още повече ,че е висока колкото мен Laughing А ние ниските жени трябва да се подържаме взаимно Peace
Едно обаче недоумявам: как така се познава с този човек от 6 месеца и хоп ! сватба ....Не трябва ли малко повече време,да се опознаят,да си напаснат характерите,да си разучат навиците,абе да походят с две думи. newsm78 Аз като се загаджих със съпруга ми,след шест месеца още фамилията му незнаех,камо ли сватба Shocked Аз и след шест години ходене пак незнаех много неща за него.А тая - шест месеца и "Ние много се обичаме,ще се женим"  #Crazy Простете,ама винаги съм си мислела,че сватбата е много важно и отговорно решение в живота ,и шест месеца познанство са малко,за да се решиш.
И още нещо - какво ще кажете за поздрава и към свекървата,и там май голяма любов пада  Grinning
Тя винаги се е влюбвала в мъже с мноооого пари. Какво има да му мисли толкова? Току виж го грабнала друга.

# 59
  • Мнения: 2 332
...
Едно обаче недоумявам: как така се познава с този човек от 6 месеца и хоп ! сватба ....Не трябва ли малко повече време,да се опознаят,да си напаснат характерите,да си разучат навиците,абе да походят с две думи. newsm78

Еее, айде сега - ние също след като се загаджихме даже след по-малко от 6 месеца се оженихме... Така че - правила няма! Въпроса е кога ще срещнеш човека си.  Peace

П.П. А моя даже не е паралия - пфу, будала съм май...  Joy

# 60
  • Мнения: 668
Само аз ли я намирам за чаровна и симпатична??
Не съм фенка на попфолка, но ако се погледне Мария безпристрастно не мисля, че е такава каквато я описвате.
Какво като е ниска - нито е с лошо тяло, нито е грозна, може да е със силикон в устните, но има хубава усмивка.
Предполагам, че на живо е още по-атрактивна - те тези с многото пари не са балъци да си вземат някоя грозна и дебела.

Да, наистина не блести с интелект, но никой не очаква от фолк-певица да е професор.
Хареса ми как затапваше Венета, малко хора досега са успявали да й затворят устата.

И колкото и да е противен поп-фолка като цяло, не може да се отрече, че певиците са хубави жени.
И аз,  и аз.
Какво лошо има в това една жена да има самочувствие?
Изглежда добре, постигнала е нещо в областта, в която работи, има мъж, който я кара да се чувства добре и се грижи за нея.

# 61
  • Мнения: 668
И на мен Мария ми е симпатична,още повече ,че е висока колкото мен Laughing А ние ниските жени трябва да се подържаме взаимно Peace
Едно обаче недоумявам: как така се познава с този човек от 6 месеца и хоп ! сватба ....Не трябва ли малко повече време,да се опознаят,да си напаснат характерите,да си разучат навиците,абе да походят с две думи. newsm78 Аз като се загаджих със съпруга ми,след шест месеца още фамилията му незнаех,камо ли сватба Shocked Аз и след шест години ходене пак незнаех много неща за него.А тая - шест месеца и "Ние много се обичаме,ще се женим"  #Crazy Простете,ама винаги съм си мислела,че сватбата е много важно и отговорно решение в живота ,и шест месеца познанство са малко,за да се решиш.
И още нещо - какво ще кажете за поздрава и към свекървата,и там май голяма любов пада  Grinning
ееее, стига де и ние с мъж ми още на първия месец заживяхме заедно, а след по-малко от година се оженихме. Времето не е критерий.

# 62
  • в стаята
  • Мнения: 469
НА МЕН МАРИЯ МИ ХАРЕСВА
Какво толкова го оплювате момичето? Не ви харесвала, дразнела ви АМИ ЗАЩО Я ГЛЕДАТЕ ТОГАВА. Била си намерила мъж с пари, ами може намерила си. Според мен просто завиждате Mr. Green Изказванията ви са си направо злобни. И защо имала силикон в усните. То и вие сигурно искате ама нямате пари да си сложите затова може би така злобеете. Ходите по заведения да я гледате а после я плюете, май само си чешете езиците. И какво и има на външния вид сигурно малко от вас изглеждат така, ама нали не можем да ви видим. И последно държанието и при Венеа беше точно като за жълто предавне интересно и нетаворващо ВИЕ ЗАТОВА ВСИЧКИТЕ СТЕ Я ГЛЕДАЛИ hahaha

# 63
НА МЕН МАРИЯ МИ ХАРЕСВА
Какво толкова го оплювате момичето? Не ви харесвала, дразнела ви АМИ ЗАЩО Я ГЛЕДАТЕ ТОГАВА. Била си намерила мъж с пари, ами може намерила си. Според мен просто завиждате Mr. Green Изказванията ви са си направо злобни. И защо имала силикон в усните. То и вие сигурно искате ама нямате пари да си сложите затова може би така злобеете. Ходите по заведения да я гледате а после я плюете, май само си чешете езиците. И какво и има на външния вид сигурно малко от вас изглеждат така, ама нали не можем да ви видим. И последно държанието и при Венеа беше точно като за жълто предавне интересно и нетаворващо ВИЕ ЗАТОВА ВСИЧКИТЕ СТЕ Я ГЛЕДАЛИ hahaha
Права си - сигурно малко от нас изглеждат чак толкова ужасно и евтино. Пари за силиконче имам, но нужда от силикон нямам. Аз съм от естествено красивите  Laughing

# 64
  • Мнения: 4 785
Само аз ли я намирам за чаровна и симпатична??
Не съм фенка на попфолка, но ако се погледне Мария безпристрастно не мисля, че е такава каквато я описвате.
Какво като е ниска - нито е с лошо тяло, нито е грозна, може да е със силикон в устните, но има хубава усмивка.
Предполагам, че на живо е още по-атрактивна - те тези с многото пари не са балъци да си вземат някоя грозна и дебела.

Да, наистина не блести с интелект, но никой не очаква от фолк-певица да е професор.
Хареса ми как затапваше Венета, малко хора досега са успявали да й затворят устата.

И колкото и да е противен поп-фолка като цяло, не може да се отрече, че певиците са хубави жени.

Не си единствената - на мен предаването много ми хареса и много се забавлявах, не ме натовари като предишното и си сепосмях даже.....
А дали не е това любимият /намерих го от търсачката/, който знае да казва:

http://www.beroe-bg.com/gallery/displayimage.php?album=36&pos=0

не, това не е той  Naughty

# 65
  • Мнения: 13 512
Нищо лично, но аз бих казала, че дадена жена е грозна, само ако аз самата съм по-красива и по-слаба от нея.
А в тази и други теми масово се оплюват жени обществено признати за красавици и/или сесксимволи..........

Нали не смяташ тази за обществено призната красавица? А аз определено мога да нарека някоя жена грозна,без да съм по-красива от нея.Критериите за красиво и грозно не зависят от моята красота. Както и бих казала "ниска" за жена,която е по-висока от мен, но все пак е ниска.

# 66
  • Мнения: 143
Бъдещият съпруг на Мария е син на собственика на Елените и на незна колко още хотела и май и в Пампорово също

# 67
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не го гледах, но отговарям. Не я харесвам, но не мисля, че е грозна. Ама не е и красавицата, за която се има... Laughing Не харесвам изкуствените й устни и цици, нито предизвикателното поведение... Защо всички фолк-певици искат да ги имат за лесни жени и полагат толкова усилия да изглеждат леснодостъпни? newsm78

# 68
  • Мнения: 3 164
 и на мен Мария не ми харесва, независимо от пластовете грим Grinning за тялото й немога да коментирам, защото и аз съм с нейните пропорции Sunglasses
аз харесвам жени като Камелия и Ивана Stop

# 69
  • Мнения: 7 474
Не ги определям ката грозни, по скоро надутото им държание ги прави да изглеждат такива ! Напр. Глория е красиво направена, но същевременно е толкова противна и отблъскваща като излъчване   Sick(поне за мен)!

# 70
  • Мнения: 2 759
   Родителите ми са се оженили за една седмица - някой нещо против? Бедни като църковни мишки, романтично-недомислили, затова пък ужасно щастливи! След 30 години брак са все още финансово непроцъфтели, но пък са винаги усмихнати и все ще намерят начин да се пошегуват с теб така, че да те заразят с настроение! Пожелавам това на всички, сключващи брак ( на Мария също)!

# 71
  • Мнения: 3 576
Нали не смяташ тази за обществено призната красавица? А аз определено мога да нарека някоя жена грозна,без да съм по-красива от нея.Критериите за красиво и грозно не зависят от моята красота. Както и бих казала "ниска" за жена,която е по-висока от мен, но все пак е ниска.
Както вече писах - на мен ми харесва.
Освен това е обществено призната - беше обявена за най-сексапилна фокл певица в 10-те най, колкото и тогава да я оплюха в този форум, все някой е гласувал за нея за да води класацията.

И да критериите за красота не зависят от теб или от мен, но на мен лично щеше да ми е неудобно да раздавам наляво и надясно епитети кой колко е грозен, а да не поглеждам себе си!

# 72
  • Мнения: 13 512
Нали не смяташ тази за обществено призната красавица? А аз определено мога да нарека някоя жена грозна,без да съм по-красива от нея.Критериите за красиво и грозно не зависят от моята красота. Както и бих казала "ниска" за жена,която е по-висока от мен, но все пак е ниска.
Както вече писах - на мен ми харесва.
Освен това е обществено призната - беше обявена за най-сексапилна фокл певица в 10-те най, колкото и тогава да я оплюха в този форум, все някой е гласувал за нея за да води класацията.

И да критериите за красота не зависят от теб или от мен, но на мен лично щеше да ми е неудобно да раздавам наляво и надясно епитети кой колко е грозен, а да не поглеждам себе си!
Е, като те гледам как изглеждаш- спокойно можеш да раздаваш епитети наляво и надясно без да се поглеждаш: добре изглеждаш Grinning

# 73
  • Мнения: 3 576
Никой не съм искала да обиждам, просто си изказах мнението.  Peace

Вярно, че тук си клюкаме предимно, но прекалено много негативни мнения по адрес на други жени ми мязат на женска злоба.
Предпочитам да потърся в някой хубавите черти, вместо веднага да го оплюя - това е най-лесното.....

# 74
  • София
  • Мнения: 2 027
Бъдещият съпруг на Мария е син на собственика на Елените и на незна колко още хотела и май и в Пампорово също
Хмм...значи син на Ветко Арабаджиев? newsm78

# 75
  • Мнения: 13 512
Никой не съм искала да обиждам, просто си изказах мнението.  Peace

Вярно, че тук си клюкаме предимно, но прекалено много негативни мнения по адрес на други жени ми мязат на женска злоба.
Предпочитам да потърся в някой хубавите черти, вместо веднага да го оплюя - това е най-лесното.....
Ами ако някой ми е неприятен с поведението си, излъчването си- не мога да му призная  добрите качеств, дори и да ги има- за мен просто  ги няма.Такава съм си. Но има много жени,които харесвам. Така че не е в никакъв случай женска злоба или завист.

А сега и като разбрах,че е сина на Ветко Арабаджиев- се зарадвах. Да им е честито!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 76
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Изобщо не е мой тип.  Grinning

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Без да злобея. Не ми харесва Мария. Не е нещо точно определено има просто нещо у нея дето не ме кефи и това е. По принцип съм любител на естествените неща. Когато знам, че нещо е изкуствено то ми прави впечатление и веднага мога да му направя мислена корекция /ако има нужда/. Устата и е твърде голяма, не ми харесва и тялото и донякъде и това немога да обясня има нещо някак си пухкава ми изглежда въпреки, че не е дебела. Абе нали ви казвам има нещо ама как да го формулирам. Просто е на една, две, пет идеи от представата ми за красива жена. А като цяло поведението на Пайнерките за мене е гадно. Не ми харесва начина по който си продават музиката.

# 78
  • Мнения: 7 186
На мен също не ми харесва Мария. Виждала съм я на живо посред бял ден, не е нищо особено, слива се с тълпата, по улиците се разхождат къде по- готини мацки. Не твърдя, че е грозна- напротив, симпатяга е, но не я намирам за неземна красавица, камо ли пък за най- сексапилната жена в БГ / както я обявиха преди време/. Ако говорим за фолк диви Камелия например ми харесва много повече на външен вид, или пък Преслава. Въпрос на вкус.
Освен това съм я гледала в няколко интервюта и това още повече подсилва негативизма ми към нейната особа. Simple Smile
Кой е последно жениха, сина на Ветко ли?

# 79
  • Мнения: 13 512
Кой е последно жениха, сина на Ветко ли?
Изглежда,че той. Чудесно ще си прекара Марчето

# 80
  • Мнения: 6 243
Понеже това стана поредната тема "за" или "против" Мара... Да се разпиша, както обикновено. Понеже я познавам, де. Не е лошо момичето. Хич е е тъпа или проста, никак даже, виж, да се прави на ударена умее прекрасно. А и изглежда по-добре от мен. Адски трудолюбива е. По това поне си приличаме.

# 81
  • Мнения: 562
На мен ми прилича на бухта  Joy  
Роклята, с която беше облечена (не булчинската) ми хареса мнооооого, едрите и очевидно скъпи бижута, с които беше накичена посред бял ден - не! Далеч е от представата ми за класна мацка и хич не ме кефи, но не ме дразни и не мисля, че е грозна  Naughty..Намерила си е млад и богат мъж, евала!

# 82
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Според мен Мария вчера в предаването се представи прекрасно. И не отговаряше глупаво... И не е грозно момичето - дори на моменти ми напомняше на Анжелина Джоли...

# 83
  • Мнения: 13 512
На мен ми прилича на бухта  Joy  
 Далеч е от представата ми за класна мацка и хич не ме кефи!
newsm10

# 84
  • Мнения: 1 426


А сега и като разбрах,че е сина на Ветко Арабаджиев- се зарадвах. Да им е честито!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Joy Joy  Joy Joy

# 85
  • София
  • Мнения: 5 289
Умирате да намирате кусури ей опасни сте,чак немога да разбера огромното отвращение на някои,като че ли лично я познават и им е направила незнам ква мръсотийка,че говорите с такава неприязън.Тва пък с бухтата направо ме разби Joy

# 86
  • Мнения: 13 512
Умирате да намирате кусури ей опасни сте,чак немога да разбера огромното отвращение на някои,като че ли лично я познават и им е направила незнам ква мръсотийка,че говорите с такава неприязън.Тва пък с бухтата направо ме разби Joy
Ами добре тогава! Само суперлативи ще пишем: а, страхотна е  МАрия. То хубост,класа, то обноски,то глас...самото съвършенство е. Не само,че я харесвам, а я обожавам направо. Как пък едно нещо няма в нея,което да не ми харесва, да ме дразне! Винаги съм си мечтала да се познавам  с нея, защото мисля,че е стойностен човек и бих се обогатила от контактите си с нея!

# 87
  • София
  • Мнения: 5 289
Е ти пък кво ме иронизираш,много ясно че има хора които я харесват и такива които не,ама направо недоумявам тва отвращение,направо я направихте на най-долната тъпа и незнам ква си жена.Никой не е светец айде са...

# 88
  • Мнения: 3 394
аз я гледах в Автограф по планета....няма лошо-сгодила се жената, радва се,че мъжлето е богат...кой не би, само дето с това гушкане попрекали.
Айде да е жива и здрава и бебе скоро да люшка Simple Smile

# 89
  • Мнения: 3 153
Аз лично не обсъждам външния вид на Мара, а основно речника и самочувствието й, които са завидни, при все, че красотата й така наречена, не е особено естествена, а си е цяла инвестиция! По тая логика всички тук сме едни живи миски, ако ни дадеш по едни нЕколко хиледарки първоначално и приличен бюджет за поддръжка. Това кой колко е красив е въпрос на индивидуално възприятие, което не зависи по никакъв начин от собствената ти външност! А и както се знае от редица теми тук сме се събрали все красавици, една грозна няма (или поне не си е признала) Peace

# 90
  • Мнения: 3 153
Мноооого надуто силиконово същество! Чак да се чудиш от де толкоз самочувствие в това стройно метър и двайсет високо тЕло??? Толкова тунинг претърпя с годините това човече, че е смешно да се смята за чудна хубавица.

 rotfImao

Петинка, много ме кефиш бе жена!  Peace
Бубе, кво да ти кажа, такава съм си аз-забавлителна Party Heart Eyes
'бах мааа му, за разни готини теми едва се събират 5 постинга, за една фолкаджийка изписахме 5 страници (засега).................Да живее чалгата, никога нЕма да умрЕ! Повече отказвам да се изказвам в такива теми, че то си е направо.............

# 91
  • Мнения: 1 558


А сега и като разбрах,че е сина на Ветко Арабаджиев- се зарадвах. Да им е честито!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Joy Joy  Joy Joy

Да, ама май не е! Защото със сина на Ветко са си близки от години, а този уж е нов на хоризонта.
Да си призная на интервюто пък не ми се стори тъпа, много добре бягаше от въпросите на Венета Райкова и  й ги връщаше. Само дето не се изразяваше като класна дама. А последната булчинска рокля, с която беше страшно ми хареса. Flutter

# 92
  • Мнения: 6 243
В този ред на мисли, Мара има корекция само на устата. Циците са натурални. Останалото е много фитнес.

# 93
  • Мнения: 562
Тва пък с бухтата направо ме разби Joy

Добре де, айде, бухтичка...ами пухкава е навсякъде  Joy. Нали трябва да се забавляваме   bouquet

# 94
  • Мнения: 1 426
На мен ми прилича на бухта  Joy  
 Далеч е от представата ми за класна мацка и хич не ме кефи!
newsm10
newsm10
гърдо-гъзо-бузеста

# 95
  • Мнения: 1 284
абсолютна лигла

# 96
  • Мнения: 11 003
те тези с многото пари не са балъци да си вземат някоя грозна и дебела.

# 97
  • Мнения: 5 462
Марчето ми прилича  на тираджийска евтина пр.....ка !Впрочем като почти всички чалгаджийки или така наречени поп фолк певачки !Всичките имат абсолютно единтична визия .Незнам какъв вкус трябва да има човек че да харесва такава пошла  и евтина  "красота " . Значи като виждам колко хора и/им  симпатизират ( не само тук в форума ) направо тръпки ме побиват , направо се отчайвам толкова ли е изтрещел тоз народ .Какъв е този примитевен вкус кво е това чудо ...!!!!!

# 98
  • Мнения: 13 512
те тези с многото пари не са балъци да си вземат някоя грозна и дебела.
Ama i mnogo byrzo  gi zarqzwat....da si gi widqla da sa izkarali dori i 10 godini?

# 99
  • Мнения: 5 622
Марчето ми прилича  на тираджийска евтина пр.....ка !Впрочем като почти всички чалгаджийки или така наречени поп фолк певачки !Всичките имат абсолютно единтична визия .Незнам какъв вкус трябва да има човек че да харесва такава пошла  и евтина  "красота " . Значи като виждам колко хора и/им  симпатизират ( не само тук в форума ) направо тръпки ме побиват , направо се отчайвам толкова ли е изтрещел тоз народ .Какъв е този примитевен вкус кво е това чудо ...!!!!!


Уф, като прочетох Марчето и помислих, че говориш за нашата Мара, от форума (сега е ТЮЛЕН, да и се чудиш на акъла...) и без малко да извадя двата  #2gunfire

 Joy

# 100
  • Мнения: 2 550
СПАМЯ

Бубе, Тюлен съм, щото фигурата ми в момента е в такъв вид  Blush
Бъзикам се със себе си  Laughing

# 101
  • Мнения: 5 622
СПАМЯ

Бубе, Тюлен съм, щото фигурата ми в момента е в такъв вид  Blush
Бъзикам се със себе си  Laughing


Спамя и аз  Crazy

Аха, временно е викаш.........

# 102
  • Мнения: 1 858
Хубава е но ми изглежда някак вулгарна...

# 103
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Само аз ли я намирам за чаровна и симпатична??
Не съм фенка на попфолка, но ако се погледне Мария безпристрастно не мисля, че е такава каквато я описвате.
Какво като е ниска - нито е с лошо тяло, нито е грозна, може да е със силикон в устните, но има хубава усмивка.
И колкото и да е противен поп-фолка като цяло, не може да се отрече, че певиците са хубави жени.

Абе, то всеки си има вкус. Обаче тая с ръка на сърцето мога да я нарека грозна. Ниска, талия няма, ръчичиките й са като кебабченца, а за устата да не говорим. Mr. Green
А що се отнася до поп фолк певиците не знам как постоянно ги слагат в графата хубави. Всичките са със страшно евтино излъчване и без грам индивидуален чар. Като от конвейр са.

# 104
  • Мнения: 5 462
Само аз ли я намирам за чаровна и симпатична??
Не съм фенка на попфолка, но ако се погледне Мария безпристрастно не мисля, че е такава каквато я описвате.
Какво като е ниска - нито е с лошо тяло, нито е грозна, може да е със силикон в устните, но има хубава усмивка.
И колкото и да е противен поп-фолка като цяло, не може да се отрече, че певиците са хубави жени.

Абе, то всеки си има вкус. Обаче тая с ръка на сърцето мога да я нарека грозна. Ниска, талия няма, ръчичиките й са като кебабченца, а за устата да не говорим. Mr. Green
А що се отнася до поп фолк певиците не знам как постоянно ги слагат в графата хубави. Всичките са със страшно евтино излъчване и без грам индивидуален чар. Като от конвейр са.


 newsm10 newsm62 smile3534 smile3501  superuu

# 105
  • Мнения: 2 759


   Точно за 15 минутки бях забравила какви сме ние, "средностатистическите форумки"  Hug Специално за другите забравили -  накратко в 23 страници:

           http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74340.0                Twisted Evil   Twisted Evil    Twisted Evil


# 106
  • Мнения: 6 417
Бе не е чак толкова лоша Отварачката. Ай ся Mr. Green

# 107
  • Мнения: 2 039
Никой не съм искала да обиждам, просто си изказах мнението.  Peace

Вярно, че тук си клюкаме предимно, но прекалено много негативни мнения по адрес на други жени ми мязат на женска злоба.
Предпочитам да потърся в някой хубавите черти, вместо веднага да го оплюя - това е най-лесното.....
smile3501

# 108
  • Мнения: 5 713
А аз пропуснах Горещо. Гледах Фрида, така ме беше завладял филма, оба4е на рекламите в 12 заспах и сега много ме е яд. Накой да ми каже, плс, какво стана след като мъжът на Фрида разбра, 4е е спала с Троцки?  Crazy
Мерсаж
 Simple Smile

А Мария жива и здрава да е. Не ме интересува много много  Outta Joint, затова съм и в темата де.

# 109
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
А аз пропуснах Горещо. Гледах Фрида, така ме беше завладял филма, оба4е на рекламите в 12 заспах и сега много ме е яд. Накой да ми каже, плс, какво стана след като мъжът на Фрида разбра, 4е е спала с Троцки?  Crazy
Мерсаж
 Simple Smile

А Мария жива и здрава да е. Не ме интересува много много  Outta Joint, затова съм и в темата де.


Ох, гледала съм филма преди повече от година. За точно този момент, за който питаш не мога да се сетя.  newsm78
Спомням си края, естествено. Гледай го в нета.
Филмът е мн. хубав и си заслужава. Наскоро гледах и документ. за живота й.

# 110
  • Мнения: 1 180
Малиии, таз Мара ми е много, ама много противна! Аз я наричам Мара Трътката /извинявам се, дано не се обиди някой/. И какво й харесват толкова?! Устните й са като джапанки, да не говорим, че долната е доста по-големичка от горната и много неестествено си я криви като говори. Талия - нъц, крака....абе, тя има ли изобщо такива newsm78? Ох, не ми се обсъжда тая повече! И много ме дразнят плиткоумници като нея, които си мислят, че са много отворени и поставят всеки на мястото му с тъпите си изцепки!

Ей, това си е мое мнение!

# 111
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Как устните й са като джапанки (не мога да си го представя)? newsm78 Мъжа ми пък вика, че устата й прилича на... женски полов орган.

# 112
  • Мнения: 7 186
Прекалено големи и плътни си ги направи, просто стоят неестествено на физиономията и, защото е дребна и съответно лицето и е малко, а с тая голяма уста... Crazy А преди да ги напълни със силикон устата и беше съвсем прилична и хубава, защо и трябваше да я пипа не знам. Rolling Eyes

# 113
  • Мнения: 7 186
Мария е при Слави в момента. Wink

# 114
  • Мнения: 5 622
Мария е при Слави в момента. Wink

И аз туй казах в другата тема, където бистрим родните звИзди....

# 115
  • Мнения: 2 550
Добре изглежда   Flutter

# 116
  • Мнения: 7 186

Да, много даже, явно предсватбената треска добре и се отразява. Wink

# 117
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз я гледам. Брей с каква дълга рокля е!

# 118
  • Мнения: 2 254
що не метнете една снимка на тази особа,моля Simple Smile
пусто любопитство Blush

# 119
  • Мнения: 2 550
що не метнете една снимка на тази особа,моля Simple Smile
пусто любопитство Blush

само това намерих

# 120
  • Мнения: 562
Браво на Марата! Роклята и ботушлетата са готски! Барнала се е  smile3501

# 121
  • Мнения: 7 186
що не метнете една снимка на тази особа,моля Simple Smile
пусто любопитство Blush

Ей тук снимки бол: Simple Smile

http://www.planeta.tv/forums/index.php?showtopic=590

# 122
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Сега я гледах при Слави,малко надутичка ми се стори.Но ние не може да имаме реална преценка за някой само от телевизията или от това как се е държал,може да е много готина с приятелите си и хората който я познават.Иначе за визията не е мои стил,особенно тигровата рокля с която се показа.Абе,има нещо верно,че всички изглеждат еднотипно с косите и грима много са еднакви,но за сметка на това си личи ,че са подържани и не можем да не си признаем,че имат вид някой от тях.Моето мнение не е много компетентно защото аз не ги гледам много,много но сега ми е прясно и реших да споделя.Извинявам се за този роман който ви сервирах.

# 123
  • Мнения: 5 713
Браво на Марата! Роклята и ботушлетата са готски! Барнала се е  smile3501
Готски са, да. Само дето така комбинирани й скъсяват краката, но нейна си работа. По принцип с тези боти трябва да се внимава.

# 124
  • Мнения: 1 925
Ей, тая е много гнусна  Sick Гледах я в Горещо и мнението ми е, че е супер надута пача.  Sick

# 125
  • Мнения: 2 254
що не метнете една снимка на тази особа,моля Simple Smile
пусто любопитство Blush

Ей тук снимки бол: Simple Smile

http://www.planeta.tv/forums/index.php?showtopic=590

ей сега чак видях това,благодаря и на ТЮЛЕНЧЕТО Heart Eyes
ама аз я знам тази мома брееееее,ама кой да ме светне че й викат отварачката Joy
ми не е лошо момето....дали има акъл и дали мойе да пее незнам,не е и моя работа Sunglasses
а като чета "отварачката" и си представях някоя бая ми ти гнусна пача( Embarassed Embarassed ИЗВИНЕТЕ МЕ ,ама пусто въображение Blush)

Общи условия

Активация на акаунт