КАК ДА СИ КОНТРОЛИРАМ ТЕГЛОТО?

  • 709
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
ЗДРАВЕИТЕ. От известно време на сам се каня да пусна тази теми4ка.БРЕМЕННА САМ В 20г.с а ве4е сам ка4ила по4ти 7 кг. и това мн. ме притеснява.Мисля 4е това не е никак малко,не мога да си обясня от какво ги ка4вам при полужение 4е се храня напално нормално.Моля за савет, мога ли по някакав на4ин да контролирам теглото си? БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВ ooooh!АРИТЕЛНО




# 1
Препоръчвам ти разделно хранене  Peace и може повечко разходки

# 2
  • Мнения: 4 806
такива отговори харесвам. В едно изречение е казано всичко. Нямам какво да допълня.

# 3
  • Мнения: 353
Препоръчвам ти разделно хранене  Peace и може повечко разходки
Точно това беше и мойта формула - разделно хранене. Не съм се разхождала, защото имах леко проблемна бременност, но качих 10кг. за цялата бременност, което мисля не е никак зле.

# 4
  • Мнения: 6 472
Ами аз до 28 г.с качих към 10 и отгоре, но пък после на качих и грам, така че спокойно Grinning Бях си направила хранителен режим. Смятах си калориите и гледах да не ям повече от колкото сами дневните нужди (2300-2500). Движех се много - качвах стълби пеш, правех гимнастика, карах велоергометър.

# 5
  • Мнения: 2 897
Препоръчвам ти разделно хранене  Peace и може повечко разходки

Това е много добра идея,надявам се да ти свърши работа Peace
Лично аз не съм се хранила така,но хапвах повече плодове и зеленчуци,пиех много течности,не съм преяждала никога,по-скоро  се хранех на често и по малко(особено в последните месеци,защото ми ставаше тежко ),не наблягах на тестени изделия,избягвах и сладкото,тъй като и не ми се ядеше особено...Общо взето хранех се така,като обикновено и не съм имала проблеми с теглото...

# 6
  • Мнения: 739
повече плодове и зеленчуци, сезонът е много подходящ за това, разходки.
Качването на повечко кг може и да не зависи само от храната. Задържането на течности също може да е проблем, затова ограничи солта до минимум.
Първото тримсечие повръщах и свалих кг, второто - качих най-много, явно организмът ми реши да си навакса, че и да се запаси за всеки случай  Laughing, а третото само 2-3кг. Може и при теб да е така  Peace

# 7
  • Мнения: 2 241
Аз също съм 20 г.с. и съм качила до момента 5 кг., също множко ми се виждат, а и нямам представа как става - не ям повече от преди, а аз по принцип си се движа минимално, така че и тук не е причината, в същия режим на хранене и движение съм, но май нещата излизат извън контрол в някои случаи. Дано не продължи тази тенденция, че не знам до края какво ще стане Sad Всъщност, знам - при първата бременност качих почти 30 кг., които познай как съм свалила после - никак, 10 така и си останаха в повече.  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт