Хотел "Бела виста" - Синеморец

  • 5 338
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Varna
  • Мнения: 103
Момичета ходила ли е някоя от вас в този хотел, чували ли сте някакви отзиви за него? Мислим да ходим края на август. Рекламите са примамливи, но дали в действителност е така newsm78. Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 198
На Синеморец е супер , само дето всеки път когато погледна този хотел , ми се иска да го изтрия като с гумичка Twisted Evil
 #Cussing outТова си е лично мое мнение, може пък хотела да си е супер, но просто не понасям подобни грозилища, които се опитват да завладеят цялото черноморие Close

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
Хубав си е хотелът, но лично за мен - скъпичък. Лошото е, че самият Синеморец вече е много оцвъкан и няма нищо общо с това, което е бил преди години.

# 3
Ami da vi kaja....v bella vista ne stypvaite  Wink Edno lqto rabotih tam i se otvratih ot vsi4ko,bilo ot otno6enie k1m klientite do higiena,a da ne govorim za prosta6kiq vid,koito ima! #2gunfire Na pryv pogled moje i da ne izglejda 4ak tolkova zle,no ..povqrvaite,cqlo lqto se 4udih teq horq za6to si davat parite!!Makar 4e ot tova lqto sobstvenicite sa drugi i ne6tata MOJE BI 6te se poopravqt,no ...az ne bih se v1rnala tam,bilo to kato personal,da ne govorim da po4ivam tam Simple Smile

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Какво ще кажете за това

http://hotelatlas.hit.bg/index.htm

# 5
  • sofia
  • Мнения: 482
Ние почивахме в Синеморец миналото лято и в близките години там няма да отида. Това определено не е курорт, а едно забутано село - мизерно, в което те първа мисля ще се инвестират пари, за да придобие някакъв по -нормален вид. Аз съм страшно разочарована, няма къде да се разходиш, няма един нормален ресторант, а цените в никакъв случай не са по-ниски от другите курорти. Ние почивахме в х-л Каза Доминго (или нещо Санто Доминго), стаичките където бяхме са уникално тесни, в банята и тоалетната влизаш настрани, защото не може да се отвори цялата врата, тъй като врата опира в тоалетната чиния и т.н Иначе двора е хубав, има басейнче - мога да пратя снимки, също има и ресторант в двора.
Ние всяка вечер ходихме да се разхождаме и вечеряме в Ахтопол, все пак да се усети че си на море..., а не на село.
Повече там - НЕ!!!

# 6
  • Мнения: 4 414
ходех в Синеморец, когато беше наистина забутано "мизерно" селце с безкрайно красиви плажове, без джипове паркирани на пясъка на 2 метра от морето и без грозната патешка глава ...
Еми Бадеми е права - ако търсите курорт, не е това мястото...цените не са ниски, а забавления почти няма...
за съжаление, вече не е и онова спокойно и красиво място, където тези, които не си падат по курорти, могат да отидат Sad
сори за офф-а, ама ми е болна тема Embarassed

# 7
  • Мнения: 5 370
Точно защото няма  никакво забавление ходим на Синеморец. Ако искам да ходя по клубове и дискотеки и ресторанти-си имам София, все пак. За разлика от други места там е даже все още твърде слабо застроено. А като поискам да ми е съвсем диво-на 2 крачки е Резово.
За Белла виста-приоритетно почиват немци по линия на ТУИ. Аз лично не бих се наела да отида там, защото е някакво невероятно стълпотворение от туристи, шум, музика, забавления разни до среднощ-с 2 думи-не е почивка.
Пък за външния му вид и прасешката глава изобще няма да коментирам.
П.С. В Синеморец има и други хубави места за почивка, освен Каса Доминго. Но са частни къщи.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 603
Ние почивахме в Синеморец миналото лято и в близките години там няма да отида. Това определено не е курорт, а едно забутано село - мизерно, в което те първа мисля ще се инвестират пари, за да придобие някакъв по -нормален вид.
ooooh!

За съжаление и там почват да инвестират /Буена Виста нпр. и плажа дето нацвъкаха с чадъри и кръчми/ ...., но добре, че не на всички им харесва.... та  на плажа е доста просторно .... поне до миналото лято беше... това ще пропусна и ще стискам палци догодина да си е пак така.

# 9
  • Мнения: 5 370
Това е хубаво, но малко скъпичко иде.....мисля, 60 лева беше нощувката, абе да не те излъжа. Една година бяхме резервирали там 3 дена и на друго място-5, но се отвориха плътни 8 дена във втория хотел-Каса доминго-и бяхме изцяло там.
Там двойна стая август е 50 лева.
А иначе ходим на мноооооого добро място, за доста по-малко пАрЕ.

# 10
  • Мнения: 2 829
аз съм почивала в този хотел първата година на отварянето му,следващата също бях там
за семейство с малки деца е идеално-защото 1.има почти през цялото време храна-(5 пъти на ден) напитки има непрекъснато-(бира,сокове вода вино) има детски басейни-2 размера и един по-голям има 2 детски площадки с люлка и пързалка---идеята ми е,че хотела е семеен тип --това му е и насочеността-и едното ми дете тогава беше на 8-9г и само се оправяше, докато аз се занимавах с по-малкото,всички знаете колко е трудно с 2 деца на море,а аз бях там за един не малък период и сама-без таткото.Ако искате забавления,барове и як купон --не е за вас--защото е скучно в синеморец-почти няма нищо- Wink,даже няма по центъра какво да си купиш.Така беше поне преди 2 години-сега как е--незнам,,,а по повод поста на ску-че----няма какво да кажа--човек ,който е работил там ,е ясно че не е доволен от шефовете си---ясно е че в Бг всеки плюе началника си -вместо да се замисли-,че може би не се е справял със задълженията си.хотелът беше почти изцяло пълен с немци защото има сключен договор с туи,сега е купен от испанци.По въпроса за хигиената----няма такова нещо---винаги стаята ми беше изчистена-кърпите-сменени,
а каса-доминго--какво да кажа--- Winkтеснотия и малки прозорчета ,кофти дограма--не бих никога си дала парите за там Wink
а този хотел-атлас-е точно на улицата,която отива до бутамята--,та ако сте с деца-ще трябва да си нащрек някое да не излезе през вратата


а по повод-тъй наречената прасешка глава--отдолу под нея е детския кът-

Последна редакция: нд, 06 май 2007, 10:09 от munky

# 11
  • Мнения: 2 386
Точно защото няма  никакво забавление ходим на Синеморец. Ако искам да ходя по клубове и дискотеки и ресторанти-си имам София, все пак. За разлика от други места там е даже все още твърде слабо застроено. А като поискам да ми е съвсем диво-на 2 крачки е Резово.
За Белла виста-приоритетно почиват немци по линия на ТУИ. Аз лично не бих се наела да отида там, защото е някакво невероятно стълпотворение от туристи, шум, музика, забавления разни до среднощ-с 2 думи-не е почивка.
Пък за външния му вид и прасешката глава изобще няма да коментирам.
П.С. В Синеморец има и други хубави места за почивка, освен Каса Доминго. Но са частни къщи.

Мъжът ми каза, че се подписва под мнението ти.
Както и на agneshka   bouquet

Болна тема му е Синеморец на него...
А аз ...като отидох, точно строяха Бела-та Виста и ми отровиха желанието и всичко. Аз не успях да видя красотата на Синеморец.  Sad

# 12
  • Мнения: 5 370
Еванесънт, и аз се влюбих....въпреки че преди си падах по Несебър.
Да видим на дребо как ще му понесе обаче....за него ще е първи път.

# 13
  • Мнения: 13
ходех в Синеморец, когато беше наистина забутано "мизерно" селце с безкрайно красиви плажове, без джипове паркирани на пясъка на 2 метра от морето и без грозната патешка глава ...
Еми Бадеми е права - ако търсите курорт, не е това мястото...цените не са ниски, а забавления почти няма...
за съжаление, вече не е и онова спокойно и красиво място, където тези, които не си падат по курорти, могат да отидат Sad
сори за офф-а, ама ми е болна тема Embarassed

Напълно подкрепям!

# 14
  • Мнения: 27 524
Хотелът е изпипан супер, плажовете са супер, за забавления не знам, аз лично не ходя на море да се забалвявам, а да бъда на море, но мога само да кажа, че цените са просто...  Rolling Eyes Stop

# 15
  • Мнения: 5 370
Хотелът е изпипан супер, плажовете са супер, за забавления не знам, аз лично не ходя на море да се забалвявам, а да бъда на море, но мога само да кажа, че цените са просто...  Rolling Eyes Stop
Mr. Green Особено свинската главичка и смесването на стилове са яко супер! Laughing
Но там ако отидеш-твърде няма да си починеш, причината съм я изписала по-горе.

# 16
  • Мнения: 42
Здравейте момичета не знам какъв е хотела но ние нощес пътуваме за натам и имаме резервация за почивните 4 дни.Така че като се върнем живи и здрави в Неделя вечерта ще ви пиша как е сега там. Искрено се надявам всичко да е ок.

# 17
  • Мнения: 27 524
Весело  Hug
То ще е ок сега, ама чакай да видиш юли и август какво става  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт