По колко спите през деня?

  • 1 679
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 949
Ние още от миналият месец(бях ме на 5 месеца) си лягаме към 21.30 и се събуждаме между 08.30 и 10.00.

# 31
Ние спим по 30-40 мин. три пъти на ден, като преди това по 1 час се преспиваме newsm78. Боян е на 3 месеца

# 32
  • Мнения: 3 360
На годинка спи по два пъти на ден-да,около 3 часа общо! Whistling

# 33
  • Мнения: X
Не обичам да спя през деня, само ако ми е лошо. bowuu

# 34
  • Мнения: 2 672

Много добре съм прочела какво пише, но самото заглавие е подвеждащо,
редно е  от него да става ясно за какво  се пита.

ок, дай сега да я "бъзикаме" жената ,щото се идентифицира с детето си.
Много теми са странно озаглавени, но дадения потребил така е успял, така го е написал. Peace Нали знаеш няма перфектни хора с перфектно изразяване. При теб също се е случвало.
Мисълта ми е да не се вглеждаме, да не издребняваме до такава степен. Peace а да се "хване" основната мисъл на Човека.

# 35
  • на североизток
  • Мнения: 285
Сега спи веднъж по около 2-3/може и 4 Laughing/часа.На вашата възраст малкият спеше повечко май - на два пъти по 2-3 часа.Но ако се чувства добре детето не се притеснявай.Всяко дете си има индивидуални нужди от сън, храна.........
Така, че не го сравнявай с другите.Важно е да ти расте живо и здраво и всичко да си му е наред Hug

# 36
  • на село
  • Мнения: 3 810

Много добре съм прочела какво пише, но самото заглавие е подвеждащо,
редно е  от него да става ясно за какво  се пита.

ок, дай сега да я "бъзикаме" жената ,щото се идентифицира с детето си.
Много теми са странно озаглавени, но дадения потребил така е успял, така го е написал. Peace Нали знаеш няма перфектни хора с перфектно изразяване. При теб също се е случвало.
Мисълта ми е да не се вглеждаме, да не издребняваме до такава степен. Peace а да се "хване" основната мисъл на Човека.

Не, въобще не я бъзикам, отговорих си директно на въпроса/ и между другото не само аз/,
а на самата жена  и стана забавно  Hug.

Офф:
Е, сега вече ни питат и по колко пъти акаме, там ще се въздържа отговор, че съм с проблемен стомах.

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 14:44 от НелиСА

# 37
  • София
  • Мнения: 5 079
Ние сме само на 2 месеца и почти хич не спим през деня... Дремем като зайци по 20 - 30 мин. и после скачаме... #Crazy Да ни се събират най много 3 часа такова "спане" Crazy

Общи условия

Активация на акаунт