Как опазвате компютъра си?

  • 968
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 220
Ако е на ниско (на почти всички бюра мястото му е най-ниското ниво) как го опазавате от пълзящо бебе с интерес към копчета?  Grinning Измислено ли е нещо като педпазител (като за контакти, знам ли и аз). Все пак не искам по цял ден да си включвам компа. Давайте идеи  Praynig

# 1
  • Мнения: 5 622

 Ние- никак не го опазваме.....

# 2
  • Мнения: 98
Ами трудно,даже никак не го опазваме,за няколко месеца сменихме две клавиатури,тъй като малкия все я дърпа и направо я изтръгва от мястото й...но баткото се старае да бди над скъпоценната вещ ...играейки разбира се Rolling Eyes

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами, не мога... Непрекъснато се върти около него. Пуска си го, спира го, дърпа мишката и всички екстри.

# 4
  • Мнения: 723
Алекса някак се научи и не пипа вече копчето за пускане, за разлика от мишката и клавиатурата. Малкият ми племенник обаче постоянно го спира и сестра ми се принуди да залепи един картон, изрязан по формата на мястото, където седи компютъра и така реши проблема, само че и тя едвам си го пуска така (провира си ръката под картона)...

# 5
  • София
  • Мнения: 44 017
 слагам една таборетка пред него... но пак успява да натисне копчето чат-пат и да "ми дръпне шалтера"....Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 4 145
Compaq-а има специална защита на копчето - за да не се пуска от деца. Иначе с баткото се наложи да му дадем клавиатура и мишка, за да не пипа нашите. Дадохме му старите, които не бяха вързани никъде и номера стана. Той си натиснаше по клавиатурата до мен. И беше много доволен. Но това вървеше докато още не разбираше, че неговата мишка не клика нищо на екрана. После мъжът ми купи един компютър само за него и детето. В началото беше Pentium на 100. На него оставяхме малкия да прави каквото иска.

# 7
  • Мнения: 5 279
http://foto.mail.ru/mail/s_p_p/20/i-25.jpg - с резервна клавиатура и две мишки.

# 8
  • Мнения: 13 512
С парола на BIOS-a.Моите деца  са големи. Laughing

# 9
  • Мнения: 2 220
Аз не говоря за клавиатурата и мишката, които са все пак на високо за него. А за самото копче, откъдето се пуска компа, нали кутията е на ниско. Явно няма кой знае какво да се направи... Нищо, ще го измислим някак  Crazy

# 10
  • Мнения: 8 505
Трудно.
Ако някой се е спрявил,да не си трайка,а да казва и на нас Wink

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 154
reflex  веднага си признавам   Laughing
Има специални  предпазни кутии за компютри, точно за тази цел, предния капак се вдига на горе и се пуска компа, после се сваля и така не се виждат никакви копчета. Във всяка една компютърна фирма може да се намерят
И така просто се сменя кутията и се решава проблема Wink

# 12
  • Мнения: 3 356
И ние сме така,ама вече не ми връзва.Схваща ,че го баламасвям.И с телефоните е така.
За това съм на Главния рестартатор майка му.

# 13
  • Мнения: 8 505
Яна,много е хитро,хареса ми Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 596

 hahaha О, и аз така процедирах!!!
А за копчето, остави го един ден да си натиска колкото желае /ама по възможност на някой стар компютър  Joy/ и после желанието отминава. Нали знаете - всичко забранено е желано /да не помислите, че вкъщи всичко му  е разрешено  Naughty/

Общи условия

Активация на акаунт