Момичета много ми се пуши.Помагайте!

  • 2 268
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 515
Освен това помисли как ще миришеш на бебочето. Аз например като престанах да кърмя - пак пропуших, обаче след всяка цигара ходих да си мия зъбите. После си казах, че пред нея няма да пуша - обаче  Embarassed. Сега миличката ми иска и тя да прави като мен: -
"Мамо, ика пуси тияса" - преведи си го сама. Само чакам да тръгне на ясли, за да се възпра малко и да престана да пуша в нейно присъствие.

# 31
  • Мнения: 877
Пушенето пасивно, пък да не говорим за активно много лесно може да вкара в графа алергично детето ти. Ей, на това аз се стопирам. Да не обяснявам какво е алергичен шок или астматичен пристъп, сигурно знаете.

# 32
  • Мнения: 2 907
на мен когато ми се пуши, пуша...7 месеца не пуших, добре 4е тялото ми нямаше желание, защото ина4е едва ли щях да спра с воля. Зву4и ужасно знам, но е истина.

Ти от непуша4и ли търсиш съвети? Ако е така се извинявам за нахалството  Grinning

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 493
.А след 3-тия месец дори не се сещаш за цигари.То и без това пак щели да вдигат цените на цигарите,тъй че сме на далавера Wink
Това категорично не е така! На мен точно след 3-тия месец започна да ми се пише. На приятелката ми-също. КАзват,че никога няма да спре да ми се пуши-дори и след години.Но аз мисля да съм желязна!!!
Ти направо ме отчая Sad

# 34
  • Мнения: 1 021
Веднага си намери по-приятно занимание.. и полезно или поне не вредно!

# 35
Като бивша пушачка бих допълнила, че по ужасно нещо от мирис на цигари няма, особено да видиш майка, гледаща си детенцето в парка и захапала цигара, толкова е мръсен въздуха, защо трябва ние допълнително да тровим дечицата си. Да не говоря колко е по вкусно всяко едно нещо, когато човек не пуши. Бъди силна, знаем, че можеш. Ти си мн мн над цигарите. Нека детенцето ти свикне с твоя мирис, а с този на пушачката. Simple Smile
УСПЕХ!!!

# 36
  • Мнения: 13 512
.А след 3-тия месец дори не се сещаш за цигари.То и без това пак щели да вдигат цените на цигарите,тъй че сме на далавера Wink
Това категорично не е така! На мен точно след 3-тия месец започна да ми се пуши. На приятелката ми-също. КАзват,че никога няма да спре да ми се пуши-дори и след години.Но аз мисля да съм желязна!!!
Ти направо ме отчая Sad
Няма какво да се отчайваш- аз не съм ги пропушила -вече почти 6 месеца  и се гордея с това!

# 37
  • Мнения: 2 534
При мен чудесна работа свърши книгата "Не пуша вече"

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Ами като толкова ти се пуши- запали, дръпни 2 пъти и я хвърли. Чак пък толкова... Сори, че не ти помагам хич, но си мисля, че ти така или иначе натам клониш  Peace

# 39
  • Мнения: 348
.А след 3-тия месец дори не се сещаш за цигари.То и без това пак щели да вдигат цените на цигарите,тъй че сме на далавера Wink
Това категорично не е така! На мен точно след 3-тия месец започна да ми се пише. На приятелката ми-също. КАзват,че никога няма да спре да ми се пуши-дори и след години.Но аз мисля да съм желязна!!!

 Peace След третия месец на моменти е непоносимо и много по-силно отколкото в началото. Воля му е майката и желание.

# 40
  • Мнения: 394
Как ми се пуши направо ще умра.Чувствам се ужасно грозна,изнервена и дебела и ми се пушииии............УЖАС.Кърмим се и не е желателно.Какво да правя. #Crazy ooooh! Cry Sad Praynig

Ето една "техника", която ми помогна много. Може и при теб да проработи.
Когато усетиш желанието да запалиш цигара, ставаш и излизаш на въдух (на терасата например).
Затваряш очи и бавно и дълбоко започваш да вдишваш през носа. Напълни с въздух първо корема. Ще почувстваш как той лекичко се издува. После започни да пълниш дробовете от долу на горе. Докато вдишваш можеш да си представяш, че въздухът, който в момента преминава в теб е пълен със светлина, хармония, мир, енергия, любов. (Това не е задължително, но е доста ефективно.) Задръж го, колкото можеш по-дълго в себе си и след това издишай бавно.
5 такива вдишвания и мога да не се сетя за цигара денонощие-две. Така ... от 06.03.2006.... За статистиката - пушех по 2 кутии на ден над 15-16 години.
Дълбокото дишане има и доста други предимства - ускоряването на метаболизма и подобряването на тонуса са само някои от тях.

# 41
  • Мнения: 253
И на мен много ми се пуши, но като си спомня как ми миришеше устата когато пуших, и как ще мирише на бебето догато го гушкам и целувам..... Stop и ми минава желанието! До сега си издържала по една или друга причина..... не с предавай! Струва си усилията!

# 42
  • Мнения: 2 672
ох, милата Hug
аз запалвах цигарата на мъжа ми понякога, колкото да се отвратя  - поне за малко Simple Smile
е, после почнах и да си пуша - след спирането на кърменето8)

Общи условия

Активация на акаунт