Разкрих я във форума

  • 11 528
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 680
аз например много уважавам моята свекърва, но си признавам, че съм писала и кофти неща по нейн адрес в този форум.
Ще се почувствам много сконфузено ако ме разконсперирират и ми държат сметка за написаното, което бай д уей вече е забравено и отминало Peace

# 16
  • Мнения: 197
Бъди над тези неща.
Защо си чела нещото ,които е писала? Може би си знаела какво е написала? Wink
В интернет пространството не бих се ядосала за такова нещо.
Не позволявай интернета да влияе на вашите отношения.
Аз бих и го върнала,като се включвам в нейните теми и коментари.Е естествено,че няма да се представям,ще е хубаво и тя да разкрие коя съм ,за да и стане ясно  #Crazy
А като се видите може да изкоментирате ,какво се пише в интернет или по точно във форума,без да и казваш че си я разкрила Thinking

# 17
  • Мнения: 193
 Ако ви изкарва виновни без да имате вина сигурно се чувства тя самата виновна! Човек е склонен да прикрива истината, която не му е удобна, макар и във форум!
 Щом отношенията ви са били добри, по-добре ги запази такива! Ако има сериозни неща против вас ще си разкрие картите рано или късно. Тогава ще можеш да отреагираш по друг начин Rolling Eyes

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Почти всички пишем лошо за свекървите, водени от раздразнението си. Аз също съм се увличала и съм обиждала моята, която не е чак толкова лош човек- просто ми е свекърва. Мисля, че няма защо да се връзваш и палиш толкова.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 175
Преди няколко дни бях на море със сестра ми и зет ми и ми стана кофти като чух зет ми как "плюе" по тъщата (майка ми). Аз и знам всичките кусури и че не е права, но ме доядя, че ги разказва на чужди хора. Така, че те разбирам. Но и сега си давам сметка, че на човек така му поолеква. И аз съм писала кофти неща за свекърва ми, без тя да е ужасен човек, но когато си афектиран от някоя случка нещата ти се виждат двойно по-черни.
Това не променя сконфузената ситуация в която си попаднала. Ако можеш преглътни нещата и забрави, а в хумористичен тон може и да споделиш колко са те изненадали някои "факти".

# 20
  • София
  • Мнения: 8 275
На теб майка, за нея свекърва.  Simple Smile
Всеки си мери със своя аршин, а и колко пъти реагираме прибързано, афектирани от случката, но какво да се прави рядко се мисли предварително.

# 21
  • Мнения: 1 113
Снаха ми също пише във форума. Знам й ника и честно да си призная, веднъж ми мина през ума да й чета публикациите, но после размислих. Ако е писала нещо не много приятно за мен или семейството ми, предпочитам да не го зная, отношенията са ни повече от приятелски и не искам да ги развалям.
Дори и да говориш със снаха си, какво би променило това? Със сигурност няма да е нейното мнение за вас. Най-много момичето да стане по-сдържано в писането и по-крайно в мислите си. Хубавото на форумът е, че тук си инкогнито (или почти), имаш нужда да изпуснеш напрежението - правиш го, после дори и да си осъзнал ситуацията не е необходимо да обясняваш, че май свеки е била права (например) или каквото и да е било друго. Темата отива на n-та страница и всички забравят.

# 22
  • Мнения: 1 761
Далече от роднини-далече от проблеми.
Я не си усложнявай живота,нека всеки си пише каквото иска,интернет е за това- да събира илюзии и мечти, които нямат място в реалността.Ако не я харесваш таз твойта снаха, не и споделяй,не се събирай с нея.Не е задължително да сте приятелки.Важното е брат ти да е щастлив.

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
След като си прочела всичките и публикации, сега е редно и да поговорите. Знаеш, всеки си има лоши моменти. Не знаеш какво се е случило, за да я раздразни.

# 24
  • Мнения: 4 621
Не си разваляйте отношенията заради това. Ако смяташ че ще се почустваш по-добре поговори с нея и изяснете нещата. Ако не просто приеми, че нейната гледна точка е такава и запази досегашното си отношение към нея най-малкото заради бреат ти.

# 25
  • Мнения: 2 237
да,сигурно наистина си се почувствала зле....Най-малкото си се почувствала предадена.Но момичетата са прави че за нея майка ти е просто свекърва...Може пък плювайки по не я да е искала да се "наложи" във форума,или да стане по-интересна,или ...знам ли..
Всеки си има мнение и накрая истината е някъде по средата...
Аз също много плюя по свекърва си,признавам ! Но всичко казано от мен е самата истина и не се притеснявам ако някой го прочете.
Трябвало е и тя да пише истината,долно е да си измисляш ! Naughty

# 26
  • Мнения: 955
Според мен всеки си има право на анонимност тук. Тя е споделяла нещата такива, каквито ги чувства. Казвам ти го от собствен опит. Мъж ми също има сестра, която чувствам достътъчно близка за да споделям почти всичко с нея и не й спестявам нищо от това, което искам да казвам по техен адрес.
Може би тя не те чувства достатъчно близка. Замисли се върху това. Още повече живеят в друг град.
На твое място бих се опитала да се доближа по-близо до нея. Казваш, че има повече от едно дете. Питала ли си се как успява да се оправи без никаква помощ за децата.
Ще ти дам като пример едно от нещата, което не мога да разбера в моите нови роднини - лицемерие и фалш. Още преди да се появят децата ми свекървата по 16 пъти на ден ми обясняваше колко били бедни и как не можели да ни помагат с пари, но с всичко друго щяли да ми бъдат от помощ. Резултат - нулев. Ни пари, ни помощ братче!  #Cussing out На всичкото отгоре не спира да ми се оплаква колко била болна и как нямала време да си свърши къщната работа. Свекър ми е виждал децата ми не повече от 6-7 пъти. А тя идва в къщи за по 1 час веднъж месечно колкото да отбие номера.  Ако я питаш нея ще ти каже, че се държа недружелюбно - а как да се държа? След като не чувствам топлина и обич?

# 27
  • Мнения: 7 474
Както вече са ти казали , за нея тя е свекърва. Това е форум и много хора преувеличават или послъгват даже. Ако чак толкова те притеснява това говори с нея, но на четири очи!  Peace

# 28
  • Мнения: 1 364
Има различни гледни точки. За теб е майка, за нея свекърва.Не вярвай на всичко написаното във форума.

# 29
  • Мнения: 1 150
Добре де, ти вече й показа, че знаеш. Можеше и да замълчиш....
Предполагам, че е доста гадничко и се чувстваш зле от всичко това.
Дръж се така, както си се държала преди. Мисля, че снаха ти ще се чувства доста неудобно.
Не зная, какви са отношенията ви с твоята свекърва, но съм сигурна, че всяка от нас е имала моменти, в които й е идвало да я  #2gunfire
Имай си едно на ум. По горе няколко пъти са ти го казали, а и се сещам и за вица с тъщата "За тебе майка, за мене тъща".Не се нервирай  Peace

Общи условия

Активация на акаунт