По колко спите през деня?

  • 1 701
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 232
Е това вече е последно пуснах "сто темички".Вече ще ви побъркам! Laughing
Моето слънчеце спи най много по три часа на ден.И много рядко е да има дълъг сън.При вас как е?
 newsm78

# 1
  • Мнения: 1 353
 newsm78ами на колко месеца е newsm78?.ние сме на 11 и спим по толкова Mr. Green

# 2
  • Мнения: 603
ние на 14 ще направим 6 месеца и спи така-сутрин става към 8-яде и спи до 11-11 и нещо,после към 1 заспива до към 4-5,вечерта спи около половин час някъде към 7-8 и към 10 и нещо си ляга и до сутринта newsm44-и така.Е има и дни изключение

# 3
  • Мнения: 815
като ти гледам стикерчета- не му ли е малко? как така издържа... моят син на 5 месеца си спеше кажи речи по цял ден - той сега е на година и 3 месеца и спи по 3 часа.  даже може и повечко да са, защото съвсем наскоро започна да пропуска предиобедното спинкане, но пак си дремва от време на време- а ако по някаква случайност не спи 3 часа през деня- към 8 вече е толкова нервен и нетърпим, че не се издържа и още по- трудно се приспива.

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 914
Ами аз през деня спя рядко, макар че работя на смени.

# 5
  • Мнения: 1 489
Ние спим по 2-3 часа следобяд.

# 6
  • Мнения: 8 917
Гери спи по 3-4 часа през деня на 2 пъти Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Спим по 3-4 часа на 3 пъти,като повече спи в къщи-на разходка е като часовник-30 мин.

# 8
преди това трябва да се утоцни по колко часа спят бебетата нощем-дневният сян зависи от нощния.изглежда моята йоана спи малко-моля кажете ми ,ако е така.денем кйм 2 часа ,но не без прекйсване,т.е. 2-3 пяти по 30 мин и нощем 10 часа пак с 3-4 прекйсвания за кйрмене.сярди се ,ако и дам вода нощем.тя направи скоро 8 месеца.






-------------------------
Пишете на кирилица!

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 10:27 от Аурелия

# 9
  • Мнения: 1 259
Преди обяд спи 1 ч. Следобед пак спи 2 ч. и повече понякога(зависи колко е спал преди обяда).
Към 19 ч. заспива отново,но спи най-много 30 мин.

# 10
  • Мнения: 4 406
Ами аз през деня спя рядко, макар че работя на смени.
хихи и аз се хванах- май въпроса е за децата...
аз спя по 6-7 часа, малкия по 10 общо за денонощие

# 11
  • Мнения: 8 505
По 2-3часа общо,2 пъти дневно (това на около 5-6м).Никога не е спала много-като се роди,спеше по около час-час и малко на ден,след това поувеличи дневния сън.На този етап е радвам ако спи час по обед.

# 12
  • Мнения: 2 220
Сина ми на тази възраст спеше през деня 2 пъти по половин час. Но през нощта си спеше непробудно. През деня не е спал по много от новородено. Сега спи малко повече, но се буди през нощта и пак се компенсира. като гледам до сега никой не е писал бебето му да спи толкова малко  Laughing

# 13
  • Мнения: 2 672
В момента Митко е на 1.4м спи около 2 часа.

# 14
  • Мнения: 232
Ами аз през деня спя рядко, макар че работя на смени.
ТОВА НАПРАВО МЕ ИЗКЕФИ  smile3501 smile3532 smile3532 smile3532
А сега да ви кажа, че съм притеснена,явно не спим достатъчно.Та ние спим колкото сладурчетата,които са на по 9-10 месеца.А не ужас! newsm12 newsm45
Базикам се момичета!Бях чела няколко статии за спането при бебоците и ми беше ясно,че моето слънчице спи по- малко от необходимото,но то пък какво, всичко е индивидуално.Просто исках да си сверя часовника със другите.
Абе да ви кажа да са ни живи и здрави бебчовците и да растат,пък кой спал,кой не,кой ял,кой не - че какво пък имат си собствено мнение и те са хора,нали! newsm53 smile3503  love001
Хайде целувки от нас!  love001  love001  love001  love001  love001

# 15
  • Мнения: 35 961
горе-долу 2 х 1 час

# 16
  • Мнения: 4 621
От доста отдавна спим не повече от 2 часа на ден newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 44 088
общо по около 3 часа - сумарно за целия ден някъде се събират...май...не съм засичала точно....

# 18
  • на село
  • Мнения: 3 914
Ами аз през деня спя рядко, макар че работя на смени.
ТОВА НАПРАВО МЕ ИЗКЕФИ  smile3501 smile3532 smile3532 smile3532

Ами така де, като питаш - По колко време спите през деня?,
ако беше написано - По колко време спят бебетата ви през деня?
е друг въпрос.
Не ми допада да се говори за децата като "ние".

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ами аз през деня спя рядко, макар че работя на смени.
Mr. GreenСупер отговор, точно по начина по който е зададен въпроса.Сега ще чакаме и "По колко пъти акаТЕ на ден" Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 6 743
Влади все още спи по два пъти дневно за около 4 часа общо  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 3 823
Дани и той спи по два пъти на ден за около 3-4 часа.

# 22
  • Мнения: 2 494
Споко, Йони спеше много по малко  Crazy
На вашата възраст спеше 4 пъти по 30 минутки-точна беше като часовник! Което прави едва 2 часа! Thinking
И аз се притеснявах, ама тя така си беше до скоро. От около месец прави режим и спи повече-едва ли не за седмица започна да спи сутрин по 40 мин. до 1 час максимум и после около 2 часа следобед.  bowuu

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Цитат
По колко спите през деня?
Много рядко ми се удава, но ако мога - по два часа следобед, благодаря.

# 24
  • Мнения: 2 672

Ами така де, като питаш - По колко време спите през деня?,
ако беше написано - По колко време спят бебетата ви през деня?
е друг въпрос.
Не ми допада да се говори за децата като "ние".

така е , ок. Simple Smile но ако беше прочела и мнението на авторката/ а не само заглавието на темата/ нямаше да отговаряш по този начин. може би....

# 25
Megan!
Какво съвпадение!
Моето бебе също се казва Йоана и е на 8 месеца и 1 седмица ,спи точно като твоето/ 4 пьти по 30 минутки и от 1 месец спи малко по/дьлго,по 1 час ,но винаги различно. Само дето не сме в София.По колко спите нощем.(На немската клавиатура не мога да намеря тирета и вьпросителни.(Поздрави.

# 26
  • Мнения: 878
Леле какви са ви поспаливи бебетата,Дани е почти на 4м и спи на 2 пъти по 30 мин,само ако е имал много тежка нощ е възможно да спи максимум 2 часа,а нощем спи okolo10 часа с поне 4-5 събуждания за кърмене.

# 27
  • на село
  • Мнения: 3 914

Ами така де, като питаш - По колко време спите през деня?,
ако беше написано - По колко време спят бебетата ви през деня?
е друг въпрос.
Не ми допада да се говори за децата като "ние".

така е , ок. Simple Smile но ако беше прочела и мнението на авторката/ а не само заглавието на темата/ нямаше да отговаряш по този начин. може би....


Много добре съм прочела какво пише, но самото заглавие е подвеждащо,
редно е  от него да става ясно за какво  се пита.

# 28
  • Мнения: 4 965

Ами така де, като питаш - По колко време спите през деня?,
ако беше написано - По колко време спят бебетата ви през деня?
е друг въпрос.
Не ми допада да се говори за децата като "ние".

така е , ок. Simple Smile но ако беше прочела и мнението на авторката/ а не само заглавието на темата/ нямаше да отговаряш по този начин. може би....


Много добре съм прочела какво пише, но самото заглавие е подвеждащо,
редно е  от него да става ясно за какво  се пита.

Аз пък от вчера се чудех как така Реза не е преместила още темата и защо някой го интересува по колко спим (аз ли, мъжът ми ли...). Добре, че отворих темата, та схванах Simple Smile.

Та така... Дъщерите ми спят нощем от 22 ч. до 9 ч.сутринта, а през деня между 13:30 и 15:30. До годинка спяха по 2 пъти на ден, а на 5 месеца дремваха 3-4 пъти през деня за по-кратко.
Аз си лягам след 24 ч. и ставам към 8 ч., мъжът ми спи между 2 и 8 ч. (пак през нощта). Иначе, много силно си мечтая да спя и следобед, ама тогава или имам работа, или баба ми (понеже тя носи храната на децата от детската кухня) изчаква да й свърши сериалът и чак тогава си тръгва, та й правя компания.
Wink

# 29
  • Мнения: 2 494
Megan!
Какво съвпадение!
Моето бебе също се казва Йоана и е на 8 месеца и 1 седмица ,спи точно като твоето/ 4 пьти по 30 минутки и от 1 месец спи малко по/дьлго,по 1 час ,но винаги различно. Само дето не сме в София.По колко спите нощем.(На немската клавиатура не мога да намеря тирета и вьпросителни.(Поздрави.

Калиопа, и на мен много ми хареса съвпадението!Ама ние сме на 9 месеца и половина  Hug Йоана преди спеше от 20 до 7, без да се буди  Laughing Обаче сега спи от 22 до 8.30, ама напоследък трудно може да се каже, че спим, щото зъбите и излизат много трудно .........

# 30
  • Мнения: 949
Ние още от миналият месец(бях ме на 5 месеца) си лягаме към 21.30 и се събуждаме между 08.30 и 10.00.

# 31
Ние спим по 30-40 мин. три пъти на ден, като преди това по 1 час се преспиваме newsm78. Боян е на 3 месеца

# 32
  • Мнения: 3 360
На годинка спи по два пъти на ден-да,около 3 часа общо! Whistling

# 33
  • Мнения: X
Не обичам да спя през деня, само ако ми е лошо. bowuu

# 34
  • Мнения: 2 672

Много добре съм прочела какво пише, но самото заглавие е подвеждащо,
редно е  от него да става ясно за какво  се пита.

ок, дай сега да я "бъзикаме" жената ,щото се идентифицира с детето си.
Много теми са странно озаглавени, но дадения потребил така е успял, така го е написал. Peace Нали знаеш няма перфектни хора с перфектно изразяване. При теб също се е случвало.
Мисълта ми е да не се вглеждаме, да не издребняваме до такава степен. Peace а да се "хване" основната мисъл на Човека.

# 35
  • на североизток
  • Мнения: 285
Сега спи веднъж по около 2-3/може и 4 Laughing/часа.На вашата възраст малкият спеше повечко май - на два пъти по 2-3 часа.Но ако се чувства добре детето не се притеснявай.Всяко дете си има индивидуални нужди от сън, храна.........
Така, че не го сравнявай с другите.Важно е да ти расте живо и здраво и всичко да си му е наред Hug

# 36
  • на село
  • Мнения: 3 914

Много добре съм прочела какво пише, но самото заглавие е подвеждащо,
редно е  от него да става ясно за какво  се пита.

ок, дай сега да я "бъзикаме" жената ,щото се идентифицира с детето си.
Много теми са странно озаглавени, но дадения потребил така е успял, така го е написал. Peace Нали знаеш няма перфектни хора с перфектно изразяване. При теб също се е случвало.
Мисълта ми е да не се вглеждаме, да не издребняваме до такава степен. Peace а да се "хване" основната мисъл на Човека.

Не, въобще не я бъзикам, отговорих си директно на въпроса/ и между другото не само аз/,
а на самата жена  и стана забавно  Hug.

Офф:
Е, сега вече ни питат и по колко пъти акаме, там ще се въздържа отговор, че съм с проблемен стомах.

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 14:44 от НелиСА

# 37
  • София
  • Мнения: 5 079
Ние сме само на 2 месеца и почти хич не спим през деня... Дремем като зайци по 20 - 30 мин. и после скачаме... #Crazy Да ни се събират най много 3 часа такова "спане" Crazy

Общи условия

Активация на акаунт