Махнахме решетката на кошарата

  • 1 788
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 183
Ние махнахме решетката преди около година ... и "залепихме" кошарата до спалнята  Rolling Eyes Embarassed ooooh! ще я караме така до Абитуриентство ...  Mr. Green ... после ще се гушка с друга  Wink Heart Eyes

# 16
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Честито ви махане на решетката Simple Smile

Имаше преди време една тема за височината на решетките и прескачането им от децата. Там писах, че моите си спят без решетка от както са се родили. На баткото е слагана само за ден-два и после пак с възглавници на пода. Падал е няколко пъти, но много бързо се научи. Наблюдавала съм го през деня - като опре главата до ръба и инстинктивно се дръпва назад. На малкия все още стои, но подпряна до леглото и заклещена със стол - стърчи само около 20-тина см, колкото да има нещо. Научил се е да си подпира гърба някъде и обхожда насън цялото легло - затова още не съм я махнала. Ако това го броите, че има решетка.

Успех на всички, които ще махат решетката newsm10

# 17
  • Мнения: 1 425
Честито на махналите решетката  Hug

Давате ми голяма идея да пробвам  Thinking ама много се върти диването, много ще пада първоначално, но повече ме е страх, че се опитва да я прескочи като се събуди, а леглото ни е високо (има чекмеджета от долу) и май по-добре да попада малко върху възглавници и одеяла, отколкото в полу-успешен опит за прескачане на решетката  Thinking
Вики я прескача отдавна и много беше задобряла  Mr. Green Тя по принцип си е голяма катерица.
Давай пробвай, ще пада ден, два, но после ще спре да се върти. И да се похвалиш за резултата  Laughing

# 18
  • Мнения: 7 640
Откакто Алекса е на 1,6 год. спи на друго легло, за големи и без решетка. Намрази си нейното покрай едно боледуване и вече няма шансове да спи в него.
Сега е много щастлива, защото когато и да стане, може да дойде при нас и да ни се хвърля по главите докато спим.
страхотно! Толкова от мъничка Simple Smile

# 19
  • Мнения: 46 508
Честито!  Hug

Аз мисля, ако не се опитва да я прескача, въобще и да не я махам, иначе ще снове из апартамента  Tired

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Започна да  прескача решетката  с лекота, май само първия път я озори прескачането и решихме да я махнем.
Махнахме я скоро, може и месец да няма, постилам един юрган на земята, да пада на меко. Но първите дни беше голям зор да заспи на леглото все слизаше на юргана. За обедния сън няма проблем отива си сама и си заспива на леглото, но вечер е голяма гонитба, затова сега слагам една възглавница от дивана, и не гори от желание да заспива на пода с нея. Лошото е че  й никнат кучешките и се буди към 2-3 сутринта и пристига при нас в спалнята намества се без да казва нищо или да иска да я гушкаме и си заспива. Баба й няколко пъти се опитва да не я пуска да идва при нас, но се скъсва от рев и нищо не я успокоява. На година и десет месеца  ще стане след десетина дни.

# 21
  • Мнения: 8 917
Ние още не сме я махнали - като купувахме кошарата гледахме да е възможно най-високата и въпреки, че Гери е едричко детенце - 90 см вече, все още не може да я прескочи...въпреки това понякога опитва да вдига крачето и съвсем скоро ще се наложи и ние да я махаме newsm78

Общи условия

Активация на акаунт