Букет за сватба-от кой

  • 1 992
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 992
ами това ми е въпроса
бях чувала , че се купува от кумата букета на булката, но дали това е традицията?Моля споделете

# 1
  • София
  • Мнения: 9 826
Ами и аз така зная-букета е от кумата.Такава мисля е традицията-поне на нашата сватба беше така.Обаче...традициите не са това,което бяха! Grinning

# 2
  • Мнения: 2 495
Ами и аз така зная-букета е от кумата.Такава мисля е традицията-поне на нашата сватба беше така.Обаче...традициите не са това,което бяха! Grinning
PeaceНе съм била булка, ама и аз така знам

# 3
  • Мнения: 2 019
от кумата се купува

# 4
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 989
Според традицията се купува от кумата. Но както каза някой вече - традициите не са това, което бяха  Laughing Била съм и булка, и кума - разбирахме се помежду си кой какво ще купува.

# 5
  • Мнения: 6 206
Моят го взе /плати/ кумата, избра го зълва ми.
Аз като бях кума, ми го донесе сестрата на булката.
Толкова съм отнесена, че вечерта преди сватбата се сетих да се обадя да питам има ли букет, момичето ми каза, спокойно сестра ми утре ще ти го донесе. Срам голям...

# 6
  • Мнения: 7 914
Традицията повелява, че букета е от кумата...ама в крайна сметка както се разберет! Peace

# 7
  • Мнения: 992
благодаря ви момичета  Hug
сестра ми ще бъде кума и ме помоли да питам, а ние понеже си нямаме брак та изобщо не съм в час
а това с традицийте много ме изкефи  Mr. Green

# 8
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И на моята сватба, букета го купи кумата.
Аз кумувах миналата година- съответно аз го занесох.
И в двата случая имаше и по едно по-малко букетче, аналог на  големия, ако булката ще го хвърля.

# 9
  • Мнения: 2 818
 newsm78 Аз пък 3 години след сватбата разбирам, че е трябвало кумата да купи  Mr. Green Аз си го направих сама Whistling bowuu

# 10
  • Мнения: 5 313
Букета е от кумата.

# 11
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Булка не съм била, но кума, да. Та аз купувах букета тогава. Така знам, че е традецията.

# 12
  • Мнения: 1 059
О т кумата е. Когато комувахме булката си избра букета а аз го  платих

# 13
  • Мнения: 3 334
И на моята сватба, букета го купи кумата.
Аз кумувах миналата година- съответно аз го занесох.

и при мен така! Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 35 811
Букета е от кумата.
Казваш какво искаш, тя го поръчва и купува.
Поне при мен беше така. Wink

Общи условия

Активация на акаунт