Каква да е разликата между двете ви деца?

  • 3 299
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 107
Знам, че за децата е най-добре разликата да е минимална.
За съжаление се налага да поработя известно време преди да направим второто, затова гласувах за 3 години  Peace
Но това си е и Божа работа, де...

# 31
  • Мнения: 2 818
По принцип 7-8, но и 3 също ми/ни харесва...

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 709
При нас разликата е 6 години и честно казано ми се искаше да не е по-малка. Всяка разлика, обаче си има плюсовете и минусите. Така, че както му дойде.

# 33
  • София
  • Мнения: 679
Винаги съм искала разликата на децата ми да е около 2 години. Живот и здраве ще бъде 1г и 8м. мисля, че постигнах добър резултат да му мислим как ще оцелеем.

# 34
  • Мнения: 4 358
Разликата между децата ми е почти 3 години. И двете ми бременности бяха планирани.
Тази разлика много ми харесва  Peace

# 35
  • Мнения: 6 390
на скоро четох че 5.-6.г. е идеалната разлика между децата в семейството
ще се опитам да я намеря...
Намерих я  Mr. Green
http://bglog.net/bebelog/9104

.................
http://www.biberonbg.com/info/ready.htm
..........................

Иначе винаги съм си мислела малката разлика за идеална - но за децата, за родителите ми се струва кошмарна  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 00:57 от Eli_cz

# 36
  • Мнения: 3 932
3-4 години ми се струва оптимална разлика...

# 37
  • Мнения: 6 461
2години и 6месеца.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
При нас разликата е почти 4 години. Мисля, че е добра разлика  newsm78

# 39
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не знам каква е хубаво да е разликата, знам само, че вече все по- силно искам второ дете. Дъщеря ми е на годинка и почти 2 месеца, много е палава и дива, но това само ме радва. Ако и второто живот и здраве е такова, блока ще хвръкне Mr. Green
Може би след 3-4 месеца ще почнем опита за второ бебче. Blush

# 40
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Силно се надявам каката да е на 3г. 6м. най-много, когато се появи сестричката й. Тя още не е готова, ама се надявам скоро да я направим Laughing Laughing Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 726
Ами нашата разлика ще е три години. Първоначално мислехме за по-голяма - 4-5, но претеглихме плюсовете и минусите и се решихме на по-малка.

# 42
  • Мнения: 3 042
Разликата м/у двете ми деца е 6г и половина. Според мер разлика от поне 5г е добра. Няма лошо и по-малка да е, но аз лично с две малки деца не бих се справила.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 317
За мен оптималната разлика е 3г. Ние със сестра ми имаме почти 7 и никога не сме се разбирали, не успяхме да свикнем една с друга. А деца с по-малка разлика според мен е много трудно. Живот и здраве моите ще са с 1г. и 2-3 месеца, но стана случайно и много трудно го приех. Но каквото рекъл Господ. Важното е да са живи и здрави. Hug

# 44
  • Мнения: 284
5 години е нашата разлика.Доволна съм-няма ревност от страна на каката,а и ми помага.

Общи условия

Активация на акаунт