Нормално ли е да качва малко бебе на 7-8 месеца?

  • 800
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
Здравейте момичета,знам че темата за килограмите е доста често коментирана тук,но все пак искам да Ви попитам-нормално ли е от края 7-ия до края на 8-ия месец да кача само 0,500кг. и това не се ли отразява на растежа на бебчо? Cry

Последна редакция: пн, 10 юли 2006, 12:26 от Рижа Проклетница

# 1
  • Мнения: 1 448
Напълно нормално, не се притеснявай  Hug

# 2
  • Мнения: 723
А досега колко си качила? Няма нищо притеснително, ако си качвала нормално до момента, през бременността не се качва равномерно, някои майки не качват нищо последните месеци, аз също качих малко. Нали бебо го гледат на видеозон? Ако всичко там е нормално, няма от какво да се притесяваш.  Peace Лека бременност!   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 2 967
Изобщо не се притеснявай и не го мисли. Доколкото имам спомен последните два месеца, почти нищо не качих.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 823
Нормално е.Аз дори последния месец бях свалила половин кило,защото нищо не ми се ядеше,а родих бебе 3720 гр.
На бебо не се отразява това дали си качила 500 гр.или един кг. за един месец.
Така,че споко Grinning.

# 5
  • Мнения: 8 917
Скоро имаше тема кога се качват най-много кг и имаше такива момичета, които като теб в края качваха много малко и са нямали проблеми Peace

# 6
  • Мнения: 432
аз качвах по килограм всеки месец,няма проблеми за бебо

# 7
  • Мнения: 3 116
Аз в последния месец отслабнах с 1 кг  Peace

# 8
  • Мнения: 44
Да отговоря на Бубето до термина имам 40 дни и отначалото на бременността до сега съм качила 12 кг. от един месец не съм качила нищо.

# 9
  • Мнения: 723
Да отговоря на Бубето до термина имам 40 дни и отначалото на бременността до сега съм качила 12 кг. от един месец не съм качила нищо.
Чудесно, това са идеални килограми! Храни се здравословно и всичко ще е наред! Ако все пак се притесняваш, сподели го с гинеколога си - той най-добре ще ти каже дали имаш някакво основание да се тревожиш.

Общи условия

Активация на акаунт