Защо плачете?

  • 2 173
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 526
Току що виждам, 4е дъщеря ти се казва като моята... хм newsm78  bouquet
Не Naughty не моята се казва като твоята, а твоята се казва като моята  Joy Joy Laughing
Най-често плача от мъка за родителите ми и за живота ми в България.Може би ако някога стане чудо и свикна тук ще плача за друго нещо, но аз съм зодия рак.Никога не знам какво искам и винаги причините за рев при мен са много.
и аз съм Рак, наскоро четох че сме били много е моционални...и ревливи, то май е така...

# 31
  • Мнения: 1 526
"Ревла на общо основание!" това ми напълни душата Нани, сега не плача, смея се  Joy! А иначе това което повечето от вас са описали... много много докосва и мойте чувства!

# 32
  • Мнения: 1 860
 Tali Dan , и да знаеш, че ако тук си имахме "дърво на желанията" (нали такова беше  Blush) нямаше да се мръдна от сянката му.  Hug

# 33
  • Мнения: 2 959
...и аз съм Рак, наскоро четох че сме били много е моционални...и ревливи, то май е така...
Тали Дан, и особено в последните дни преди завършване на пълният год. цикъл Рачетата са доста податливи на емоции и стрес, защото орг-ма е изчерпан от енергийна гледна точка/ поне така твърдят зодиакалните експерти Peace/. Затова не се препоръчва вземане на каквито и да е важни и съдбовни решения в тези моменти, съветват да се отложат за първият силен период след започване на новата Ти годинка. Hug

# 34
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
И аз ревла на общо основание - абе гледам, че е тъп някой филм, романтичен-сълзлив-предсказуем и хем ми се реве, хем се смея на себе си ... Същото е когато някой взима награда, спортна, музикална, филмова, няма значение.. е оня ден ревах на победата на Италия - ми да не би да съм била от Италия - е такава съм  Laughing
Рева и като чета страшни истории и жестокости към деца и животни.
Рева ако на кино нещо се случи на животно (повече, отколкото за човек май).
От рева на Дани вече не плача, но в първите дни се случваше.
С нашите от време на време си пореваваме по телефона, но гледам да поддържам ведър дух и е рядкост това.
Преди ревях под влияние на алкохола, но сега нали съм кърмещ трезвеник...
В общи линии съм цялостно по-мека станала.

# 35
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
...и аз съм Рак, наскоро четох че сме били много е моционални...и ревливи, то май е така...
Тали Дан, и особено в последните дни преди завършване на пълният год. цикъл Рачетата са доста податливи на емоции и стрес, защото орг-ма е изчерпан от енергийна гледна точка/ поне така твърдят зодиакалните експерти Peace/. Затова не се препоръчва вземане на каквито и да е важни и съдбовни решения в тези моменти, съветват да се отложат за първият силен период след започване на новата Ти годинка. Hug


Ох, вие с тази тема ме довършихте.Пред малко мъжа ми ми казваше как вече не издържа всеки ден да плача Mr. Green
 калида, кажи гога завършва този този годишен цикъл......поне да имам стимул да спра Confused

# 36
  • Мнения: 1 526
Tali Dan , и да знаеш, че ако тук си имахме "дърво на желанията" (нали такова беше  Blush) нямаше да се мръдна от сянката му.  Hug
smile3521 ми да ти ме подсети, ама съм отвеяна...
Цитат
Тали Дан, и особено в последните дни преди завършване на пълният год. цикъл Рачетата са доста податливи на емоции и стрес, защото орг-ма е изчерпан от енергийна гледна точка/ поне така твърдят зодиакалните експерти /. Затова не се препоръчва вземане на каквито и да е важни и съдбовни решения в тези моменти, съветват да се отложат за първият силен период след започване на новата Ти годинка
Калидка много интересно, и звучи реално!  Hug Мерси, ти защо не си казваш че и от нумерология се интересуваш

# 37
  • Мнения: 2 253
и аз не оставам по-назад-поплаквам си и то доста здраво.
плача си за всичко-от радост,от яд,от мъка...
една носталгия нещо ме тресе тези дни ooooh!
снощи бях на концерт на Горан Брегович-пак има рев....
откакто съм майка се разтапям от нищо....малеееееее ревла

# 38
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
в последно време си поплаквам само по хубави поводи...ама преди ooooh!- 3а щяло и не щяло си плачех.....

# 39
  • Мнения: 2 907
Моми4ета да се опла4а - в4ера плаках от гняв няколко пъти. Днес ставам от сън, ка4вам се на кантара и познайте ... Пророних няколко сълзици от от4аяние Cry

# 40
  • Мнения: 7 914
Днес ставам от сън, ка4вам се на кантара и познайте ... Пророних няколко сълзици от от4аяние Cry
Присъединявам се към теб ... въпреки, че съм на диета...400гр. отгоре ooooh!

# 41
  • Мнения: 2 907
Зна4и аз от три дни ходя на фитнес. От три дни също ям само диети4ни супи и ве4ер зелена салата. Лягам си пригладняла, през деня ми се вие свят от глад. Да не говорим пък колко километри извървявам на ден. Наро4но не се бях теглила от 3 дни , за да видя как ще ми се отрази на4алото на "новия" ми спортен живот. Днес се ка4вам на кантара и пълна с неджда поглеждам и какво да видя?? - 2,800кг пове4е отпреди три дни!!!!! От4аяна съм!  Cry Cry Cry

# 42
  • Мнения: 7 914
Когато правиш мускули, качваш килограми... Sick истина е изпитано на собствен гръб!
И недей да тренираш всеки ден, а през ден... иначе мускулите се пренатоварват и резултата е никакъв!Или поне  ако не искаш да губиш ритъм всеки ден, единия ден тренирай една група мускули, другия останалите!

И нали знаеш , че преди М тялото задържа вода и се отразява на кантара.. Rolling Eyes

Може да е поради всичко това....или поне аз си го повтарям за да не взема да се откажа... Hug

# 43
  • Мнения: 2 907
какво озна4ава М? казваш, 4е преди М тялото задържа вода. Какво е М?

# 44
  • Мнения: 2 825
Може да е поради всичко това....или поне аз си го повтарям за да не взема да се откажа... Hug

 Laughing Laughing Laughing И аз все така се успокоявам, ама и след него пак си ми стоят килограмите  Sad
А, за по-горното ти писане, все едно прочетох брат ми  Laughing Той тренира от години и всяка вечер ми напомня - тренирай туй, прави онуй, не яж това, а яж онова  ooooh!
Не му казвам после какво правя, че ще ме бие  Blush

Мистик, М - мензис. Аз знам, че около 2 кг от теглото по това време са задържани течности  Peace

Общи условия

Активация на акаунт